Şimdi Ara

Ant-Man and the Wasp: Quantumania (24 Şubat 2023) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
118
Cevap
0
Favori
3.872
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ant-Man and the Wasp: Quantumania (24 Şubat 2023)

Olay buralara bağlanacak sanırım hocam.

• GSACS G kullanıcısına yanıt

Evet öyle olacak bence de ama Marvel'in en iyi Villian'ının bir önceki fazda harcayıp yerine daha alt seviyesini getirmesini aklım almıyor cidden.Thanos sonrası Doom olmalıydı.

• DinoCrocetti kullanıcısına yanıt
    Kang yeterince güçlü bir villain. Ayrıca Thanos defteri kapanmadı henüz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Trailer ı bende çok beğendim. Thor ve Black panther den sonra ilaç gibi gelecek. Tam İmax de izlenecek bir film gibi görünüyor.

• bobsantino kullanıcısına yanıt

Kang güçsüz bir Villian , Marvel'in ana Villianlarından biri de değil.Bir Kingpin seviyesinde bile bir önemi yok normalde.Tabii Kingpinden güçlü ama önem olarak söylüyorum , tabii popülarite de var işin içinde.Thanos'un çeyrek seviyesinde bile olmayan bir Villian'ın yeni fazda ana Villian olması saçma geliyor bana fakat tabii sevene de saygı duyuyorum kişiden kişiye değişen bir olgu.Ben çizgi romanları takip edip , sevdiğim için şahsen en azından biraz daha paralel gitmesi hoşuma gidiyor.

Marvel'in karakterlere olmayan özellikler yükleyip olduğundan daha güçlü yada güçsüz göstermesi rahatsız ediyor beni biraz.Kang de kendisinin hiç sahip olmadığı özellikler edinip max Planet buster seviyesinde bir karakterken Multiverse buster hale gelmiş , eğer zaten böyle bir seviye karakter yaratma çabaları vardıysa Thanos olabilirdi bu , zaten Thanos'un bu seviyelere çıkmışlığı vardı.

• Benim bu 2 fazda merak ettiğim tek bir şey var açıkçası. Dr Doom ve King Thanos nasıl bağlanacak çok merak ediyorum.

• son zamanların en ciddi mcu filmi geliyor gibi yeni faz ı da şekillendirecektir, dr. strange 2 de öyleydi ama fazla gaz pompaladılar filme yazık oldu

• GSACS G kullanıcısına yanıt

Doom olursa bile Secret Wars'a kadar gözükmez diye görmüştüm Twitter'da.

• evohan kullanıcısına yanıt

kesinlikle

• Beyler tüm süper kahramanların olduğu film oluyor ya, mesela Thanos'a karşı çekilen

Topluca çekileni anlamak için bu Ant-Man vs'leride izlemek lazım mı?

• messi.01 kullanıcısına yanıt

evet özellikle 2. filmini

• Hiltown İmax e biletimizi aldık. Umarım son çıkan marvel filmleri gibi hayal kırıklığı olmaz. Ben güzel bir film olacağını düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KonsolMania -- 27 Ocak 2023; 16:39:45 >
  • İlk gün Imax'e aldık bakalım bilet umarım bilet parasına değer bir film olur

• Yine 3D .. yine 3D …
    Arkadaş bıkmadılar mı ? Üstelik artık perdeler karanlık ?

İzmir Hiltown salonları nasıl bari bilen var mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu filmde patlarsa MCU’ya rahmet okuruz.

Son çıkan filmlerin hepsi beklentinin altında kaldı.

Multiverse of Madness (Wanda filmi izledik)
    Thor (Christian Bale hariç olumlu birşey yoktu nerdeyse)
    Black Panther (İzlemedim ama herkes ortalama diyor)

Üstteki üç film yeni faz için pek belirleyici değil diye düşünüyorum (eğer Black Panther de ekstra birşeyler olmadıysa)

Bu sebeple eğer bu 5. Faz filmini de patlatırlarsa MCU’nun çöküş evresine girdik demektir.

• The Man in the Suit kullanıcısına yanıt
    Black pantheri ben izledim dün akşam. Hiç beğenmedim.

• Bu film için çok heyecanlıyım

• Vizyona girmesine 5 gün kaldı

• Moueson kullanıcısına yanıt

Hocam ne yazık ki Dünya'dan 1 hafta geç izleyeceğiz. Hiçbir yerden açıklama da yapılmamış neden de belirtilmeden 24 Şubat'a alınmış Türkiye vizyon tarihi. Komedi gerçekten...

• 1 hafta ertelendikten sonra 17 şubat'a aldığım bilet cinemaximum'un sitesinde biletlerim bölümünde gözükmemeye başladı herhangi bir para iadesi de yapılmamış aynı sorunu yaşayan var mı

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.