Şimdi Ara

Ant-Man and The Wasp (2018) | Peyton Reed - Paul Rudd - Evangeline Lilly (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
161
Cevap
10
Favori
7.528
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlk film oldukça eğlenceliydi,Evangelina Lily de ayrı bir renk katmıştı 2.film de olması güzel oldu
  • Ben de ilk filmi begenenlerdenim.her sey dozundaydi.devam filmi ilk filmi gisede katlayacaktir.tabi ortaya cok kotu bir sey koymazlarsa.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Walton Goggins gördüğüm en underrated aktörlerden birisi. Umarım daha başarılı olur.
  • Ant Man i ilk defa Ciwil War da gördüm ve oyuncu hoşuma gitmişti eğlenceli espriliydi. Bugün solo filmini izlicem.
  • 2018 e cok fazla marvel filmi sikistirildi..insallah guzel olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • umarım daha başarılı olur
  • Çizgi roman evreninde Ant-Man'in Hank Pym olması,burada ise bir soyguncunun olması garip geliyor. Fakat artık alıştık. Umarım 2. bir evren yaparlarsa MCU için onda Hank Pym olması daha mantıklı olur ve. Ultron'u Pym yapsın Pym Stark'ın gerisinde kalıyormuş gibi bir hal var niye bilmiyorum.
  • en merak etmediğim marvel filmlerinden. bu en merak etmediğim marvel filminin merak ettiğim tek tarafı evangeline lilly. bu kez ekran süresi daha fazla olacak lilly'nin. başka da merak ettiğim tarafı yok. lilly olmasa hiç merak etmeyecekmişim demek ki.
  • Kadro güzel gözüküyor eğlenceli bir film olur umarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Centaurus A

Çizgi roman evreninde Ant-Man'in Hank Pym olması,burada ise bir soyguncunun olması garip geliyor. Fakat artık alıştık. Umarım 2. bir evren yaparlarsa MCU için onda Hank Pym olması daha mantıklı olur ve. Ultron'u Pym yapsın Pym Stark'ın gerisinde kalıyormuş gibi bir hal var niye bilmiyorum.

cizgi roman evreninde de Scott Lang diye bir karakter vardir ve Ant Man olmustur. Sadece film icin yapilmadi. Ilk 1979 yilinda bu evrene dahil oldu..

http://marvel.wikia.com/wiki/Scott_Lang_(Earth-616)

Ama popüler olan Ant Man tabiki Hank Pym'dir.

• quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Aga bu nedir ya?

• Fena değildi birincisi, klasik marvel'in izle geç filmlerinden biri evangeline hatrına takip 😂

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Physicist_Emre -- 7 Ağustos 2017; 16:24:26 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • en merak etmediğim marvel filmlerinden
  • evangeline Lilly lost dan beri hastayım ilk ant men de görünce çok sevinmiştim. Onun için bile gider izlerim. İlk film de eğlenceliydi. Aynı tat da olursa keyifle izlenir

• Michael Douglas yakıyor yine.
  • HARİKA

Edit: Az önce after creditste gözüken sarılı prototip kostümü gördüm ve bu harika değil baya kötü olmuş ama içindeki harika

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Charles Bartowski -- 29 Ağustos 2017; 11:45:44 >

• quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Soldaki kostüme ayıp oldu denmiş ama CGI ile rengi pekâla değiştirilebilir

Ant-Man and The Wasp (2018) | Peyton Reed - Paul Rudd - Evangeline Lilly

Yine de ayıp ettiler kostüme ellerinde belki de hazır vardı sonuçta soldakini çektiler, kostüm fiziksel olarak yoksa bile konseptleri vardır çok saçma iş yaptılar

• Fragman geldi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.