Şimdi Ara

Ant-Man (2015) | Marvel (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
531
Cevap
13
Favori
17.275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gerçekten fragman yavan olmuş. Fragmandan anladığımız kadarıyla Ant-Man abimiz şimdilik sadece küçülüyor büyüyebilme yeteneğini bu filmde görür müyüz ayrı bir merak konusu. Şu karakter ile ilgili tek sorum Avengers ekibine nasıl dahil olacak ya da olacak mı? Marvel takipçisi olarak beklemedeyiz.
  • Marvel'dan ilk kez dandik bir film gelicek gibi umarim Avengers evrenine dahil olmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amazing Spider-Man seviyesinde olursa yine iyi.
  • fragmana basit şeyler koyup filmi saklamislar. iyi de yapmışlar. fragmandan izlenmedigi için filmi herkes iyi görecek.
    zaten marvel yakinda bazi filmlerine hiç fragman vermeyerek sinemaya sokacakmis. yani izleyici meraktan sinemaya sokmak için. avengers 3 bunlarin başında geliyor yani fragmansiz vizyonda olacak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • fragmandan bişey anlamadım o kadar beklettiler 2dk bile olmayan fragman koydular ve sadece giriş bölümünden fragman yapmışlar gelişme sonuç kısmında herhangi bişey yok cidden fragman bana saçma geldi bari azda bekletip 3 dk yakın bi adam gibi fragman çıkarsana
  • Ne yani karıncaların hicmi suçu yok

• Beklentilerimin oldugu bir yapim.yalniz fragman hic olmamis.

• Fragman çok ruhsuz yani ne bileyim bana öyle geldi inş yanılırız
  • Guzel olmus trailer bana kalirsa Dusmanlari kimler olacak acaba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • karimca mi bu ? ilk defa goruyorum
  • çoğunluk ile aynı kanaatteyim; fragman çok başarısız. Sinemayla ilgisi olmayan acemi birisi montajlamış sanki ?

yeni bir düzenlemeyle 2. bir fragman yayınlamazlarsa gişeye pek seyirci çekebileceğini sanmıyorum.

syg.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seckinar -- 17 Ocak 2015; 18:31:44 >
  • Türkçe Dublaj fena olmamış gibi he ne dersiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Zaraki Kenpachi

karınca z gibi birşey olur bence

hocam profili görünce aklıma geldide adamlar çiçeği böceği bile kahraman yapıyor demek ki bir kenpachi bir aizen olsa bunlarda ortalığı yakıp yıkarlar keşke japaon karakterlerede böyle güzel filmler yapılsa
  • üzerine bindiği at sineği sanırım
  • Amerikada çizgiromanın ikinci sayısı çıkmış. Ilgilenenlere duyurulur. Bu filmde riskli ama güzel olacak gibi

• Açıkça söylemek gerekirse ben sevdim fragmanı.
  • fragman fena değil çizgi roman evreni artık tümüyle sinemaya aktarılıyor ne kadar iyi kötü bilemem fragman fena değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Andres Escobar -- 12 Mart 2015; 14:31:08 >
  • Iron Man 2 filminde yaşlanmış Howard Stark olarak karşımıza çıkan John Slattery, aynı karakterle beyaz perdeye dönecek.

Man Men dizisinin oyuncularından John Slattery'nin Marvel'ın yeni filmi Ant-Man'de de rol alacağı açıklandı. Bu haberle birlikte Howard Stark'ı Hank Pym ile birlikte bir flashback sahnesinde göreceğimiz dedikoduları internette dolaşmaya başladı.

Iron Man 2'de Howard Stark

Ancak John Slattery'nin filmde ne kadar ve nasıl yer alacağına dair resmi bir açıklama yapılmadı. Oyuncunun filmle bağlantısı kısa bir flashback sahnesinden daha fazla da olabilir.

Ant-Man'in 17 Temmuz 2015'te vizyona girmesi bekleniyor.

http://tr.ign.com/john-slattery/73758/news/ant-man-john-slattery-howard-stark-roluyle-geri-do

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Petyr Baelish -- 27 Mart 2015; 22:24:12 >
  • Petyr Baelish kullanıcısına yanıt
    Güzel haberler bunlar

• Edgar Wright kalsaydı bu kadroyla bu film efsane olurdu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Professional Geek -- 28 Mart 2015; 11:13:15 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.