Şimdi Ara

Ant-Man (2015) | Marvel (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
531
Cevap
13
Favori
17.279
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yakında 1 dakika 48 saniyelik trailer geliyor.
  • Arkadaşlar 8 ocak ünü Agent Carter reklam arasında ANTMAN fragmanı yayınlanacak, Avengers Age of Ultron traileri de 12 ocakta ESPN kanalında olacak
    Büyütülmüş görüntüsü:)
    https://vine.co/v/Od7ubeZHMAi
  • quote:

Orijinalden alıntı: AzulWall

Arkadaşlar 8 ocak ünü Agent Carter reklam arasında ANTMAN fragmanı yayınlanacak, Avengers Age of Ultron traileri de 12 ocakta ESPN kanalında olacak
    Büyütülmüş görüntüsü:)
    https://vine.co/v/Od7ubeZHMAi

Hemen youtube'a düşer dimi, rahat rahat izleriz. Reklam arasını bulmamız zor biraz.
  • Surfer Rosa kullanıcısına yanıt
    Marvel resmi twitter hesabında yayınlanır anında
  • Bu karakterden hiç umutlu değilim, bana çok absürt geliyor. Sanki bir süper kahraman daha yaratalım ayağına fazla düşünülmeden yapılmış bir karakter gibi. Bir Örümcek Adam karizması ne yazık ki yok.

• edit: koyulmuş zaten. Neyse tube olarak da kalsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jeolog. -- 4 Ocak 2015; 20:26:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk poster geldi.
     Ant-Man (2015) | Marvel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Heisenberg61 -- 6 Ocak 2015; 19:44:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Heisenberg61

İlk poster geldi.
     Ant-Man (2015) | Marvel

• Çok yaratıcı olmuş. Beğendim.
  •  Ant-Man (2015) | Marvel Ant-Man (2015) | Marvel

• İlk fragman geldi !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sokratik Adam -- 7 Ocak 2015; 10:33:37 >
  • Fragman beklediğimden çok daha güzel olmuş. Yeni nesil Iron man gibi bir şey olacağına eminim.

• Fragman ciddilikle espirililik arasında buga girmiş, bilmiyorum baya ön yargıyla yaklaştım şuan. Gelsin de görelim.
  • Umarım işin içine komedi ve saçma sapan espriler karıştırmazlar. Filmi bozuyor çünkü.
  • Ekseriyetle marvel film fragmanlarının hepsinin beğenmişimdir ilk defa bir fragmanda zerre heyecanlanmadım diyeilirim.
  • Marvel filmlerini severim, izlerim fakat Ant-Man aşırı derecede saçma geliyor bana.
  • Fragman bana da hiç iyi gözükmedi. 1 dakika 57 saniyeden anlayabildiğim Paul Rudd pek role gitmemiş gibi.
  • Kalite açısından (her Marvel filminde olduğu gibi) iyi fakat fragmanda beklediğim heyecanı bulamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MERT* -- 7 Ocak 2015; 14:24:29 >
  • Fragmanda bir heyecan, bir hareket göremedim. Ama yine de merak ettiğim yapımlar arasında.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.