Şimdi Ara

a (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
0
Favori
996
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: NamelessWonder

quote:

Orijinalden alıntı: YNQs

quote:

Orijinalden alıntı: GörünmezAdam

quote:

Orijinalden alıntı: berkayparay

quote:

Orijinalden alıntı: GörünmezAdam

520 kullanıyormuşun, androide geçeceğim desen g2 alacak gibisin. Bence senin için 520'den daha iyi olur.
    Sakın gidip samsung falan alma, ayrıca kendi görüşüm, 2000 liraya ne 1520 nede 930 alınır. O paraya g3, m8 veya daha fazla basıp iphone 6 alınır.

Kesinlikle samsung almam. Xperia z1 almayı planlıyorum.

Hocam eğer android alacaksanız ya htc ya lg alın bence. Sony'nin arayuzu çok kullanışsız ve aşırı sade hatta sade değil, hiçbirşey yok. Ayrıca ileride aşırı derecede şişiyor sony'ler
    Hem z1 şimdiden 2. Yaşına giriyor 2. Yılın sonunda tüm androidler gibi kullanılamaz hale gelecek

G2 çok daha kullanışlı emin olun. Veya m7

Güzel sallamışsın sony'nin arayüzü lg ye 10 basar sense arayüzü ile kafa kafaya kapışır. Xperia z bile gayet akıcı çalışırken z1'in en az 2 yılı daha var. Belli ki hayatında hiç sony kullanmamışsın.... Sana kocaman bir yav he he

Şişme konusunu bilmiyorum ama arayuz çöp.

Benim görüşüm en kullanışlı arayuz samsung ama onların da ömrü çok kısa ne yazık ki. (androidler arasında)

Çöp falan değil al eline z2 kullan. Arayüz çok akıcı ve görsel yönden de gayet zengin. 3 ay z2 kullandım biliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hemen hemen bütün markları elime alıp inceleme fırsatım oldu zaten merak etme. Akıcılığına laf söylemedim zaten. Ki hiç bi android telefonu root la romla uğraştıracak kadar uzun sure kullanma fırsatım olmadığı için çok memnunum.

Nerdeyse hepsinin arayuzunu biliyorum. Sony görsel yönden diğerlerinin çok gerisinde. Aynı şekilde gm de öyle. (görsellik olarak samsung ve lg ile kıyaslanamaz bile)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: oktayakgoz

quote:

Orijinalden alıntı: atkosturanadam

quote:

Kardeş ben sana inanıyorum niye sağda solda,bir şey izleyim

Ya su var samsungun touch wizi yuzunden cidden 3 gb ram ile bile kasiyor ama nexus da filan oldugu gibi normal androidde kasa kasa oluyor filan durumu yok lumia 620 den gectim ayni fiyattalar ortalama ama daha az kasiyor

ne olursa olsun yinede android diğer sistemlere göre ağır.

nexus evet onlar çok önde ama yinede Windows phone daki akıcılık yok. akıcılık derken sadece bir şeylerin hızlı kayması değil. mesela klavyenin geç açılması gibi.

Nexus 5 lumia 1520 den daha hızlı çalışıyordur her iddasına girerim...

• quote:

Orijinalden alıntı: ₯

quote:

quote:

quote:

quote:

Ya su var samsungun touch wizi yuzunden cidden 3 gb ram ile bile kasiyor ama nexus da filan oldugu gibi normal androidde kasa kasa oluyor filan durumu yok lumia 620 den gectim ayni fiyattalar ortalama ama daha az kasiyor

nexus evet onlar çok önde ama yinede Windows phone daki akıcılık yok. akıcılık derken sadece bir şeylerin hızlı kayması değil. mesela klavyenin geç açılması gibi.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Yav he he

• quote:

Orijinalden alıntı: Büyük Amiral

quote:

quote:

quote:

quote:

Yav he he

• Telefona (1520) 2000 küsür para veriyorsun, ama halen açılır pencere kullanamıyorsun. Arkadaşların 800 liralık zenfone 6 ile öğrenci sisteminde ders kaydı yaparken, sende google da açılır pencere engelleyici nasıl açarıma bakıyorsun. 6" ekranda tam internet performansı alamıyorsan çöpe at gitsin. Yıl olmuş neredeyse 2015 hala yok. Yuh diyorum yazılım devlerinden Microsoft için bu ne kadar zor olabilir? Biri cevap versin. Şu özelliği eklemek ne kadar zor olabilir? Yada otg desteği, o kadar para veriyorsun, klavye bağlayıp iki mail, makale, blog, yorum vs. yazamıyorsun. Donanım desteği varsa bunu aktif etmek Microsoft için ne kadar zor olabilir? 2015 oldu, gerçekten yazık. Microsoft belkide şu mobil sektörde 15-20 yıldır var. Doğru düzgün bir Office yazılımı bile yok. Microsoft Office nin yazılımcısı kendi mobil işletim sistemine doğru düzgün bir Office yazılımı yapamıyor. Tamam hepsine bu yazılımı sunma, 2000+ para veren adama 6" ekranda kullanabileceği adam gibi bir Office yazılımı ver. Neyse ben yine 520 de kendimi avutuyorum. Diyorum ki bir navigasyon cihazı ne kadar? Sim kart takılabilen taşınabilir mobil modemler ne kadar? Ortalama bir müzik çalar ne kadar? Ayrıca iletişim için kullanacağım en ucuz telefon ne kadar? diye sorunca, 520 nin fiyatı çıkıyor zaten.

• Bir senedir 925(beyaz) kullanıyorum. Aşık oldum resmen şıklığına. Çok sevdim bu telefonu.Her türlü işimi görüyor.Arıza çıkarmıyor başıma. Tak diye açıyorum internet sayfalarını. Ne güzel klavyesi var, yazası geliyor insanın. Kalitesini farkettiriyor. Heyecan katıyor benim hayatıma. Seviyorum ben bu telefonu. Windows phone almadan önce apple düşünüyordum iyi ki varsın Windows Phone diyorum ve son olarak bazı oyunların olmaması beni üzüyor fakat bu da oyun yapımcılarıyla ilgili bir konu. Ben psp alır oyunumu yine oynarım. 925'im Windows Phone'um seviyorum seni.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ₯

quote:

quote:

quote:

quote:

Buradaki birçok kişi fanboy kardeş hızlı olduğu ortada gördüm kullandım Nexus daha akıcı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• "evet. Android daha iyi" desem giderler mi? Yoksa wp dahamı iyi desem. Bilemedimki

• GörünmezAdam kullanıcısına yanıt
    +1

• İki platformunda birbirine nazaran artıları eksileri var. Herkes ihtiyaçları doğrultusunda istediği cihazı alır kullanır.

• andorid narket çöpmüş. android marketteki işeyarar uygulama sayısı wp marketteki işe yarar uygulama sayısının en az 10 katı. android market çöp deyip kendinizi avutmayın. wp almak için gercekci bir neden yok. telefon kaliteli olur ucuz olur falan da yaılım anlamında mağaza anlamında rakip olacak düzeyde değil. bu yzden hiç boşa wp yi savunmayın.
  • psirik kullanıcısına yanıt
    tarayıcı ayrı bir rezalet zaten.heleki 512 mb ramda. sekme geçişlerinde sayfanın tekrar tekrar yüklenmesi bile rezillik.geri tuşuna basıyorsun bir sayfa geri gitsin diye alıyor başını gidiyor kendi kafasına göre. FB dan bir şey indirmek istiyorsun, tanımlanamıyor diye indirmiyor.bol resimli bir sayfa acınca kafayı yiyor. androidde öylemi bilmiyorum ama bu da olmamalı yani.
  • olağan_şüpheli kullanıcısına yanıt
    Aynen dediklerinizi yaşıyorum. Diyelim yarım saat internette gezinmişim, bir geri sayfaya gelmek istiyorum, bir bakmışım ki yarım saat önce ilk girdiğim sayfadayım. Küfürler eşliğinde en son ziyaret edilen sayfalara menüden ulaşıyorum. Dediğiniz gibi sekme olayı yok. Önceki sekme kapanıyor, yeniden sayfa yüklemeniz gerekiyor. Çok resimli sayfalarda aynen telefon kendini kaybediyor, delleniyor, resimler birbirine giriyor, ekran tamamen kararıyor. Garip bir hal alıyor. Sonrada explorer kendini kapatıyor, sürdürülüyor yazısı eşliğinde kendimizi home ekranında buluyoruz. Video izlerken de aynı hatalar olabiliyor. Decode error yada ekranın tamamen siyah olması. En önemlisi ne biliyor musunuz? Bu sorunlar 6 aylık beta sürecinden geçmiş bir yazılımın final sürümünde var olan sorunlar. Bu sorunlar beta sürecinde de yaşandı, bildirildi de. En sonunda android tablet aldım, oh be dünya varmış dedim. Klişe olacak ama wp android in önünde diz çöküp tövbe ister. Şu anlık durum böyle. Android den geçen yada uzun bir sure wp kullandıktan sonra android e geçen adam aradaki farkı anlar. Kimse cihazına 150-200 uygulama kurmaz. Mağazadaki uygulama sayısı bu anlamda önemli değil. Uygulamaların kalitesi, kullanılabilirliği ve işlevselliği önemlidir. Kimse çıkıp here drive kalitesiz demiyor. Nokia kamera kalitesiz demiyor. Here drive a alternatif arayanı gördünüz mü? Internet Explorer düzgün olsa kimse başka tarayıcı arayışına girmez. Yada diğer uygulamalar. Android deki uygulamalar da kaliteli. Sonuç olarak Microsoft wp9 ile devrim yap(a)mazsa bu macera çok uzun sürmez. Ios ve android almış başını gidiyorken, sen hala uyuşuk uyuşuk davranmaya devam et. Gitmiş minecraft a 2,5 milyar dolar para vermiş. Bu oyun wp'ye gelecekmiş. Sanki sistemin önceliği bu oyun. Sistem tastamam olmuş, uygulamalar on numara, tek eksiğimiz mineceaft zaten. Şu Nokia meego ile devam etseydi ne olur du merak ediyorum?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• G2 alabilirsin. Xperia önermem.

• Android al. 8 çekirdekli olsun. 3 tanesini civcivlere at. 2 tanesini çıtla. 3 tanesi sana kalsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Whippoorwill -- 22 Eylül 2014; 19:00:54 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • psirik kullanıcısına yanıt
    Meego ile devam etseydi 10 numara değil 20 numara olurdu sistem. Multitasking canavarıydı meego. Ki yıllar öncesinden bahsediyorum. Günümüze kadar da çok fazla gelişirdi. Ama işte naparsın olmadı. Gitti güzelim sistem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jumuu -- 22 Eylül 2014; 22:01:15 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • jumuu J kullanıcısına yanıt

İzlemeyenlere gelsin. Yıl 2011, şuanki WP'den ne eksiği var Neredeyse 4 yıl olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: psirik

İzlemeyenlere gelsin. Yıl 2011, şuanki WP'den ne eksiği var Neredeyse 4 yıl olacak.

burdan windowsa vuramazsınız. bu sistem gibi hiç bir cihaz yok.

telefon kullanacak olsam ya jolla ya wp. mecburi kalmazsam ne ios ne android ama jolla harbi çok güzel olmuş. gelecek mi türkiye ye

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.