Şimdi Ara

a (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
0
Favori
996
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • wp 9 u bekle sonra karar verirsin aceleci olma bence

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence beklenmeli ve Abdroid L ve Wp9 un ne olacağı görülmeli. Şimdi ki androidlerin özellikle samsung kesinlikle alınmaz. Aslında androidde iki marka var alınacak Htc ve Nexus. Şayet şişme sorunlarını aşabilirse L ile bence Wp yede ios a da gerek kalmaz.

Buna karşın sistem eksikliklerini tamamlarsa wp9 diğerlerine hiç gerek kalmaz. Bence telefon almak için en kotu zaman

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oktayakgoz

Bence beklenmeli ve Abdroid L ve Wp9 un ne olacağı görülmeli. Şimdi ki androidlerin özellikle samsung kesinlikle alınmaz. Aslında androidde iki marka var alınacak Htc ve Nexus. Şayet şişme sorunlarını aşabilirse L ile bence Wp yede ios a da gerek kalmaz.

Buna karşın sistem eksikliklerini tamamlarsa wp9 diğerlerine hiç gerek kalmaz. Bence telefon almak için en kotu zaman

Güncellemenin tanıtılmasından 3ay sonra güncellemeyi telefonlarımıza yükleyebildiğimiz bir işletim sistemi olduğundan WP9u yaklaşık 1.5-2 yıl telefonlarımıza yükleyebileceğiniz ben kadar bekleyemem WP den bıktım.

• t 50 kullanıyorum 700 tl lik tel ama lumia 620 den cok daha az kasıyor hatta neredeyse hiç kasmıyor
  • Wp 9 bekle demiyorum. Onizlemesi çıktığı zaman ne olduğu belli olur. Fikir açısından. Wp9 beklenmese bile android l beklenmeli. L ile piyasaya çıkan telefon alınmalı.

• atkosturanadam kullanıcısına yanıt
    T50 bilmem ama note 3 ile asphalt çok kasıyordu. Sorsan zirve telefon. Lumia 920 ile çok daha güzel oynanıyor. Android şu haliyle kesinlikle alınacak bir sistem değil. İlla android ise o zaman ya nexus ya üst düzey htc

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oktayakgoz -- 20 Eylül 2014; 12:38:31 >
  • quote:

T50 bilmem ama note 3 ile asphalt çok kasıyordu. Sorsan zirve telefon. Lumia 920 ile çok daha güzel oynanıyor. Android şu haliyle kesinlikle alınacak bir sistem değil. İlla android ise o zaman ya nexus ya üst düzey htc

T 50 de son ayarlarda gram kasma yok inanmazsan tekno seyirde incelerken son ayarlarda asp 8 kasmiyor

• atkosturanadam kullanıcısına yanıt
    Kardeş ben sana inanıyorum niye sağda solda,bir şey izleyim

• quote:

Ya su var samsungun touch wizi yuzunden cidden 3 gb ram ile bile kasiyor ama nexus da filan oldugu gibi normal androidde kasa kasa oluyor filan durumu yok lumia 620 den gectim ayni fiyattalar ortalama ama daha az kasiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: atkosturanadam

quote:

Ya su var samsungun touch wizi yuzunden cidden 3 gb ram ile bile kasiyor ama nexus da filan oldugu gibi normal androidde kasa kasa oluyor filan durumu yok lumia 620 den gectim ayni fiyattalar ortalama ama daha az kasiyor

ne olursa olsun yinede android diğer sistemlere göre ağır.

nexus evet onlar çok önde ama yinede Windows phone daki akıcılık yok. akıcılık derken sadece bir şeylerin hızlı kayması değil. mesela klavyenin geç açılması gibi.
  • Selam arkadaşlar bende android kullandım ama windows phone daha hızlı daha stabil geldi daha çabuk internete giriyorum ve daha çabucak işlem yapıyorum ben de windows phone dan çok memnun kaldım arkadaşlar tabiki zevkler ve renkler tartışılmaz ama benim tavsşyem de sana lumia 820 al derim veya 920 al derim çnkü andoroid alma
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasangul01

Selam arkadaşlar bende android kullandım ama windows phone daha hızlı daha stabil geldi daha çabuk internete giriyorum ve daha çabucak işlem yapıyorum ben de windows phone dan çok memnun kaldım arkadaşlar tabiki zevkler ve renkler tartışılmaz ama benim tavsşyem de sana lumia 820 al derim veya 920 al derim çnkü andoroid alma

Mağaza olayını nasıl halledeceğiz?

• selam berkayparay kardeşim zamanla düzelir kardeşim bana göre windows daha stabil ama lg g2 güzel hatta ama htc sense daha şık metal kasa
    ama dediğim gibi zamanla gelişir windows mağazası
  • Bu sene android
    Seneye windowsphone
  • 520 nin fiyatına satılan android telefonların çoğu çöp. Andoid için en az 1000 lirayı gözden çıkarmalısın...

• Android tabiki, Wp daha rakip olamaz. Heleki Microsoft bu kadar uyuşuk hareket etmeyi sürdürürse...

• quote:

quote:

quote:

nexus evet onlar çok önde ama yinede Windows phone daki akıcılık yok. akıcılık derken sadece bir şeylerin hızlı kayması değil. mesela klavyenin geç açılması gibi.

Tabiki bir kac eksigi var ama lumia fiyatlari yuksek tutup az donanim veriyor l 1020 kullananlar eskiden mukkemel kamerasi var simdi guncellemeyle kamerasi mahvoldu renkler kotu filan dediler ve kamerasi yuksek fiyat vermedikce kotu hatta l930 daki kamera yazilim yuzunden kotu video filan cekiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: berkayparay

quote:

Bence beklenmeli ve Abdroid L ve Wp9 un ne olacağı görülmeli. Şimdi ki androidlerin özellikle samsung kesinlikle alınmaz. Aslında androidde iki marka var alınacak Htc ve Nexus. Şayet şişme sorunlarını aşabilirse L ile bence Wp yede ios a da gerek kalmaz.

Güncellemenin tanıtılmasından 3ay sonra güncellemeyi telefonlarımıza yükleyebildiğimiz bir işletim sistemi olduğundan WP9u yaklaşık 1.5-2 yıl telefonlarımıza yükleyebileceğiniz ben kadar bekleyemem WP den bıktım.

wp9 8.1 kadar uzun sürmez bir kere hata yaptılar bir kere daha yapmazlar diye düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: YNQs

quote:

Orijinalden alıntı: GörünmezAdam

quote:

Orijinalden alıntı: berkayparay

quote:

Orijinalden alıntı: GörünmezAdam

520 kullanıyormuşun, androide geçeceğim desen g2 alacak gibisin. Bence senin için 520'den daha iyi olur.
    Sakın gidip samsung falan alma, ayrıca kendi görüşüm, 2000 liraya ne 1520 nede 930 alınır. O paraya g3, m8 veya daha fazla basıp iphone 6 alınır.

Kesinlikle samsung almam. Xperia z1 almayı planlıyorum.

Hocam eğer android alacaksanız ya htc ya lg alın bence. Sony'nin arayuzu çok kullanışsız ve aşırı sade hatta sade değil, hiçbirşey yok. Ayrıca ileride aşırı derecede şişiyor sony'ler
    Hem z1 şimdiden 2. Yaşına giriyor 2. Yılın sonunda tüm androidler gibi kullanılamaz hale gelecek

G2 çok daha kullanışlı emin olun. Veya m7

Güzel sallamışsın sony'nin arayüzü lg ye 10 basar sense arayüzü ile kafa kafaya kapışır. Xperia z bile gayet akıcı çalışırken z1'in en az 2 yılı daha var. Belli ki hayatında hiç sony kullanmamışsın.... Sana kocaman bir yav he he

Şişme konusunu bilmiyorum ama arayuz çöp.

Benim görüşüm en kullanışlı arayuz samsung ama onların da ömrü çok kısa ne yazık ki. (androidler arasında)

• quote:

quote:

quote:

Nexus 5 lumia 1520 den daha hızlı çalışıyordur her iddasına girerim...

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.