Şimdi Ara

Anonymous Çeviri ve RDR 2 Türkçe Yama Tartışma Konusu (65. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.557
Cevap
11
Favori
75.332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
134 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Horizon zero dawn için de yapsan da iyi olur üstad. Ben göndermiştim bir şeyler ama millet bir tur göndersin. Köklerini kurutana kadar devam. Suçsuz yere banlanmamın hakkını öbür dünyaya bırakmak istemiyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: feriox

La ne pis adamlarmışsınız siz ya mübarek bayram günü, nedir bu kadar nefretin sebebi yahu ? mail atıp şikayet edecek kadar kinle dolmuşsunuz niye bu tepkiyi hak edecek konularda göstermiyorsunuz? şikayet ettiniz de elinize ne geçti ? o kadar kişi bekliyordu bu yamayı insanların hevesini kursağında bıraktınız elinize ne geçti ?
    Bayram günü bolca zamanımız varken oyunu Türkçe oynamak varken derdiniz neydi kardeşim nasıl manyaklarsınız lan siz ?
    İnsanların hukuken doğruları yapmasını nefret olarak görmeniz talihsiz olmuş. Ortada suç varsa insanlar bunu gerekli yerlere şikayet edebilirler.
  • feriox kullanıcısına yanıt
    İnsanların hevesini kursağında bırakanlar;
    1) Firmaya şikayet edenler değil, konu içindeki adaletsiz kişiler. Ben böyle söyleyeyim, kim/kimler olduğu ortada.
    2) Walküre denen eleman bir gün ortaya bir şey atıp diğer gün öyle değil böyle diyen biri. Yöneticiymiş.. :d
    3) Aynı eleman ortaya pimi çekilmiş bombayı koydu ve geriye çekilip olanları izledi. Millet burada birbirini yedi. Sonra çekiliyoruz dedi, geri geldi, tekrar gitti. Hindistan'daki bir eyalete kadar gittiler sanırım?
    4) Buradaki adaletsiz modlar ve sözde yönetici walküre. Millet tabi kinle dolar, ne bekliyordun? Zaten bunu amaçladılar, fakat ellerinde patladı.
    5) Pass olayına girmeye bile gerek yok. Proje sonunda çat diye bunu açıklarsan patlar elinde. Ya bundan söz etmeyecektin ya da 6 ay 8 ay önce bunu söyleyecektin.
    6) Mübarek bayram günü için gelip açıklama bile yapmaya yeltenmediler neyden bahsediyorsun kardeş sen?

• PeTeRPaNN kullanıcısına yanıt
    Sizin derdiniz milletin keyfine salca olmak mi Bu konu olmasa forum kurudu sayenizde bana masal anlatma yok grup ac gozluymus milleti banliyormus diye kendine sacma argumanlar bulma
    Kac gundur bu foruma kimse konu acmiyor yama paylasmiyor bana bunun cevabini ver
    Bos gazel okuma net cevap ver

• Eskiden bayram hediyesi altında sürpriz Türkçe yamalar yayınlanır veya yeni projelere yelken açılırdı. İşte forumun hali ortada tamamen bitik bir vaziyette. Birbirinize madik attığınız sürece kaybeden hep bizler olacağız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: obasar84

Eskiden bayram hediyesi altında sürpriz Türkçe yamalar yayınlanır veya yeni projelere yelken açılırdı. İşte forumun hali ortada tamamen bitik bir vaziyette. Birbirinize madik attığınız sürece kaybeden hep bizler olacağız.
    Emin ol kimsenin derdi yamanın paralı olması değil he illa ki birileri çıkıp dengesizlik yapacak, şikayet edelim diyecekti ama kimseyi arkasında sürükleyip yüzlerce şikayet maili attıramayacaktı. Neden animus un yamaları şikayet edilmiyor? o kadar kişi grubu sevmemesine rağmen neden o adamlara bir şey olmadı? adamlar iyi ki bir RDR 2 yaması yapıyor diye ölümüne savunmaya geçiyorlar tamam kardeşim çok büyük iş yapıyorlar eyvallah da neden bu kadar adam bir anda şikayet etti? biraz mantık lütfen..

Bu grup insanları kendine düşman etti. Emin olun şikayet etmeyecek adamlar bile grubun tavırları yüzünden gıcıklığına şikayet etti. Abicim 7 aydır burada inanılmaz bir destek alıyorsun sonra o desteği yavaş yavaş kaybedip çoğunluğu kendine düşman ediyorsun. O zaman yapman gereken gidip biraz kendini sorgulayacaksın. Dün destek veren adamlar bugün neden karşımızda? diye öz eleştiri yapacaksın. Kimse para vs. demesin yukarıda da yazdım olay para değil bu kadar insan para için şikayet etmiyor 30 TL miş 50 TL miş gerçekten olay bu değil. Biraz düşünün.

• biz daha birbirimizle anlaşamıyoruz tabi büyük firmalar Türkiyeyi 3.dünya ülkesi hatta daha beteri olarak görür ve oyunlarına Türkçe dil desteği eklemezler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: redown1787

biz daha birbirimizle anlaşamıyoruz tabi büyük firmalar Türkiyeyi 3.dünya ülkesi hatta daha beteri olarak görür ve oyunlarına Türkçe dil desteği eklemezler.
    3. dünya ülkesi değiliz ama 3. dünya ülkesi olmak için ellerinden gelen her şeyi yapıyorlar halkı da siyasetçisi de. Mustafa Kemal Paşam ve silah arkadaşlarının binbir türlü zorlukla başa çıkıp kurtarıp kurduğu bu ülkemizin 100. yılı yaklaşırken ben sonumuzu pek iyi görmüyorum.
  • baaburcan kullanıcısına yanıt
    Bana masal anlatma dediğin olay 3 hafta önce çatır çatır banladı milleti admin neyine masal diyorsun. Böyle üçkağıtçı bir gruptansa hiçbir şey olmamasını tercih ederim

• hitmanin türkçe yaması hala kırılmadı mı aylardır bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Özge Gürel

Hem Hotmail hem Gmail hem de ICloud emailimden gönderdim

Az bile bunlara beter olsunlar. Çocuk parkına çevirdiler forumu 20 gündür. Yok gidiyoruz, yok yok vazgeçtik gitmiyoruz, ama biz gitmiştik, kandırdık sizi gitmedik.

O modu seven yok zaten sanırım bu bölümde. Bu yama olayı ayyuka çıktığından beri eleştirenleri ve karşı çıkanları banlamak için fırsat kolluyor zaten. Dediğin gibi hem grup içerisinde çevirmen ve tester hem de burada moderatör. O yüzden RDR 2 yamasını eleştirenlere ve şikayet edenlere karşı garezi var, fırsat kolluyor ceza vermek için. Buyrun bu da kanıtı

İmzasındaki linklerde adını ve soyadını paylaştığı için söylemem de bir sakınca yok sanırım, Kaan Akyıldız. Verdiğim linkte hem Çeviri Ekibinde hem de Test Ekibinde adı var.

Alıntıları Göster
    ben de şikayet ettim hatta 2 kere başka telefondan da yaptım bayramda akrabaların telefonlarından da şikayet atıcam hepsinden

• Hayırdır?Ücretli çeviri yapan ekipler gideli çok oldu ama hâlâ ortada gönüllü bir çeviri muhabbeti dönmüyor?Hani nerede "gönüllü" aaa yamalar filan?Aksine makine çeviri bölümü açılmış...Adamlar gideli neredeyse ay oldu hala ortada proje yok,tık yok ve hâlâ arkalarından dedikoduları yapılıyor.Size bukadarı fazlaydı.2009 dan beri buraları takip eden birisi olarak ücretli yamalar sayesinde yamasına imkansız gözü ile bakılan oyunların çevrildigini bilirim ama şimdi artık oturup "sen istiyor para şikayet ben seni mahkeme"kalitesindeki makine çeviriler ile oynama zamanı.Hayatınızda saçma sapan pek çok şey için saçma paralar harcayıp saatlerinizi alacak bir oyun için 20-30 (büyük çaplı bir rpg ise seve seve 50 tl) tl için kopardıgınız kıyametin bedelini gerçekten türkçe oyun oynamak isteyenler ödeyecek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: purrfect

Hayırdır?Ücretli çeviri yapan ekipler gideli çok oldu ama hâlâ ortada gönüllü bir çeviri muhabbeti dönmüyor?Hani nerede "gönüllü" aaa yamalar filan?Aksine makine çeviri bölümü açılmış...Adamlar gideli neredeyse ay oldu hala ortada proje yok,tık yok ve hâlâ arkalarından dedikoduları yapılıyor.Size bukadarı fazlaydı.2009 dan beri buraları takip eden birisi olarak ücretli yamalar sayesinde yamasına imkansız gözü ile bakılan oyunların çevrildigini bilirim ama şimdi artık oturup "sen istiyor para şikayet ben seni mahkeme"kalitesindeki makine çeviriler ile oynama zamanı.Hayatınızda saçma sapan pek çok şey için saçma paralar harcayıp saatlerinizi alacak bir oyun için 20-30 (büyük çaplı bir rpg ise seve seve 50 tl) tl için kopardıgınız kıyametin bedelini gerçekten türkçe oyun oynamak isteyenler ödeyecek.
    Aynen söylediklerine katılıyorum...
    Bizler ödüyoruz bedelini...
    Para verip almak istemiyorsan alma oynama, şu an zaten ing olarak oynuyorsun sen (belkide öğrendin veya zaten ing biliyordun) ama bizim gibiler için türkçe yama harika bir uygulamaydı...
    --Birde gidin ing öğrenin vs denmiyor mu?

• PeTeRPaNN kullanıcısına yanıt
    Anoymoustan başka çeviri grupu yok mu ben ondan bahsediyorum adamlar artık DH de yok artık diğer gruplar gönüllü çevirmenler neden konu açmıyor ben ondan bahsediyorum onlarda mı üçkağıtçı yoksa senin gözünde?
    adamlar burada yok çekildiler hırslanıp hırslanıp şunu da şikayet edelim diye milleti gaza getiriyorsun
  • ismailytk İ kullanıcısına yanıt
    Evet bu tipler "TÜRKÇE YAMALAR"başlığının altına gelip "ingilizce öğren" diye zırlayan tipler.Hayatımda bu kadar beleşçi,hazıra konmak isteyen tipler görmedim.İngilizcem ortalamanın üstünde ama yine de metin ya da diyalog okurken bilmediğim şeyler oluyor ve bunun anlamına bütünüyle hakim olmadığım için oyun zevkimi baltalıyor.Eminim ingilizcesi çok çok iyi olan birisinin bile bilmediği pek çok kelime çıkar ve biz oyunları ana dilimiz ile oynamak istediğimiz için "TÜRKÇE YAMALAR" başlığı var.Ücretli yama diye ağlayan ve kendine çevirmen diyen tayfa ise henüz ekmeğini bulamadığı için hazımsızlık sorunu yaşayan kimseler ama şimdi görücez.😂😂şimdi ücretli yamalara tü kaka diyenlerin gönüllü büyük projelerini görücez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • purrfect kullanıcısına yanıt
    hocam oyle gerçekçi konulara cevap vermiyorlar bu adamlara prim verenlerde yarın çok ağlayacak iş işten geçecek bu gaz verenlerde ortadan kaybolacak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Moderatör şahsın RDR 2 çeviri ekibinde olduğunu ifşa ettiğim mesaj silinmiş Hay Allah devlet sırrını mı ifşa ettim yoksa?

Forumdan siliyorsun silmesine de Google sunucularından nasıl sileceksin merak ediyorum? Ya da alınan ssleri?

Kesinlikle grup ile hiçbir alakası yok, objektif ve adil bir şekilde burada moderatörlük yapıyor
  • 
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.