Şimdi Ara

Anonymous Çeviri ve RDR 2 Türkçe Yama Tartışma Konusu (50. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.557
Cevap
11
Favori
75.338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
134 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ugrpkr

Kendi kendine değdirdin ben beni gaza getirme şemsiye açık dedim geçmiş olsun 🤔

Alıntıları Göster
    İadeye gönderdim

Yalnız monitör cidden çok güzeldi ama TN panel olduğu için renkler ve kontrast ı pek beğenmedim. Aslında bir yandan bu ölü pixel bahanem oldu

• Yamayı satın almayacak insanlar bunlar hep şikayet edenler hatta birçoğunun rdr2'si bile yok
  • Hrz20 kullanıcısına yanıt
    Nerenden uydurdun bunu? Bal gibi de var.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 128MilyarDolar

İadeye gönderdim

Yalnız monitör cidden çok güzeldi ama TN panel olduğu için renkler ve kontrast ı pek beğenmedim. Aslında bir yandan bu ölü pixel bahanem oldu

Alıntıları Göster
    Bak kendi kendine nazar değdiriyon bana suç buluyorsun 😁

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Bak kendi kendine nazar değdiriyon bana suç buluyorsun 😁

Alıntıları Göster
    Renkler biraz kafamı kurcalamıştı ama ölü pixel çıkmasa iade göndermezdim.
  • quote:

Renkler biraz kafamı kurcalamıştı ama ölü pixel çıkmasa iade göndermezdim.

Alıntıları Göster
    Tn panel olduğu içindir.

• quote:

Tn panel olduğu içindir.

Alıntıları Göster
    Elimde 24'' 144hz TN panel monitör var ondan çok az daha canlı renkleri var ama yine de 2,5K para verince renkler tatmin etmedi. VA bakıcam artık.

İşin kötüsü ne güzel mutlu mesut monitörümü kullanıyordum 27'' 2K ya geçince elimde ki monitörü de beğenmez oldum

• Öyle olur zaten bi kere o balı çaldın çemen hiç tat verir mi

• quote:

Öyle olur zaten bi kere o balı çaldın çemen hiç tat verir mi
  • quote:

Alıntıları Göster
    Ev taşıma işi çıktı başıma zaten evi taşıcaz pcyi masayı sök falan neyse yeni eve geçince smps adaptör alıp anfiyle oto ses sistemini pcye bağlarım yerim yoktu bu evde :)

• quote:

Ev taşıma işi çıktı başıma zaten evi taşıcaz pcyi masayı sök falan neyse yeni eve geçince smps adaptör alıp anfiyle oto ses sistemini pcye bağlarım yerim yoktu bu evde :)

Alıntıları Göster
    Vall anfi mi bağlarsın ses sistemi mi bilmiyorum ama o sisteme 2K monitör almazsan yazık edersin

Git çal gerekirse

• quote:

Vall anfi mi bağlarsın ses sistemi mi bilmiyorum ama o sisteme 2K monitör almazsan yazık edersin

Git çal gerekirse

Alıntıları Göster
    Zamanı gelince oda olur merak etme zaten :) şuan ki halini görsen sıyırmışsın dersin :))

• bence iyi olmuş bende bekliyordum yamayı ama ücretli almayıp illah öbür yamalarındaki gibi korsana düşer oradan indirirdim evet korsancıyım

bi kere grup isminden kaybediyor anonymous nedir yaaa t2 bu ismi duyunca kesin irkilmiştir zaten umarım tüm üçretli yama cıkaranlar aklını başına alır

Qnoops bi tanedir candır bunun gibi insanların coğalması lazım
  • Aklıma ne geldi. anonymous grubu şirket filan kuracağız diyordu. anonymous aynı zamanda dünyaca bilinen bir hacker grubunun ismi iken nasıl şirket kuracaktı bu yerli çeviri grubu.

Bence o ismi bile değiştirsinler yarın bir gün o ünlü hacker grubu başlarına bela olursa şaşırmam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

Aklıma ne geldi. anonymous grubu şirket filan kuracağız diyordu. anonymous aynı zamanda dünyaca bilinen bir hacker grubunun ismi iken nasıl şirket kuracaktı bu yerli çeviri grubu.

Bence o ismi bile değiştirsinler yarın bir gün o ünlü hacker grubu başlarına bela olursa şaşırmam.
    Kuracağız demediler, yasal bir şirketiz demişlerdi, sanırım bir tek o konuda doğru söylediler. Checkpoint Localization isminde bir şirket var, birkaç indie yapımı da oyun sahipleriyle iletişime geçerek "legal bir şekilde" çevirmişler. Muhtemelen fatura isteyenlere de bu şirket üzerinden fatura keseceklerdi. (isteyene fatura ne demekse, suç işlediklerinin farkında değiller)

Grubun isminin şirket ile bir ilgisi yok, rumuz gibi düşünebilirsin. Ama grubun ismi de, aylık ödeme yöntemine buldukları isim de tam bir facia. Yaratıcılık 0 ama araklama becerileri 99.

• quote:

Orijinalden alıntı: John Sheppard

Kuracağız demediler, yasal bir şirketiz demişlerdi, sanırım bir tek o konuda doğru söylediler. Checkpoint Localization isminde bir şirket var, birkaç indie yapımı da oyun sahipleriyle iletişime geçerek "legal bir şekilde" çevirmişler. Muhtemelen fatura isteyenlere de bu şirket üzerinden fatura keseceklerdi. (isteyene fatura ne demekse, suç işlediklerinin farkında değiller)

Grubun isminin şirket ile bir ilgisi yok, rumuz gibi düşünebilirsin. Ama grubun ismi de, aylık ödeme yöntemine buldukları isim de tam bir facia. Yaratıcılık 0 ama araklama becerileri 99.

Alıntıları Göster
    Walküre açıklaması öyle değildi ama. Forumda maliye işlerinden anlayan bir üye fatura kesmeniz ve vergi vermeniz lazım diye yazınca yama ekibi adına sürekli açıklama yapıp duran walküre biz firma kurmak istiyoruz bu konuda bir hukukçu arkadaş gereken araştırmaları yapıyor ve fatura da keseceğiz diye cevap yazmıştı.

Yani Walküre o açıklamasına bakarsak daha henüz ortada bir şirket başka değişle bir firma yok

Multipayer kanalından Orhun Kayaalp dün yama hakkında konuştu. Orada 3 kişi konuşurlarken yamayı yapan ekip firmalaşmak istiyor dediler. Yani ortada hala firma yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noctivagant -- 22 Temmuz 2020; 20:59:33 >

• quote:

Orijinalden alıntı: mercuryfb

bence iyi olmuş bende bekliyordum yamayı ama ücretli almayıp illah öbür yamalarındaki gibi korsana düşer oradan indirirdim evet korsancıyım

bi kere grup isminden kaybediyor anonymous nedir yaaa t2 bu ismi duyunca kesin irkilmiştir zaten umarım tüm üçretli yama cıkaranlar aklını başına alır

Qnoops bi tanedir candır bunun gibi insanların coğalması lazım
    o yüzden qnoops'u bile illallah ettirip forumdan kovdunuz sanırım? adam çeviri işini bıraktı, forumdan da tüm konularını kaldırtmış.

çevirmenlere sergilenen şu tavır hali hazırda ki çevirmenleri veya çevirmenlik yapmayı düşünen insanları da soğutuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

o yüzden qnoops'u bile illallah ettirip forumdan kovdunuz sanırım? adam çeviri işini bıraktı, forumdan da tüm konularını kaldırtmış.

çevirmenlere sergilenen şu tavır hali hazırda ki çevirmenleri veya çevirmenlik yapmayı düşünen insanları da soğutuyor.

Alıntıları Göster
    benim yazdıklarımdan nasıl böyle bir sonuç cıkardın şaşırdım acıkcası

qnoops'u illallah ettirenler kendi işlerine comak sokuldugunu düşünen ücretli yama üreticileri

metro exodus tr yamasında takışmışlardı bu $alak grub ile onlardan önce cıkardığı için neymiş onlar duyurmuşta başkası yapamazmış diye başlamıştı olaylar

keser döner sap döner ne döndü ama inşallah bıraktıgından daha iyi bir şekilde geri döner qnoops her zaman efsane olarak kalıcak bu forumda yıllarca anlatıcaz

• xDDDDDDDDDDDD bütün ücretsiz çevirileri şikayet ediyorum bende şu an hepsini edicem ücretli ücretsiz fark etmez kimse türkçe yamanın tsini yapamayacak köpek gibi ingilizce oynayacaksınız
  • 
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.