Şimdi Ara

Anno 1800 Türkçe Yama hakkında?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
733
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Türkçe yama yapılıyor diye 3 aydır oyuna başlamadım.Hiçbir yerde de yama hakkında bilgi bulamadım.Yama devam ediyor mu acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cepsizadam -- 3 Ekim 2020; 12:37:57 >

• Anonymous ekibi devraldı yamayı. Onlarda hiç etti bıraktı. Yazık oldu güzelim oyuna.

• denuvo ile korunuyor oyun o yüzden para ile yama satan grub lar yanaşmıyor fazla çünkü yama yapsalar dosya olarak vermeleri lazım exe dll inj edemeyecekleri için

için ugraşmıyolar tamami ile duygusal nedenlerden yani :D

• Az önce Anonymous discordundan yamayı sordum. Adminlerin birtanesi biz yapmıyoruzki dedi, bir tanesi başlayacağız yapacağımız yamalar arasında ama forumdaki ile bağımız yok dedi.

Forumdaki arkadaş ise konuyu başlatan, R.Rondo9 ise oyunu Anonymousa devrettiğini söylüyor. Tam bir yılan hikayesi oldu. Çıkmayacağına bir kez daha ikna oldum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yurdakull -- 5 Ekim 2020; 0:1:33 >
  • boşa bekledik bu kadar desene... başlayayım bari yapacak bir şey yok :)

• quote:

Orijinalden alıntı: sercan0640

boşa bekledik bu kadar desene... başlayayım bari yapacak bir şey yok :)

Discortta bi sağlam küfrettim ama. Çoluk çocuk çakma beyfendi demeler falan. Allahım ya allahım ya  

• yurdakull kullanıcısına yanıt
    İnsanlarla konuşurken kibar olmanın, beyefendi demenin nesi çakma acaba beyefendi? :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.