Şimdi Ara

ANNO 1800 (2019) [ANA KONU] #Rehber İlk Mesajda - 2021 Season 3 (15. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
560
Cevap
44
Favori
35.802
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Olabiliyor maalesef böyle şeyler . Bende ilk başladığımda New worldu bir keşfettim . Tüm adalar kapılmıştı. Onları da almaya gücüm yoktu ve 15-20 saatlik oynayisimi sildim. Yeni kurduğum elde hızlı davrandım gittiğimde 1-2 ada kapılmıştı. Kalanların hepsine yerleştim hızlıca.

Bu da bir bug. Enbesaya, arctige gidip boş ada bulamayan oyuncular var. Ondan dolayı belli bir güce ulaşıp buraları keşfetmek daha mantıklı. Ama New world en kısa zamanda alınmalı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BohemianRhapsody kullanıcısına yanıt

Enbesa'ya gittiğimde 2 ada çoktan kapılmıştı ne ara gelip yerleşti bunlar diyordum. Ben daha savaş gemilerini yeni üretirken diğer oyuncuların buharlı gemileri yüzüyordu. AI bizden hızlı gelişip keşiflere çıkıyor bu hiç adil değil.

• eski oyunda farklı sınıflardan farklı vergiler alabiliyorduk bunda vergi arttırma olayı yok mu?

• İyi aksamlar land of lions guncellemesi 80 tl almak istiyorum
    Lakin bu dlc.yi epic uzerinden almaya calisinca kupon kullanamiyorum....80 tl den daha ucuz satilan bir yer mevcutmudur tesekkurler

• Oskis kullanıcısına yanıt
    Dlc icin kuponlar gecersiz.Eger uconnect uygulamasina bakarsaniz orada 69 tlye falan geliyor yilbasi indirmi ile
  • serkan737 S kullanıcısına yanıt

Hocam ordan baktim 80 kusurat tl

İndirim yok gozukuyor 69 tl nerde cikiyor hocam tesekkurler

WELCOME2021 Kodu %21 indirim sagliyor sepette
  • Anno serisine ilk defa başlayacağım. Acaba standart sürüm alsam içerikte çok eksiklik olur mu ?

• pharm4vita kullanıcısına yanıt

Bu kodu nasil giricez.hocam.biraz.bilgi verirmisiniz tam.kod adi nedir bide pek anliyorumda

Satin almak isteginiz icerikleri 'add to chart' dedikten sonra checkout a tikliyorsunuz. Sonrasinda 'add a promo code' kisminda WELCOME2021 yazinca %21 indirim almis oluyorsunuz. Hepsi bu kadar.
  • pharm4vita kullanıcısına yanıt

Cok tesekkirler.efendim.ilginiz alakaniz icin

• quote:

Orijinalden alıntı: pharm4vita

Satin almak isteginiz icerikleri 'add to chart' dedikten sonra checkout a tikliyorsunuz. Sonrasinda 'add a promo code' kisminda WELCOME2021 yazinca %21 indirim almis oluyorsunuz. Hepsi bu kadar.

Hocam ubisoft connect ve epic games senkronize çalışıyor mu ? Epic gamesten kupon ile almıştım oyunu şimdi sezon pas 2 yi alacam 3 dlc 87 tl indiirle 69a geliyor dediğiniz kodla

• Zeze1 kullanıcısına yanıt
    Sanirim calisiyor ama %100 emin degilim. Epic uzerinden satin aldiginiz uplay gerektiren oyunlarda direkt uplay i calistirarak epic launcher a gerek kalmadan oyunu oynayabiliyorsunuz. Bu da uplay uzerinden dlc yi sikintisiz satin alabilirsiniz anlamina gelir kanaatimce.
  • Zeze1 kullanıcısına yanıt
    Deneyin hocam satın almaya izin verebilir epicden alınan oyuna DLC yi ubiden almaya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zeze1

Hocam ubisoft connect ve epic games senkronize çalışıyor mu ? Epic gamesten kupon ile almıştım oyunu şimdi sezon pas 2 yi alacam 3 dlc 87 tl indiirle 69a geliyor dediğiniz kodla

Alıntıları Göster

Ben oyunu epic games üzerinden aldım, sezon 1'i uplay üzerinden aldım sorun olmadı. Zaten oyunu bile epic değil uplay ile indirdim, oynadım. Steam'den ubisoft oyunu alıp, uplayden açmaya çalışınca eskiden(hala öyle mi bilmiyorum) steami kullanmanı şart koşuyordu, epic gamesde böyle bi şey yok.

Ayrıca dlcleri almanızı tavsiye etmiyorum bence çok kötüler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StoneOcean -- 25 Aralık 2020; 15:5:49 >

• quote:

Orijinalden alıntı: pharm4vita

Sanirim calisiyor ama %100 emin degilim. Epic uzerinden satin aldiginiz uplay gerektiren oyunlarda direkt uplay i calistirarak epic launcher a gerek kalmadan oyunu oynayabiliyorsunuz. Bu da uplay uzerinden dlc yi sikintisiz satin alabilirsiniz anlamina gelir kanaatimce.

evet çalışıyor hocam satın aldığım dlcler göründü epic üzerinden oyunu açtığımda. Teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: StoneOcean

Ben oyunu epic games üzerinden aldım, sezon 1'i uplay üzerinden aldım sorun olmadı. Zaten oyunu bile epic değil uplay ile indirdim, oynadım. Steam'den ubisoft oyunu alıp, uplayden açmaya çalışınca eskiden(hala öyle mi bilmiyorum) steami kullanmanı şart koşuyordu, epic gamesde böyle bi şey yok.

Ayrıca dlcleri almanızı tavsiye etmiyorum bence çok kötüler.

Alıntıları Göster

hocam işin aslında oyunu bile pek bilmiyorum fakat bu tarz oyunlar çok houşma gidiyor diye aldım. Simülasyon hastasıyım. Örnek frostpunk

• şurayı tam anlamadım. 75 tane domuz var 25 üstü olunca otomatik olarak alıyor mu?

ANNO 1800 (2019) [ANA KONU] #Rehber İlk Mesajda - 2021 Season 3

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C8C79990A -- 26 Aralık 2020; 23:55:29 >
  • Evet oradaki minumum miktarın uzerindeki leri satar alıcı olursa
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C8C79990A

şurayı tam anlamadım. 75 tane domuz var 25 üstü olunca otomatik olarak alıyor mu?

eğer siz satın almak istiyorsanı ok yönü diğer tarafa bakacak

bu şekilde olursa satış yaparsınız

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.