Şimdi Ara

Anneye 20 25 tl arası dakika paketi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
995
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 20 23 tl arası paket lazım anneme şimdiki paketine baya zam gelmiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• numara taşıma oluyor mu sadece vodafone mu
  • Tt ye tasi 300dk 3000sms 9tl is gorur. Dk az dersen Bimcelle bak 15lira 600dk 600sms 1gb var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SYLAS -- 12 Ekim 2018; 13:46:50 >
  • Tarifesini iptal edip Her Yer indirim (standart tarife) ye geçip aylık 18TL'ye her yöne 500dk paketi alabilirsiniz.İptal için müşteri hizmetlerini arayıp ardından mesaj yoluyla ''AYLIK500'' yazıp 7000'e sms gönderebilirisiniz.
  • Merhaba gani m tarifesine geçirebilirsiniz internet ve konuşmada kullanabileceği 1000 gani dakika 20 tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: atla

Merhaba gani m tarifesine geçirebilirsiniz internet ve konuşmada kullanabileceği 1000 gani dakika 20 tl
    En iyisi bu herhalde.

• 500 dakika ve öğle 12 ile 16 arası Vodafone'lularla sınırsız konuşma içeren bir tarife var. Güzel bir tarihte kullanabilirsiniz.

• Turkcell'de yok .

• atla kullanıcısına yanıt
    faturalı içinde varmı bu paketden?
  • 20 lira civarında vodafonede tarife varmı acaba bildiğiniz?
  • vodafone de faturasız hatlarda olmak üzere GANİ tarifelerinden bir tanesini alabilirsiniz ..
    en ucuzu 20 liralık tarifede 1000 dakika konuşma ve 100 SMS var .

------ GANİ M yaz 7000 e gönder ----

1000 dakika yi isterse normal konuşmada isterse internet üzerinden , whatsapp gibi programlarlada kullanabilir
    ayrıca 1000 dakika yı konuşmanın dışında , internet olarak da kullanabilirsiniz
    benim annem 25 lira olan GANİ L tarifesini kullanıyor
    annem ayda 1 - 2 saat konuşuyor , kalan süreyide ben internette kullanıyorum ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi formula 1 -- 5 Ocak 2019; 19:29:22 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • formula 1 kullanıcısına yanıt
    numara taşırsa 2500dk 28tl super gani
  • Süper gani hala aktif mi bende numara taşımak için vodafone sitesine baktım 23 liralık 1000 dk lik gani tarifesi var görünüyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.