Şimdi Ara

ANNEMİN DİZ VE EKLEM AĞRILARI GEÇTİ! SÜPER BİR TAKVİYE... (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
226
Cevap
30
Favori
848.149
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba herkeze bazı sitelerde golden life diye ürün var 300 tablet 72 TL bu ürünler sahtemi alınırmı?

• Hocam genvisc gold bu ilaci nasil alabilir fiyati ne kadardir acil cevap tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • big_printer B kullanıcısına yanıt
    Ayni konu bende de bugun cikti, doktor plika uzerinde durdu, iki dizde de var. Yas 30 boy 1.72 kilo 67 - buna ragmen oldu.
    Gitme sebebim uzun sure ayakta durunca diz kapagi etrafinda agri (cok rahatsiz etmeyen) ve cokup kalkerken vs gelen cat cut sesler idi.
    Ayni ilaci kullan 1 ay sonra gel dedi.

Yalniz plika icin kapali operasyon yapiyorlarmis ileride uzerse seni oyle yapariz dedi.
    MR resimlerine bakarkense dizlerden birinde bu plika kikirdak a biraz zarar vermis (doktor ufak bsy cikmaz bundan dedi)
    Siz kullandiysaniz merak ediyorum sonuclari ve siz neden dolayi gitmistiniz?

* MR sonucunda soyle bir ifade var ne oldugunu anlamadim - anlamini bilen var mi?
    1- tibia interkondiler eminensler duzeyinde dejeneratif subkortikal kist
    2- medial patellar hipertrofik plika
    3- medial meniskus anterior ve posterior hornlari ile lateral meniskus anterior ve posterior hornlarinda grade 2 dejenerasyon.

(doktor baglarin saglam demisti :S)

• gnc triflex dışında şu an alınabilecek en mantıklı takviye nedir arkadaşlar? değişik değişik markalar var,hiç güven vermiyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alfista

gnc triflex dışında şu an alınabilecek en mantıklı takviye nedir arkadaşlar? değişik değişik markalar var,hiç güven vermiyorlar.

annem osteo biflex in iyi geldiğini söylüyor.
    arada alıyorum.
    daha kuvvetli bi takviye önerisi olan varsa bende öğrenmek isterim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: last_uk

quote:

gnc triflex dışında şu an alınabilecek en mantıklı takviye nedir arkadaşlar? değişik değişik markalar var,hiç güven vermiyorlar.

arada alıyorum.

osteo biflex'i yurtdışından getirsek acaba sorun olur mu gümrükte? fiyatlar yarı yarıya neredeyse
  • quote:

quote:

quote:

arada alıyorum.

osteo biflex'i yurtdışından getirsek acaba sorun olur mu gümrükte? fiyatlar yarı yarıya neredeyse

yurtdışından gelecek abuk sabuk şeyler için sayfa sayfa konuşulur, şurada sağlık için bir satır yazmazlar. hiç anlamıyorum insanları

• quote:

quote:

quote:

quote:

arada alıyorum.

yurtdışından gelecek abuk sabuk şeyler için sayfa sayfa konuşulur, şurada sağlık için bir satır yazmazlar. hiç anlamıyorum insanları

aynen hocam.

• sülük kullanın, başka çaresi yok, sonuç mükemmel, araştırın derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: caferari

sülük kullanın, başka çaresi yok, sonuç mükemmel, araştırın derim

ben geçen yıl nisan da 6 adet jumbo büyük sülük kullandım, uzman biri yardımı ile iki gün kanama sürdü, ama epey rahatlamıştım, taa ki bu yıl başına kadar, yine nüksetti , dr. a gittim, mr vs. yine ilerlemişti, dejenerasyon sol dizimde, bir sıvı zerk etti dizime ikisine de bir buçuk ay sonra gel dedi, galiba tekrar edecek, nisbeten iyi gibiyim. bakalım hayırlısı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: otuz3

bu ilaclarin eklemlere iyi geldigine emin misiniz? 2 yil gecmis nasil oldunuz?
    bu baslik altinda her turlu zihni sinir fikir ve ilac dolmus yahu. ilacla gecermi hic eklem rahatsizliklari? sasirdim

Peki ne yapmak sizce?? dizlerimde kıkırdak erimesi mevcut bende ne yapılabilir ? Dr.lar kıkırdak güçlendirici öneriyor
  • Bende aynısından kullandım çok fayda gördüm
  • Güncel olarak alabileceğim uygun fiyatlı ürün var mı? Gnc ürünlerini internette bulamıyorum.
  • gnc triflex almam gerekiyor Türkiye de çok pahalı amazon.com dan sipariş etsem Türkiye ye gelirken sıkıntı çıkar mı acaba gümrükte
  • quote:

Orijinalden alıntı: pinkfloyd1453

gnc triflex almam gerekiyor Türkiye de çok pahalı amazon.com dan sipariş etsem Türkiye ye gelirken sıkıntı çıkar mı acaba gümrükte

Gümrükten geçirmezler ama bir tanıdık varsa getirebilir yanında.
  • Arkadaşlar bende de başlamış dizde kireçlenme. orta seviye dedi doktor. Merdiven inerken ve çıkarken problemli ayağımı arkadan getiriyorum şimdilik.
    Önerileriniz varsa yardımınızı rica ederim. Yaş 51
  • slyman_b kullanıcısına yanıt
    kudret narı mide ve bağırsak sorunları için oldukça etkili diz kapağı için işe yarayacağını sanmıyorum
  • Merhaba arkadaşlar benimde diz kapaklarımda sürekli ağrılar var, merdiven yokuş yada ayakta fazla kalma ağrıları arttırıyor, sanırım ben dizimi zorladım askerdeyken sonrasında ağrılar oldu, doktorlar mr da bişi yok diyor ama ben ağrıdan duramıyorum, Acaba bu Glucosamine msn filan benim ağrılara iyi gelir mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SenfoMy

Merhaba arkadaşlar benimde diz kapaklarımda sürekli ağrılar var, merdiven yokuş yada ayakta fazla kalma ağrıları arttırıyor, sanırım ben dizimi zorladım askerdeyken sonrasında ağrılar oldu, doktorlar mr da bişi yok diyor ama ben ağrıdan duramıyorum, Acaba bu Glucosamine msn filan benim ağrılara iyi gelir mi ?

ARKADAŞIM DİZİMDEKİ KİREÇLENME VE MENİSKÜS YIRTIĞI VAR KULLANDIĞIM NEMARTRO İSİMLİ TABLET ETKEN MADDESİ YUMURTA KABUĞU ZARI OLAN ÜRÜNÜ KULLAN
    YANINDADA KRİLL YAĞI KULLANIRSAN DİZLERİNDEKİ AĞRI GİDER YANLIZ KRİLL YAĞI BİRAZ PAHALIDIR.
    BEN KULLANIYORUM ŞÜKÜR ÇOK İYİYİM.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.