Şimdi Ara

Annem ve babam polis olmamı istemiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
798
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba ben 12. Sınıfım ve artık sınava az kaldı. Küçüklükten beri polis olmak istiyorum ve hayalim ama gerek iyi bir fen lisesinde okuyor olmamdan gerekte derslerimin ve denemelerimin çok iyi olmasından dolayı annem ve babam aşırı karşı polis olmama. Katiyen istemiyorlar karşı çıkıyorlar. Evde bunun konusunu bile açtırmıyorlar. Çok karşılar çok katılar. Denemeler falanda çok iyi olduğu için zaten kesin tıp gözüyle bakıyorlar. Aklıma tek çözüm sınavda kötü yapıp nasip değilmiş diyip 4 yıllık normal üniversite okuyup polisliğe geçmek geliyor ama kararsız kaldım. Baştan söylüyorum burda gelip yok polislik zor meslek kadına göre değil falan diyecekseniz hiç demeyin çünkü zaten ne kadar zor olduğunu biliyorum ve buna rağmen istiyorum. Gerekli araştırmalarıda yaptım yeterince zorlukları hakkında.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Nasıl bir araştırma yaptın mesela ??

Şöyle bir şey duydun mu: ''Sorunlu amirler''

Eğer karşına sorunlu amirler çıkarsa hayat sana zindan olur mobbing, dedikodu vs. her şey ... Polislerin yüzde 90'ının psikolojik sorunları vardır olmasa bile mesleklerinin ilerleyen yıllarında sorunlar baş gösterir

Bunları duydun mu hiç
  • kadından polis olmaz git özel sektörde nispeten güvenli olan yerlerde güvenlik olarak çalış daha iyi.
    Cinsiyetçilik olsun diye demiyorum çoğu erkekde polis olamaz olur olmasına ama istifa eder [karakolda yatıp tavla oynayanları saymıyorum onlar torpilli] 2-3 kağıt için hayatını ve kariyerini riske atma fen lisesinde olduğuna göre ve akademik olarak iyi olduğuna göre tonlarca kaliteli iş varken bu hatayı yapma.
    polislik hiçbir vasfı eğitimi muhtemelen iyi bir ailesi olmuyan hayatı zaten dehşet kötü olan insanlar içindir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-39A3D5E9A -- 1 Haziran 2019; 15:47:35 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.