Şimdi Ara

Annem ve babam game of thrones a başlıyor.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
209
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar annem 45 babam 46 yaşında ikisi de öğretmen ne kadar uğraştım şu diziyi izlememeleri icin ama bir işe yaramadı hep söyle dedim anneme bu dizi güzel değil falan fistan bakalım nolacak ileriki günlerde :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İlk bölümdeki xxxx leri gördükten sonra eski ruitnlerine dönerler

• bırak izlesinler boolum biz bakalım animemize
  • heveslendilerse breaking bad, walking dead olmadı one punch man falan izlet..
    özellikle breaking bad izletirsen zirveden başlayacakları için başka bir şey izlemeye heveslenmezler.

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam bu dizinin 2 tür izleyici kitlesi var,anne ve babanızı bu diziye çeken ne oldu ki acaba
    Edit:İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DJ Ten -- 4 Temmuz 2016; 2:12:50 >
  • Niye uzuldun medeni bi eser ile hos vakit gecirecekler.

• Şu filmlerin tek artısı var oda Türk dizileri gibi 3 saati doldurmak için gereksiz sahneler yok. Aslında bizim diziler de iyide süreyi çok uzun tutup sadece ev kadınlarına göre yapıyorlar. Kurtlar Vadisi mesela 3 saati doldurmak için yapılmasa ve her hafta olmasa çok iyi şeyler çıkar.
  • Khalessi khal fantezileri baslar yakinda

• Dance with the dead

Hocam annem yabancı diziye merak sardı bu aralar,arkadaşı da izleyince çok güzel falan diye öyle işte

Gogeta

Ya hocam valla breaking bad de izlemek istiyor o tamam da got nedir ya fringe ile poi de indirtmis orası benim işime geldi

• bence sapık sahnelerini ve entrikalarını anlat itici bir önizlenim ver.
    daha güzel filmler olduğunu söyleyerek bir babanın ölümüne 6 ay kala ailesi için neler yapmaya başladıklarını ve neler yaşadığını sana hissettiren efsanevi bir dizi olduğunu söyle. breaking bad. hop konu yine geldi mi breaking bade..
    2 side öğretmen dedin muhtemelen öğrencilerininde konuşmasıyla etkilenmişlerdir. bırak ne halleri varsa görsünler o dizi sıkıntı yani o yönden ne halleri varsa görsünler
  • hayır sanırsınki seni beni anne babalar yapmadıda seksi got'la öğrencekler
  • Benim annemle babam hademeydiler, beş sene önce Game of Thrones'a başlattım ikisi de müdür muavini oldu.
  • Ya bırak yetişkin insanlar izlesinler.Sen niye karışıypsun nr izleyeceklerine.Ne güzel arka sokaklar izleyeceklerime GoT şaheserini izliyolar.

• yabancı dizilere alışık değillerse ağır gelebilir. çoluk çocuğun ağzında sakız olmuş mesela ağır gelmiş. etrafta tavsiye edip spoiler veren veletlerin diziden pek bişey anladığını da sanmıyorum ya. Neyse.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.