Şimdi Ara

Anne ve Babası Tarafından Desteklenmeyenler Kulübü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
1
Favori
1.240
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Anne ve babası tarafından hiçbir zaman arka durulmayan arkadaşları bekliyorum. Bu konunun maddiyatla alakası yoktur. Maddi yönden size sıkıntı yaşatmazlar. Ama manevi yönden size destek olmazlar. Benim gibi birçok kişinin var olduğuna inanıyorum.

Eminim anneniz ve babanız sizi hiçbir zaman övmemiştir. Sizinle övünmemiştir. Ne yaparsanız yapın her zaman sizden daha iyi olduğunu iddia ettikleri başka bir tanıdığın çocuğu vardır. Başkalarının çocuklarını göğe çıkarırken, sizi yerin dibine sokmuşlardır. Yaşadığınız münakaşalarda bir kez olsun sizden taraf tutmayıp, her zaman karşı tarafı desteklemiştir.

Burada ailevi dertlerinizi anlatabilirsiniz. Ailenizin böyle davranması sizi sevmediği anlamına gelmiyor. Bütün aileler çocuklarını sever. Hepinizin annesi ve babası, hepinizi çok seviyordur. Ama ülkedeki toplum kültüründen dolayı sevgilerini gösteremiyorlardır.

Hepimiz ailemizi çok severiz. Hepimizin annesi babası kendi çocuğunu çok seviyordur. Ama işte ülkede herkese komşunun çocuğu kaz gibi görünür.

Katılmak isteyen arkadaşları bekliyorum. İmza yapan olursa sevinirim.

--- Üyeler ---

- Garp the Fist - kurucu üye
    0 krmlfc - listenin 1. sırasındaki üye
    1 Zodiac Killer - 1 numaralı üye
    2 #ŞARBAY# - onur üyesi
    3 ShaNexxx - onur şeref gurur üyesi
    4 FluxyGG - yıldızlı üye
    5 mfbmfb
    6 Rui Costa
    7 Küçük Herifler
    8 Dukkha
    9 vejeteryanzombi
    10 WarsLife - 10 numaralı üye
    11 Herzt
    12 NASYONALIST - evlatlık üye
    13 TurkishArcher - kucuk emrah
    14 GeTheFuckUp
    15 JohnnySins
    16 FührerHitler
    17 amateur_pc
    18 teyzen nevfik - anne babası tarafından kazığa oturtulacak üye
    19 AlphaScramble
    20 YereDusenAdam - fakir üye
    21 Mykenai
    22 Pepilasyon
    23 Sekai
    24 Arsenon
    25 ewtrolar14
    26 turbolinea - vip üye
    27 Harunk1994
    28 Blackkan - müdür
    29 Saul Goodman

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Garp the Fist -- 12 Ağustos 2014; 12:02:41 >

• Up!
  • imza mesaj
  • Çağıralım bu dertten yakınan kişiyi @turbolinea

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ekle kardeş tek başına ayakları üzerinde durmak paha biçilemez. şuan durumum fena değil iyi bir konuma gelirsem (10 yıl içinde) buradaki kardeşlerime burs bağlarım.
  • burda da destek görmedin, sende mi bi sıkıntı var

• Benide yaz ama ben salagın tekiyim onlarda haklı

• Tam beni tarif ettin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mfbmfb

ekle kardeş tek başına ayakları üzerinde durmak paha biçilemez. şuan durumum fena değil iyi bir konuma gelirsem (10 yıl içinde) buradaki kardeşlerime burs bağlarım.

Aynen hocam biz Redkit izlemiş nesiliz. Tek başına savaşmayı iyi biliriz. ekledim
  • Ekle kardeşim ekle.. İlk sıraya ekle

• yaz benide yaz hatta beni yıldızlı yap lan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FluxyGG -- 11 Ağustos 2014; 19:32:30 >
  • Yaz

• Lütfen beni onur uyesi olarak ekleyin.20 yasımı gectim ama hic kararlarimin arkasinda olmadilar hep karsi ciktilar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekledim beyler

@Rui Costa @Küçük Herifler @Zodiac Killer @FluxyGG @Dukkha
  • ekle
  • #ŞARBAY# kullanıcısına yanıt
    Onur üyesi olarak ekledim hocam. Biz DH ailesi senin yanındayız.
  • Ne kadar iyi olursam oliyim hep daha iysinin olabileceğinden bahsettiler, iğneleyici şekilde konuşma sırasında başarısızlıklarımdan bahsettiler. Ben çoğu zaman üzüntülerimi samimi şekilde paylaşacak birini bulamadım -ailem olsun arkadaşlarım olsun- , Onların istediği gibi biri olmamı istediler...
    Ama klube katmamanı rica ederim..Sadece derdimi paylaşmak istedim, başka kimseyle paylaşamıyorum çünkü. Foruma üyeliğim de bu sebepten zaten. İnsan tanımadığı kişilere daha rahat dertlerini anlatabiliyor...

• çoğu ailede olan şeylerdir bunlar bugüne kadar notlarım ne olursa olsun 100 olmadıkça öven olmadı 95 alırsın kesin biri 100 almıstır o gibi ol derler bu iş böyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ferhat Tarçın

Ne kadar iyi olursam oliyim hep daha iysinin olabileceğinden bahsettiler, iğneleyici şekilde konuşma sırasında başarısızlıklarımdan bahsettiler. Ben çoğu zaman üzüntülerimi samimi şekilde paylaşacak birini bulamadım -ailem olsun arkadaşlarım olsun- , Onların istediği gibi biri olmamı istediler...
    Ama klube katmamanı rica ederim..Sadece derdimi paylaşmak istedim, başka kimseyle paylaşamıyorum çünkü. Foruma üyeliğim de bu sebepten zaten. İnsan tanımadığı kişilere daha rahat dertlerini anlatabiliyor...

Bence tanımadığın guvenmedigin birine dertlerini sırlarını acmak daha zor bence.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: #ŞARBAY#

quote:

Orijinalden alıntı: Ferhat Tarçın

Ne kadar iyi olursam oliyim hep daha iysinin olabileceğinden bahsettiler, iğneleyici şekilde konuşma sırasında başarısızlıklarımdan bahsettiler. Ben çoğu zaman üzüntülerimi samimi şekilde paylaşacak birini bulamadım -ailem olsun arkadaşlarım olsun- , Onların istediği gibi biri olmamı istediler...

Bence tanımadığın guvenmedigin birine dertlerini sırlarını acmak daha zor bence.

Mesela buraya yazıyorum, kimse benim gerçek ismimi, nasıl bir insan olduğumu bilmiyor. Bubeni rahatlatıyo doğrusu.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.