Şimdi Ara

Anne telefonu tavsiyeleriniz nelerdir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
783
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Anneme kolay kullanabileceği, internete rahatça girebileceği, en azından orta kalitede fotoğraf çekebileceği 500-700 TL fiyat aralığında telefon almak istiyorum. Marka kısıtı yok, yalnızca kendi kötü tecrübelerimden dolayı kesinlikle Nokia'nın dokunmatik modellerini tercih etmem. Kapaklı sevdiği için kapaklı telefon tavsiyelerinizi de alabilirim. Tuşlu veya dokunmatik olabilir. En önemlisi kullanımının (menü vs.) kolay olması. Tavsiyelerinizi bekliyorum arkadaşlar.

• Bende boyle bır karar arıfesındeyım samsung 5610 ıle nokıa x2-00 dusuyorum sende bır goz atabılırsın ıstersen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: William Dufresne

Selam arkadaşlar,

Anneme kolay kullanabileceği, internete rahatça girebileceği, en azından orta kalitede fotoğraf çekebileceği 500-700 TL fiyat aralığında telefon almak istiyorum. Marka kısıtı yok, yalnızca kendi kötü tecrübelerimden dolayı kesinlikle Nokia'nın dokunmatik modellerini tercih etmem. Kapaklı sevdiği için kapaklı telefon tavsiyelerinizi de alabilirim. Tuşlu veya dokunmatik olabilir. En önemlisi kullanımının (menü vs.) kolay olması. Tavsiyelerinizi bekliyorum arkadaşlar.

tabi ki samsung s5610k
    900 saatin üzerinde bekleme süresine sahip ve kullanımı kolay bi cihaz.
    tuşların kullanımı acayip rahat bi cihaz
  • arkadaşım annem dokunmatiklerden pek anlamazdı nokianın sanırsam c3-06(veya benzeri) bir modelini düşünüyordu ama abimle baskımız sonucu neov aldı ve gayet memnun bende sevdim telefonu kolay kullanışlı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nokia 603 olur çok iyi araştırdım bak bir istersen eski dokunmatik nokialarla alakası yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaslar bende anama bir telefon alıcam android olmasın istiyorum sole 400-500'e kadar X3 'ü kimse onermemiş ben biraz arastırdım da hic fena telefon degil gibi ne dersiniz
  • Yardımcı olmaya çalışan arkadaşlara çok teşekkürler.
    Samsung-galaxy ace aldım, çok da memnun kaldık. Kullanımı oldukça rahat, dokunmatiği gayet iyi, güzel telefon. Benim aradığım tüm özellikleri karşılıyor.
    Rahatlıkla tavsiye edebilirim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.