Şimdi Ara

Anne Babaya alınacak otomobil tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
530
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba. Seneye bu aylarda aylık ortalama 7000 lira kazanacağım bi işe başlamış olacağım. Ailemin yaklaşık 4 yıldır arabası yok. İşe başlar başlamaz kredi çekerek onlara bi tane araba almak istiyorum (ben yanlarında olmayacağım, kendim muhtemelen küçük bi şehirde yaşıyor olacağım.) Ama pek bu işlerle aram yok. Aylık gelirimi de göz önünde bulundurarak, alabileceğim konforlu, çok yaşlı olmayan, mümkünse sedan, otomatik vites ve dizel araç tavsiyesinde bulunabilir misiniz acaba? Sıfır araç alabilir miyim sizce? Biliyorum daha çok erken diyenler olacaktır ama şimdiden araştırmak istiyorum. Şimdiden teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• sen bu konuyu seneye bir daha aç. Çünkü bu sene gelecek tavsiyelerin üstüne bir sonra ki sene +20 bin TL gelmeyeceğinin garantisi yok. Hatta bana göre senin bir sene sonra 7 bin TL maaşla işe başlayacağının da garantisi yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • auto_man A kullanıcısına yanıt
    Normalde yine darbe gibi ekstrem olaylar olmazsa benim iş garanti de tabi yaşadığımız ülkeyi düşününce bi sene önümüzü bile tam olarak göremiyoruz sen de haklısın

• quote:

Orijinalden alıntı: le_tatative

Normalde yine darbe gibi ekstrem olaylar olmazsa benim iş garanti de tabi yaşadığımız ülkeyi düşününce bi sene önümüzü bile tam olarak göremiyoruz sen de haklısın

iste bu, aradigim ozguven tam olarak bu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • off off forum yönetimi kaldır şöyle konuları!!!

• Doktor mu olacaksınız?Sadece Anne-baba olacaksa yani başka fert yoksa b segmenti bi araç yeterli olur.Ben ailemden ayrılalı 18 yıl,birader ayrılalı 3 yıl oldu babam da 1.2 16 valf bi Palio aldı benzinli az yakıyor onlara yetiyor.

• Nedense can sıkıntısına açılmış bı konu hissiyatı verdi.

• Paco-De Lucia P kullanıcısına yanıt
    Doktor da olsa aileden birikimi yoksa en az bir sene para biriktirmeden alamaz düzgün ailesini emanet edebileceği bir aracı, ki onu da kredi ile alabilir,kendimden biliyorum
  • Can sıkıntısına açacak olsam konu dışına açardım hocam. Otomobil bölümündeki de ilk konum zaten. Sırf baltalamak için bişey yazmanıza gerek yok. Konuda da belirttim zaten şimdiden araştırmaya başlamak istiyorum diye.

• Sedan yerine Aile aracı olan suv lara bak bence.

Doktor değilde hem başlangıç maaşı bahsettiğim gibi olan, hem de iş garantisi olan bi bölümde okuyorum. Merak ediyorsanız özelden mesaj atabilirim. İşe başlar başlamaz da kredi çekerim diye düşünüyorum.

Anne baba küçük kardeş

• le_tatative kullanıcısına yanıt
    Allh daha çok versin kardeş,devir kötü memlekette iş garantisi aşkı altında meslek sayısı çok azaldı allh gönlüne göre versin. Ailen uzun yola çok çıkmayacağını düşünüyorsan b,yok alınca gidilecek yerler sürekli olacak dersen C segmenti bi araç bulursun,ama arkadasinda dediği gibi gerçekten almaya niyetlendigin zaman fiyatlar yüzde 10-20 daha artmış olacaktır..

• quote:

Orijinalden alıntı: le_tatative

Doktor değilde hem başlangıç maaşı bahsettiğim gibi olan, hem de iş garantisi olan bi bölümde okuyorum. Merak ediyorsanız özelden mesaj atabilirim. İşe başlar başlamaz da kredi çekerim diye düşünüyorum.

Bu mantığa çok uyuz oluyorum. Nedir bu özel sevdası. Okuduğun bölüm devlet sırrımı. Millet araba satar fiyat sorarsın özele gel derler. Arkadaş bu arabanın fiyatı gizlimi. Bu okunan gölüm gizlimi , gecegece arkadaş

• 70.000 tl kredi %1.30 dan çekseniz 48 ay vadede yaklaşık 100.000 tl yi bulur.

2050-2100 tl civarı aylık ödemeleriniz olur.

Ama sıfır alırsanız krediler,çok daha uygun olabiliyor. Mesela 70.000 lirayı %0.95 den çekseniz toplam 91.000 tl tutar, 1900 tl taksitle 48 ayda ödenebilir.

.

2018 de

yeni micra 0.9 cc

yeni polo 1.0 cc

yeni ibiza5 çıkmış olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lordford50 -- 12 Haziran 2017; 3:44:49 >
  • Mevcut OTOMATİK VİTES:

5.1 lt. Yaris 1.33 Fun 99 hp Multidrive S otomatik 62,650 tl.

5.1 lt. Yaris 1.33 Fun 99 hp Special Multidrive S otomatik 63,750 tl.

6.0 lt. Corsa 1.4 Otomatik 90 HP AT-6 Essentia 6 vites 61.800 tl.

4.7 lt. Fabia 1.2 TSI 110 PS DSG otomatik GreenTec Ambition 61.400 tl.

4.7 lt. Baleno Suzuki 1.2 GL 90 HP Otomatik AT 64.950 tl.

6.1 lt. Rio Kia Hatchback COMFORT 100 PS Otomatik 1.4L 4 vites 65,600 TL.

5.8 lt. i10 Hyundai 1.0 D-CVVT 66 PS Otomatik Jump 4 vites 49.400 TL.

6.4 lt. i20 Hyundai 1.4 MPI 100 PS Otomatik Jump 4 vites 57.400 tl.

6.4 lt. i20 Hyundai 1.4 MPI 100 PS Otomatik Style 4 vites 61.400 tl.

5.9 lt. Fiesta 1.6L Ti-VCT 105PS Euro6 PowerShift 6 İleri Trend 62.180 tl.

5.9 lt. Fiesta 1.6L Ti-VCT 105PS Euro6 PowerShift 6 İleri Trend-X 63.080 tl.

6.4 lt. B-MAX Ford 1.6L Ti-VCT 105PS Euro6 PowerShift 6 İleri Trend 64.390 tl.

5.4 lt. Micra Nissan 1.2 CVT 80 HP Street 55.750 tl.

4.4 lt. Ibiza 1.0 EcoTSI 110 HP DSG Style 62.400 TL

5.1 lt. Pulsar Nissan 1.2 DIG-T 115 PS Visia Otomatik X-tronic

Uzun yol sık sık yaparlar hocam, yerlerinde durmazlar

• Ailenizin masraflarını karşılayabileceği bir araç almanız daha mantıklı olur.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.