Şimdi Ara

Anlık Resim Çıkaran Makinalar H

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Hani filmlerde oluyor ya resim çekiyorsun anında makinanın altından küçük kare şeklinde çektiğin foto çıkıyor kağıt olarak, alıyorsun sallıyorsun resim yavaş yavaş belli oluyor :D işte bu makinadan kullanan var mı almayı düşünüyorum tavsiyelerinizide alabilirim ve bu makinalar hakkında küçük aydınlatıcı bilgiler verirsenizde sevinirim dezavantajları nedir örneğin... ayrıca o içinde bulunan kağıt nereden temin edliyor mürekkep mi var kartus mu var nasıl doluyor bakımı nasıl v.b.

• http://www.hepsiburada.com/fujifilm-instax-mini-8-ahududu-p-FTKMPKTFUJINSTA-AH

Fotograflar kucuk, tam hediyelik boyutta. muhtemelen murekkeplidir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eski polaroidlere bakacaksiniz.veya instax mini diye aletler (kimileri oyuncak bunlar diyor).

Polaroid alirsaniz film işi biraz sıkıntı.birkac sene önce bunlarin kağıtlarinin uretimi durdu. Project impossible (galiba böyle birşeydi) diye bir proje var, eksileri kadar kaliteli olmadigi soylenen kagitlar uretiyor. Biraz pahali acikcasi,bir foto 10 liraya geliyor neredeyse.

İnstaxlarda daha ucuz olmasi lazim fiyati tam bilmiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende bu makinelerden birini alacaktim, makine gzl ve sirin duruyor cokta gzl renkleri var. Biraz arastirdiktan sonra gordum ki bu makine ile foto cekerken fotonun gzl cikip cikmayacagindan isigin cok yeterli olup olmadigini anlamak ve gzl fotolar cekmek biraz zahmetli oldugunu gordum ve daha sonra ise fujufilm instax SHARE SP-2 almaya karar verdim.

Iyiki de yapmisim bu yazici ile cep telinden veya fotograf makinesinden cektiginiz herhangi bir fotonun ciktisini alabiliyorsunuz. Tasinabilinir ve cok gzl bir alet. Bir bakin derim...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kaisas K kullanıcısına yanıt
    evet olabilir taşınıyorsa daha güzel bi bakayım

• Evet tasinabiliniyor gayet ufak bi alet vede cok kullanisli aldim kullaniyorum ben baya da memnunum.

• tm

• kaisas K kullanıcısına yanıt
    ürün 700 tl civarında gördüğüm kadarıyla misal fotoğraf maliyeti kaça geliyor adet başında söyleyebilirmisiniz
  • Turkiye fiyatlarini bilmiyorum yurt disinda 60 tanesi 36$ gibi bir fiyati var.

• pahalı oluyor ya, tamam güzel birşey somut anlık olarak elde ediyorsun ama biraz tuzlu, şimdikiler hep dijital yani elle dokunamıyorsun o bilgisayardan bu bilgisayara aktarıyorsun en fazla
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.