Şimdi Ara

anlayacağınız (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
3
Favori
3.914
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Öldükten sonra miras filan kalacak malın filan varsa mirasçın seç beni. Yasin fatiha filan okuturum. anlayacağınız 

• Varolmamanın tadı nasıl oluyor.?

Zaten yoksun.

Tat nedir bilmezsinki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bi dikili ağaçtamı kalmaz. Ozaman üreme bencede anlayacağınız 

• Kardeşim bu sivaslı arkadaşlar niye her şeyin sonuna 58 yazıyor?

• İçgüdüye karşı gelemezsin bu reflekslere benzer ertelersin ama engelleyemezsin.(örn. Nefes alma, göz kırpma) Şu var insanlarda içgüdü yoktur içgüdü sadece hayvanlarda vardır. İnsanlarda içgüdüsel davranışlar vardır yapmaya seni zorlayamaz.. Bence de üremek yanlış. Kişisel görüşüm insanların ileride beklentileri yada durağan hayatını farklılaştırmak için , toplumsal baskılar vs.. sebeplerden yapıldığını düşünüyorum.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Neslim devam etsin..anlayacağınız Çocuk yapmak bana çok uzak olsa da cocuk istiyorsan ve yapıyorsan sev bari değil mi. Yapıyor ve saçma bir hayat yaşatıyor bunu anlamıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sugar23 -- 23 Nisan 2021; 1:0:52 >
  • Yakışıksız, sağlıksız, parasız, asosyal, "eli kız eline değmemiş" diye tanımlanan bir insan olarak benim için görünen kaçınılmaz son.

• Her şeye rağmen hayat güzeldir.

Bu kadar şikâyetçi var, neden intihar etmiyorlar? Çünkü her şeye rağmen hayat-yaşamak güzeldir.

Övmek için söylemiyorum ama asgarî ücrete, karın tokluğuna bile çalışsan yaşamak, varolmak güzeldir.

Hayat inişli-çıkışlıdır, mutlu günlerin de olur, üzgün günlerin de. Ama üzüntü çekmek bile güzeldir. Öyle olmasa kimse üzücü şarkılar dinlemezdi.

Dünyada bundan yüzyıllar önce var olmuş kölelik vs. ye rağmen insanlar yaşamış. Evine suyu km'lerce mesafeden taşımak nedir bilir misiniz? O zorluklara rağmen yaşamış, varlığını sürdürmüş insanlar.

Zaten Türk milleti çoğalmıyor, üzülmeyin. Yakında Anadolu'da başka milletler çoğalırken biz Türkler azınlık olacağız.

• anlayacağınız
  • Dini açıdan İslam'ı bu kadar katı görmüyorum ben .
    Karşı cinse bakmanın ayrı görmenin ayrı olduğunu düşünüyorum .
    Hayata bir bütün olarak bakılması gerektiğini düşünüyorum .Yolda ilerlerken bir kadın İslam'a ters açık giyinmiştir mesela .Ona bakmamaya veya bakmaya çalışmam .Etten kemikten bir insan yürüyor .Koskoca evrende bir kadın .
    Emin değilim yanılıyor olabilirim .Benim düşüncem böyle .

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-DD61D2951

Bu mesaj silindi.
    Çok hassas konu bana göre .Birde bende yanlış yönlendirme korkusu var .O yüzden cümlelerimi soru ağırlıklı ve emin olamamayı belirterek kurmaya çalışıyorum .

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.