Şimdi Ara

Anlamlandıramadığım bi simge var yardımcı olur musunuz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar şu resimdeki yeşil mavi simge ne bilen var mı fareyle üstüne gelince kayboluyo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Anlamlandıramadığım bi simge var yardımcı olur musunuz?

• Görev yöneticisinden işlemlere girip inceleyin derim. Downloader ibareli bir işlem varsa muhtemelen odur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Biyturs_OnSr

Görev yöneticisinden işlemlere girip inceleyin derim. Downloader ibareli bir işlem varsa muhtemelen odur.

hocam baktım fakat göremedim simgeyi virüs olabilir mi diye düşündüm fakat bilgisayarı yeni aldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafasurzan

quote:

Orijinalden alıntı: Biyturs_OnSr

Görev yöneticisinden işlemlere girip inceleyin derim. Downloader ibareli bir işlem varsa muhtemelen odur.

hocam baktım fakat göremedim simgeyi virüs olabilir mi diye düşündüm fakat bilgisayarı yeni aldım

Download Manager tarzı bir programa benziyor ama virüs olmadığını da söyleyemem.

Üstüne gelince kayboluyorsa program bir hata sebebiyle kapanmış demektir. Yani kendi kendine kapanıyor sonra tekrar açılıyor ve toplam 5-6 simge oluyor, program sürekli kapandığı için de görev yöneticisinde çıkmıyor.

Steam görüyorum, online oyun oynuyorsanız onların indirme programı da olabilir.

• Teşekkürler hocam

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.