Şimdi Ara

Anlam veremediğim şey (2*10'CULAR GELSİN) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
1.172
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Matı ilk çözdüğünde herkesin çok boşu vardı, mesela benim de 8-9 boş vardı heyecandan yapamamıştım, sınavın verdiği gazla sürenin çokluğu sayesinde sonra dönüp hepsini yaptım. Süre kısıtlı olsa panikten dolayı yapamayacaktım büyük ihtimal. Süre çalışanlar ve sınavda heyecan yapanlar için o kadar büyük bir avantaj oldu ki.
  • Burası Şampiyonlar ligi olmuş yine.Rez alalım.31 Temmuz u iple çekiyorum kim daha yakın tutturacak acaba?

Benim oyum iki grubunda tutturamayacağı yönünde ikisinin arasında bir şey olucak.

Edit:AYT başlamış hedefi matta 28-32 net civarında olan ben 65 dk olduğunda 23 işaretlemiştim.Ama geri dönüşlerle beraber 39 taneye kadar çıktım.Şuan 2 yanlış bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hersınavauygunadam -- 15 Temmuz 2018; 14:14:38 >
  • Hep LYS Kasan Adam kullanıcısına yanıt
    Az çok bilirim evet.Ama sırf ingilizce konuşmak için yazmışın.Kime sorarsan sor berbat ingilizce bu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mustaphi M kullanıcısına yanıt
    Kardeşim ben çok iyi ingilizce bilmiyorum.

3 senedir ingilizce ee görmüyorum sadece ingilizce cümleler kurmaya çalışıyorum, hatam muhakkak vardır yani.

• Normal deneme çözerken kim tekrar dönüp uğraşacak felan çok zahmetli idi basit hatalar cikabiliyordu

Sınavda ise yavaş ve dikkatli cozduk sonradan kontrol yaptık netler yükseldi

• Acilden bir iki tık daha zordudan sonrasını okumadım.

• beyler 2010 gibi gelcek diyolar

• Bana göre sitemize taş çatlasa 2 tane sizin dediğiniz gibi soru oluyordu. Bunu yazma sebebim zorluğuna göreli olduğunu göstermek hocam. Bence girdiğimiz ayt daha zordu mesela

• Hep LYS Kasan Adam kullanıcısına yanıt
    Bırakın artık şu kendi dilinizi dinlemeyi

• nece konuşuyonuz amenike
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.