Şimdi Ara

Anketi Tamamla 1 Aylık S Sport Plus Üyeliği Kazan

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
4
Favori
6.539
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Arkadaşlar Sanal Kart girmenizi tavsiye ederim.

Teşekkürler!Değerli S Sport Plus Kullanıcısı,

Anketimize katılım sağladığınız için teşekkür ederiz. 

S Sport Plus keyfini 1 Ay ücretsiz kullanmak için www.ssportplus.com üzerinden üye girişi yaptıktan sonra kilitli görünen içeriklerden birine tıklamanız gerekmektedir. ‘’Promosyon Kodu’’ alanına kodu girip, ödeme bilgilerini tamamlayarak aktivasyonu gerçekleştirebilirsiniz.

Kampanya Kodu :  *********

Kampanya kodunuzun aktif olması için ödeme / kredi kartı bilgilerinizin tamamlanmış olması gerekmektedir.

Size iletilmiş olan kampanya kodu 11 Nisan Pazar 23:59 itibarıyla geçerliliğini yitirecektir.

-------------------------------------------------

-------------------------------------------------

Biraz önce mailime gelmiş kişiye özel değil sanırım.

Anket için tıkla

Anketi Tamamla

1 Aylık S Sport Plus Üyeliği Kazan

S Sport Plus’a göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı

teşekkür ederiz.

Bu kısa anketi tamamlayarak, sizleri ve bizden beklentilerinizi anlayıp, daha iyi hizmet verebilmemize yardımcı olacaksınız.

Anketi tamamlamanızın ardından, bir aylık hediye S Sport Plus üyeliği için kullanacağınız kampanya kodu sizlere 24 saat içinde e-posta ile iletilecektir.

Soruları tamamladıktan sonra anketin sonundaki

"Anketi Tamamla" butonuna tıklamayı unutmayın!

Anket, 9 Nisan Cuma günü saat 14:00'e kadar yayında olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arteona -- 8 Nisan 2021; 10:39:3 >

• El clasico öncesi böyle yapmaları çok hoş

2 yıldır s sport kullanıyorum müthiş bir kanal spikerinden tut yayın kalitesi, özetine kadar beinsport bunlardan ders alması lazım.

Youtube kanalını tavsiye ediyorum. Herhangi bir premier lig maçı bittikten 5 dakika sonra özeti anında yüklenir, 1080p.

• teşekkürler doldurdum anketi.

• Teşekkür ederim.

• 24 saat içinde diyor bakalım ne zaman gelecek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Teşekkürler

• Bu nasıl anket anlamadım. Önceden s sport plus ile ilgili anket soruları olurdu şimdi sadece müzik ile.

Saran medya ne yapmaya çalışıyor acaba?

• Konuyu açan arkadaşa teşekkür ediyorum, anketten ziyade S Sportta NFL yayınlandığını gördüm bu vesileyle, o kadar arama yaptım nfl Türkiyede nasıl izlenir diye, karşıma bir tane Ssport linki gelmedi. Buyrun bakın;

https://www.google.com/search?q=nfl+t%C3%BCrkiyede+nas%C4%B1l+izlenir&rlz=1C5CHFA_enTR708TR709&oq=nfl+t%C3%BCrkiyede+nas%C4%B1l+izlenir&aqs=chrome.0.69i59.7026j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8

Ankete katıldım bu arada.  

• Ne zamana kadar kodları kullanabiliyoruz acaba?

• Daha geçen hafta almıştım kodların geçerlilik tarihi var mı duruma göre sonraki ay için dolduracağım

• YOURMOVE kullanıcısına yanıt
    S sinema kanalı için iki adet patent başvurusu yapıldığini biliyorum belki de müzik içinde bir girişim olabilir

• Doldurdum ama hikaye galiba

• Konu sahibine teşekkürler :)

• teşekkürler doldurdum

• Teşekkürler,ben de kod son kullanım tarihini merak ediyorum

• Ekmek arası melemen kullanıcısına yanıt

hayır hikaye falan değil yılda 2-3 defa yapılıyor bu kampanya. hepsine katılıyorum

• bana geldi kod 11 nisan son giriş tarihi yazıyor.Kredi kartı bilgileri vs istiyorlar aktif eden var mı ?

• Arkadaşlar kod geldi.

Teşekkürler!Değerli S Sport Plus Kullanıcısı,

Anketimize katılım sağladığınız için teşekkür ederiz. 

S Sport Plus keyfini 1 Ay ücretsiz kullanmak için www.ssportplus.com üzerinden üye girişi yaptıktan sonra kilitli görünen içeriklerden birine tıklamanız gerekmektedir. ‘’Promosyon Kodu’’ alanına kodu girip, ödeme bilgilerini tamamlayarak aktivasyonu gerçekleştirebilirsiniz.

Kampanya Kodu :  *************

Kampanya kodunuzun aktif olması için ödeme / kredi kartı bilgilerinizin tamamlanmış olması gerekmektedir.

Size iletilmiş olan kampanya kodu 11 Nisan Pazar 23:59 itibarıyla geçerliliğini yitirecektir.

• Sanalkart ile aktif ettim herhangi bir ücret almadılar 8 mayısa kadar aktif oldu

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.