Şimdi Ara

Anketi kazanmışım doğru mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Donanimhaberde yaptığımız Sony Dvd player ödüllü hediyeli anketmizi kazanan kullanıcı sizsiniz.

Diye başlayan bir mail aldım. Acaba yukardaki doğrumu? Bana donanımhaberden hiç bu konuda bir mesaj gelmediği için içimde bir şüphe uyandı.

• ah keske ben kazansam
  • Ne anketi yaw öyle bi yarışmamı oluyor burda ben direk konu dışına girip konulara bakıyorumda yalandır o yalan hatta kedirdir kedi
  • Olabilir.... Bazı firmaların Dh de böyle hediyeli anketler oluyor...
    Sen dh de ankete katıldın mı peki... Bir de mail i sana gömderen kim... O nu da yazarsan iyi olur...
  • enteresan bi durm,

forumda kaç tane ödüllü ankete tanık oldum katıldım, 1 tanesinin bile sonucu açıklanmadı.

çizgi 10 -12 tane hediye dağıttı 1 tanesini açıklamdılar, ama çizginin sponsor olduu diğer sitelerdeki anketlerde aynı konu içinde açıknalmış.

enteresan bir yer DH :)

bu arada hayırlı olsn

quote:

Orjinalden alıntı: M_U_S_T_A_F_A

Olabilir.... Bazı firmaların Dh de böyle hediyeli anketler oluyor...
    Sen dh de ankete katıldın mı peki... Bir de mail i sana gömderen kim... O nu da yazarsan iyi olur...

Arkadaşın profile bakarsanız teketek in ankete katılmış ve muhtemelen kazanmış :)

Dizüstü bilgisayarınızın İşlemcisi Sizce kaç Ghz olmalı ? - sorusunu cevaplayarak 140 TL değerindeki 1 adet hediyeyi kazanma şansı elde edebilirsiniz ...

sony DVP-NS15/S DVD OYNATICI, diğer sorularıda kazanın daha çok kazanma şansı elde edin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SPaCeLoRD -- 27 Mart 2007; 16:41:52 >

• bendim kazanan yaa..yanlışlıkla sana göndermişler maili..neyse sağlık olsun hediyeyi alınca bana yollarsın sen bana

• Kaybolmayan Anket İstiyoruz..
  • Burdaki cevaplara göre böyle bir ihtimal var gibi duruyor umarım doğrudur. Ben anketlere katılmıştım ama hiç çıkacağını düşünmemiştim. Hatta o anketlere katıldığımı bile unutmuşum. Bakalım hediye elime ulaşırsa burdan bildiririm size. :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.