Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

ANKET : p4 mü? AMD mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
114
Cevap
0
Favori
1.153
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> ANKET : p4 mü? AMD mi?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    398 Mesaj
    ya tabiki amd
    benim de bi sorum olcak .. intelden amd ye geçen kullanıcı sayısı %90 civarında (var mı itirazı olan) peki amd den intele geçen kullanıcı sayısı oranı nedir ..!?!?!
    |
    |
  • Yarbay
    6892 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: warlordx

ya tabiki amd
    benim de bi sorum olcak .. intelden amd ye geçen kullanıcı sayısı %90 civarında (var mı itirazı olan) peki amd den intele geçen kullanıcı sayısı oranı nedir ..!?!?!

BU %90 ORANINI HANGİ BİLİMSEL KAYNAKTAN BULDUN.
    Bİ LİNK WERDE AYDINLAT BİZİ
    |
    |
    AMD PHENOMII X6 1090T ~ GIGABYTE GA-890GPA UD3H ~ ZOTAC 760GTX 2GB ~ KINGSTON HYPERX 2x2GB DDR3 1600 ULV ~ SANDISK ULTRA PLUS 256GB SSD ~ LG 32LW4500 3DTV MONITOR ~ CREATIVE X-FI TITANIUM FATALITY PRO ~ CREATIVE MEGAWORKS 5+1 THX ~ GIGABYTE 3D MARS FULL TOWER ~ HIGH POWER ABSOLUTE 600W ~ PLEXTOR CDRW PX-W5224A ~ ASUS DVDRW 1814BLT
  • Yüzbaşı
    456 Mesaj
    Current System Intel 3.0C@3.9Ghz

Next System AMD 3800+ veya 4000+

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mehmet Ali -- 24 Aralık 2004, 23:16:45 >
    |
    |

Orjinalden alıntı: hmkuyumcu

58 yorumun yapıldığı anketimizde şu ana kadar 48 kişi katılmıştır.

ve sonuçlar..........

I N T E L : % 37 (18)

A M D : % 63 (30)

BU AMD NİN KULLANIM FARKINI ORTAYA KOYUYOR...

İLGİNİZE TEŞEKKÜRLER......

2 adet P4 diyeyimde biraz oranlar değişsin bari.Hatta 3 diyelim şuna.

-1 Mevcut oc manyağı 4ghz (3.0c den dönme) sistemim.
    -2 İşyerimdeki P4 cel.1.7
    -3 Toshiba notebook p4 cel 2.2 ghz Mobil (256 cache)
    |
    |
    INTEL CELERON 2000
    |
    |
    |
    |
  • Binbaşı
    1437 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: TEKnaKILLAH

quote:

Orjinalden alıntı: warlordx

ya tabiki amd

BU %90 ORANINI HANGİ BİLİMSEL KAYNAKTAN BULDUN.
    Bİ LİNK WERDE AYDINLAT BİZİ

anlaşılan sizin saçaklı bilim nedir haberiniz yok saçaklı bilim gerçekler üzerinden hareket eder oysa sizin bahsettiğiniz bilim sadece olasılık üzerine kurulmuştur. arkadaşı saçaklıı bilimin taraftarı olduğu için yargılayamassınız. SAYGILAR
    |
    |
    intel 3570k@ 4400mhz---gigabyte x77z-ud3h---Corsair 1600mhz 4gb*2---Zotac x275amp---creative titanium---highpower 650w plus---Thermaltake Element S---Thermaltake Jink(16db)*** Sony 260g 1ohm amfi---Sony 850Kdts

• Binbaşı
    1437 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: james_earl_cash

quote:

Orjinalden alıntı: palakash

benim bildiğim bir söz vardır ve bunu herkes bilir "YARASI OLAN GOCUNUR" bence siz bu konuya baya bir içerlemişsin ama hatanızı kabuletmeniz lazım, yanlış olanı doğru olarak göstermek yada göstermeye çalışmak bunca zaman foruma katılmış bir kullanıcıya yakışmıyor.açın bakın işlemci kıyaslamalarını "onuda sen yazmışsındır" demiyecekseniz tabiki hoşçakalın

bak güzel kardeşim. seni bir kez daha uyarıyorum. benim yazımı quote ediote yazı yazıyorsan tabiki o konu ya benimle yada bahsettiğim konuyla ilgilidir. zeka seviyenden ve anlama kapasiteden de şüphe ettim. kardeşim amd kullanıyorsan git tepe tepe kullan. neden gelip sataşırcasına bir üslup kullanıp bana laf yetiştiriyorsun???? amacın birileriyle kendini, kendi bilgisayarını kıyaslamak mı? yoksa insanların fikirlerini almak mı?? önce bunu sorgula..

ya zaten şu yaşıma geldin anlaşabildiğim daha doğrusu bir sonuca olaşabildiğim bi bayan olmadı hele fenerliyse allah korusun.. bu mesajı affınıza sığınarak yolluyorum çünkü yorumlarıma buu denli sert cevaplar veren çıkmadı ne yapacağınızı kestiremiyorumkolay gelsin
    |
    |
    intel 3570k@ 4400mhz---gigabyte x77z-ud3h---Corsair 1600mhz 4gb*2---Zotac x275amp---creative titanium---highpower 650w plus---Thermaltake Element S---Thermaltake Jink(16db)*** Sony 260g 1ohm amfi---Sony 850Kdts

• Binbaşı
    1437 Mesaj
    yani oran moran bahane arkadaşların anlatmak istediği amd kullanıcılarının amd den pişmanlık duymamış olmasıdır.. yani söylenecek tek bir söz varsa oda şudur "AMD İLE NİCE MUTLU YARINLARA" saygılar
    |
    |
  • Yarbay
    6143 Mesaj
    bakınız imzam
    |
    |
    DURON 1800
    |
    |
    |
    |
    quote:

Orjinalden alıntı: palakash

ya zaten şu yaşıma geldin anlaşabildiğim daha doğrusu bir sonuca olaşabildiğim bi bayan olmadı hele fenerliyse allah korusun.. bu mesajı affınıza sığınarak yolluyorum çünkü yorumlarıma buu denli sert cevaplar veren çıkmadı ne yapacağınızı kestiremiyorumkolay gelsin

güzel kardeşim, bunun ne bayan olmamla, neden fenerbahçeli olmamla alaksı yok sanırım. işte bu yanlış yargılarınız sonucunda değil bayanlarla, insanlarla iletişim kurmakta zorlanırsınız. sne benim yazılarıma cevap yazıyorsun sonra neden üzerine alınıyorsun diyorsun,

daha sonra, işi pişkinliğe veriyorsun, sen hiç amd gördün mü, yok bilmem ne, ya dostum ben 8 yıldır internet cafe işletiyorum, neyin ne olduğunu iyi bilirim. herkesin bildiği kendine doğrudur.

hayatta keşke makinene taktığın adına amd dedikleri cihazdan başka övünecek şeylerinde olsa..
    |
    |

• Yüzbaşı
    376 Mesaj
    AMD 2500 bi bukadarını biliyorum
    |
    |
    1649 Mesaj
    COMMODORE 64 1MHZ
    |
    |
    İ7 4770k@4400Mhz -1.275v , asus z87 pro, 8*2 gb gskill ripjaws 1866mhz - 10-11-10-30,Asus Strix OC 1080 Ti , enermax1200w rev.,2 x Evo 750 Raid 0 , 4x1 tb Raid 0 HDD, thermaltaker mozart TX kasa, acer 28" predator xb281hk 4k 1ms, acer 24" predator, creative Fatal1ty titanium, creative 5*1 5900 ses sis., Corsair H105 sıvı sogutma, CoolerMaster Pro 120 Air Balance 3-1, Logitech G700s, Win 10 Home
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
SEO
google reklamları
haberler
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,272
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.