Şimdi Ara

[Anket] İstanbul'da En iyi İngilizce Dil Kursları (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
6
Favori
64.871
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaşlar hemen site adresini vereyim;
    http://www.udesingilizce.com/

Udes ingilizce dil kurumu benim bugüne kadar gördüğüm en işin ehli insanlarına sahip olan yer.
    Adlarını vermiyeyim ama türkiyeye ve dünyaya mal olmuş birçok firmanın genel müdürleri burada eğitim gördü.
    Saklı kalmış bir hazineye benzetirim ben burayı her zaman.

Eğitmenleri Türk ve kendi dillerini çok iyi biliyorlar. Sanırım diğer kurs yerlerine göre başarı yüzdesinin
    bu kadar yüksek olmasının nedeni de bu. çünkü adamlar ne konuştuğunu biliyor arkadaş.

Kurs yeri gayet temiz dersler baya akıcı ve ben buraya arkadaşımın tavsiyesiyle IELTS eğitimi için başvurdum.
    Yatıp kalkıp dua ediyorum gerçekten.
    İngilizceyi benim gibi bildiğini sanıp sonrasında buraya girip eğitim görüp, aslında bir bildiğim var o da hiçbir şey bilmiyormuşum diyen çok insan gördüm burda :) :)

Gidin bir görün baya karlı çıkacaksınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Teoman Halli -- 1 Kasım 2016; 22:17:5 >

• istanbulda merkezi konumda bulunan en iyi dil kursu birebir eğitim veriyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi poplo34 -- 14 Şubat 2017; 12:9:2 >
  • İstanbul Lisan Merkezini unutmuşsun ve benim tercihim de İstanbul Lisan Merkezi hocalarının hepsi çok deneyimli diğer kurslarda yeni mezun hocalar devlette iş bulamayanlar çalışırken istanbul lisan merkezin'de yaptığı işin ehli olmayan hoca görmeniz mümkün değil
  • REKLAMLARRRRRR
  • İstanbulda bildiğim 2-3 tane dil kursu var. Ancak çok başarılı oluyorlar daha çok yurt dışı dil okulu öneririm. Bunlardan Biri EF biri York ikisi de işlerinde iyi. https://ef.com.trYork ikisine de göz atmanı tavsiye ederim. Yurt dışına çıkmadan önce kesinlikle çat pat ingilizcen olsun yoksa benim gibi tökezlersin.
  • arakadaşlar ben atilla köseoğlunun word studio 50+ eğitimine katıldım konuşma ve kelime tekrarına dayanan süper bi eğitim bi deneyin piman olmazsınız
  • İngilizce özel ders aldım İngilizce mi geliştiremedim. sürekli yerimde sayıyorum. gayrimenkul danışmanlığı yapıyorum müşterilerim yabancı iletişim kurmakta zorlanıyorum. Bir Müşterimin tavsiyesiyle kadıköydeki akademik batı dillerine kaydımı yaptım. şu an harika gidiyor. Eğitimim bittiğinde Londradaki okullarında ücretsiz verecekleri eğitimimi tamamlayacağım...
  • Geçen sene ıelts için dil kursu arayışına girmiştim. Beşiktaş civarında arayışlarım sonrası akademik yabancı dil kursunda karar kılıp özel ders aldım. İstediğim puanada ulaştım. Yazın ingilizce seviyemi geliştirmek için kursun yaz dönemi genel ingilizce programına dahil oldum. Alışılagelmiş kurdan çok farklı yetişkinlere hitap eden eğitim metodları ile kendi yayınlarıyla eğitim veriyorlar. İki hafta sonra eğitimim bitecek final sınavına dahil olucam. Tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mervekocamis -- 14 Eylül 2022; 15:29:46 >
  • bence buraya bir goz atin

yurt ıci ve yurt disi seyahat ve gezi rehberi
    Yabanci Dil Kurslari - En Cok Tercih Edilen Kurs Merkezleri
    https://gezenmibilir.com/en-iyi-yabanci-dil-kurslari/
  • Merhaba;

İstanbulda belkide yüzlerce butik dil okulu ve onlarca ülke çapında bilinen dil okulu var. Ben verdiğim paraya kesinlikle değdi diyebileceğim bir kursa katıldım bi değerlendirin derim.

akademik yabancı dil kursu
    En Nitelikli İngilizce Kursu | Akademik Yabancı Dil Kursu
    https://www.akademikdilkursu.com
  • arkadaşımın referansıyla akademik yabancı dil kurslarında a1 seviyesinde almanca eğitimini tamamladım. arkadaşımda temel seviyeden ileri düzeye kadar ingilizce eğitimi almıştı. alışılmış kur sistemi ile dil eğitimi vermiyorlar. yetişkin ve çocuk gruplarına hitap eden müfredatları bulunuyor. güncel konuların yer aldığı kuruma ait londra merkezli yayınevinin kaynaklarını kullanıyorlar. ben kadıköy şubesinden eğitim aldım ama istanbulda beşiktaşta da yerleri var sanırım.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.