Şimdi Ara

(Anket) CHP BELEDİYELERİNDEN MEMNUN`MUSUNUZ? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
106
Cevap
1
Favori
3.875
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki

(Anket) CHP BELEDİYELERİNDEN MEMNUN`MUSUNUZ?

(En Son Oy Tarihi: 16.6.2021)
Giriş
  • Anladığım kadarıyla insanlar il belediyelerinden memnun ilçelerden memnun değil gibi genel olarak.

Ben mhp'nin yönettiği bir yerdeyim 9 aydır adamın dise dokunur hiçbir şey yaptığını görmedim henüz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • IBB var bizde.. İmamoğlu aldı bilindiği üzere.

Ne değişti diye bakarsak.. İETT saatlerinin içine sıçtı son 1 yıldır otobüs gelecek mi gelmeyecek mi acaba hat kaldırıldı mı diye 50 kere kontrol etmek gerekiyor çünkü sürekli oynayıp durmaya başladılar. Otobüs işi biraz şans işi artık kontrole etmeden beklersen son 10 yıldır bindiğin otobüs o gün hiç gelmeyebilir :)

Eminönü de İETT duraklarına giden 2 köprü altı geçitin duvarları çok kirliydi onları plastiğimsi bir şey ile kaplayıp ışıklandırdılar artık ayyaşlar ışıklı duvarlara işiyorlar. Daha ferah bir ortam oldu.

Yaklaşık 30 veya 40 yıl önce yapılmış bir alt geçit var Yenicamiden otobüs duraklarına geçmeye yarıyor deniz seviyesi altında bir alt geçit. Her yağmurda su basar mutlaka. Geçtiğimiz yağmurda su basmadı. Oo İMAMOĞLU yaptırdı dediler ama 40 yıldır oraya engelliler için eklenen tekerlekli sandalye modifikasyonu dışında tek bir kürek bile değmedi nasıl yaptırdı bende bilmiyorum vardır bir hikmeti :)

17 günlük kapanma boyunca bekleyip tam kapanma bitip trafik hat safhasına çıktıktan sonra galata köprüsü girişinde deniz seviyesi altında sürekli su basan bir alt geçit vardı. Onu yıktı şu an her sabah millet ana avrat sövüyor çünkü evrendeki en büyük trafiklerden biri oluşuyor köprüde hem gidişinde hem gelişinde.. Ne kadar süreceği belli değil 3 5 ayda biter diye dua ediyoruz inşallah.

Bunun dışında bir değişim yok aşağı yukarı önceki dönem ne ise o oluyor. Ne iyi ne kötü normal halinde bir belediye işte.

• Mansur Başkan ötesi yok.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • onceki bb chpnindi, yalova 5 yilda degisim soyle ozetleyeyim: 10x arap,suriyeli varsa 1000x e cikti. Fatih caddesinde Turkce yazi yok. Gunahini almiyim cicek falan diktiler bir de.

• Antalyada memnun degilim

Bitmek bilmeyen su kesintileri

Ve yetersiz ilaçlama yuzunden bocek istilasi var daha az once mutfakta hamam böceği vardı

Yerel secimde muhtemelen oy vermeyeceğim bu yüzden madem iki tarafta is yapmiyor niye koltuk isgal etsinler awk

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Antalyada memnun degilim

Bitmek bilmeyen su kesintileri

Ve yetersiz ilaçlama yuzunden bocek istilasi var daha az once mutfakta hamam böceği vardı

Yerel secimde muhtemelen oy vermeyeceğim bu yüzden madem iki tarafta is yapmiyor niye koltuk isgal etsinler awk

• Değilim.

Oturduğum çamlıcada yolların an..

yıllardır doğru düzgün yapmadılar şimdi asfalt girmişler birazı düzgün gerisi garabet gibi.

Taş örgünün ortasına asfalt bastılar sizin ben yapacağınız işi.

• quote:

Orijinalden alıntı: pakimeno

2002-2006 yıllarında İzmir de yaşadım sonrasında iş nedeni ile gidip geliyorum. Belediyenin tembelliği ile akpnin hiç alakası olduğunu sanmıyorum. Burhan Özfatura’nın röportajını okursanız ne demek istediğimi anlarsınız.
    Bende 2002 de geldim ilk yerlesik olarak halada buradayim, oncesinde tatil icin gelirdim.
    2019 secimlerinin sonuclarini gorduk. Istanbul ve ankara kaybedildikten sonra yapilanlar, izmire zaten yillardir yapiliyordu ve yapilmaya devam ediyor.
    Ayrica hic 2002 secimleri oncesine baktiniz mi, izmirde hangi partiler kazanmis diye, partiler arasi rekabet guclu, oylar birbirine yakin ve yillarca tek bir parti degil farkli partilerde izmire hizmet edebilmis. Suan bu rekabetsiz ortamin tek sorumlusu akp dir. Bu sistemi akp yaratti. Olayin ozu de, temeli de buraya dayaniyor.

• Chpli Çankayada yaşıyorum. Diğer belediyelere kıyasla iyi ancak Çankayanın daha iyi yönetilmesi gerektiğini düşünüyorum. CHP ile ilgisi yok aslında, Alper Taşdelenin başarısızlığı, ölenin arkasından konuşulmaz ama babası da öyleydi, onun yüzünden Gökçek kenesinden 20 sene kurtulamadık. Ama CHPdeki şu aday seçme olayının daha titiz ve şeffaf yapılması gerekir. Artık o saksıyı aday göstersek seçerler anlayışı bitmeli.

• Mansur Yavaş'tan aşırı derece memnunum. Umarım Cumhurbaşkanı da olur.

• Treth kullanıcısına yanıt
    Türgev vb akp komisyoncularına bağlanan hortumu kesti, akp gençlik kolları başkanına tahsis edilen şoförü passatı aldı(ki bu sadece bildiğimiz). Tabi bunu değişim olarak saymamakta sen de haklısın. Friendly fire olurdu yoksa.

• quote:

Orijinalden alıntı: Last Troll Bender

Türgev vb akp komisyoncularına bağlanan hortumu kesti, akp gençlik kolları başkanına tahsis edilen şoförü passatı aldı(ki bu sadece bildiğimiz). Tabi bunu değişim olarak saymamakta sen de haklısın. Friendly fire olurdu yoksa.
    A evet o vardi Turgev den alip CYDD ye filan baglamisti herkes kendi kesmine tabi sasidtici degil bunu degisimden saymam zaten ;)

• Treth kullanıcısına yanıt
    İspatın varsa git savcılığa suç duyurusunda bulun, yargı sizinkilerin elinde zaten. Hapşırsa soruşturma açıyorlar. Yoksa iftiracı bir akp militanısın.

Ayrıca türgev gibi ihaleler üzerinden komisyon toplayıp "bazı kişilere" paraları aktaran bir oluşum ile çydd'yi bir tutarak kafa yapını belli ediyorsun. En son fetö Türkan saylan'ı kanser hastası haliyle darbeci diye içeri almıştı. Gerçi aynı tornadan çıkmasınız şaşırmıyorum.

• Ben çok memnunum

• Sürekli seçilenler CHP belediyeleri gerçekten çok kötü. Avcılar ve Bakırköy direk gördüğüm berbatlar. Ama ibb iyi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Last Troll Bender

İspatın varsa git savcılığa suç duyurusunda bulun, yargı sizinkilerin elinde zaten. Hapşırsa soruşturma açıyorlar. Yoksa iftiracı bir akp militanısın.

Ayrıca türgev gibi ihaleler üzerinden komisyon toplayıp "bazı kişilere" paraları aktaran bir oluşum ile çydd'yi bir tutarak kafa yapını belli ediyorsun. En son fetö Türkan saylan'ı kanser hastası haliyle darbeci diye içeri almıştı. Gerçi aynı tornadan çıkmasınız şaşırmıyorum.
    Niye ugrasiyim ki umurumda degil benim. Ibb vb secimler parayi kim yiyecek diye yapilir. Malumun ispati icin kendimi yormanin ne geregi var :)

• Bu Türkçe ile nasıl bir rapor hazırlıyorsunuz ben de onu merak ettim.

• yahu Üsküdar belediyesi pendik belediyesi ve sahilleri öyle güzelki. Yani şöyle özetliyim, pendikten kadiköye doğru araç süren birisi oralarin belediyelerinin ayri olduğunu şıp diye anlar. Aşırı derecede belediyecilikte CHP nin sahip olduğu her yer sürünüyor. Resmen sürünüyor. Kadıköyü bildim bileli hep aynı. rıhtımda otobüs terminali trafiği, içerisi lağım kokusu, ve trafik her zaman sıkışık. hakeza Kadıköyden çık gel beşiktaşa atla. Aynı düzen burda da var. Otobusler sahilin en guzel kismini kapliyor.

• İstanbul kitabı yazabilecek kadar bilgili bir arkadaşım var. Yedikule’de bir ağacın önünden geçerken zindanlarına düşen kişilerin hikayeleriyle başlar, o ağaçla bitirir.
    Kuzguncuk’taki zanaatkarların seceresini çıkarır, çayırlarını ve sahipliklerini bilir.

İstanbul’un düştüğü hali görmemek için artık cehepeli belediyeler harici ilçelere gitmiyor. Cenazeye bile gitmedi adam.

İstanbul’un en yaşanılır semtleri açık ara cehağbede açıkçası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemsinan -- 9 Haziran 2021; 9:9:0 >
  • Bursa Nilüfer. Hiç ama hiç memnun değilim. Bozbey'den kurtulduk. Beteri geldi. Varsa yoksa rantçılık. Sokakları bok götürüyor. Geri dönüşüm işi, Suriyeli ve Urfalılarca çöp karıştırılarak yürüyor bu çağda.

Ama Büyükşehir'den on kat iyidir.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.