Şimdi Ara

[ANKET] AB MUZAKERELERI DEVAM ETSIN MI ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
227
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1

[ANKET] AB MUZAKERELERI DEVAM ETSIN MI ?

(En Son Oy Tarihi: 26.3.2017)
Giriş
  • Cumhurbaşkanı Erdoğan: AB müzakereleri için referanduma gidebiliriz.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Müzakereler için de bir referandum yapma yoluna gidebiliriz ve milletimiz ne karar verirse o karara da uyarız." dedi.

http://aa.com.tr/tr/gunun-basliklari/cumhurbaskani-erdogan-ab-muzakereleri-icin-referanduma-gidebiliriz/779655

Referandum olsa ne dersiniz?

• bizi alacakları yok ama devam etmeli zina(evlilik dışı ilişkinin suç olmaktan çıkarılması) yasası falan akp döneminde olmasına ragmen ab kanunlarına uygun olsun diye çıkarıldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Schmerzhaft -- 25 Mart 2017; 22:18:58 >
  • Asla etmemeli ve asla Türkiye AB ye girmemeli. Dünyanın en cahil toplumunun ABde ne işi var. En yoksul en uyuyan en dünyaya kapalı en eğitimsiz toplumun ABde ne işi var. Gider o dünyanın güzel kalan son yerlerini de kirletiriz. Biz yaşayamıyoruz bari başkaları yaşasın.
  • NoNickMan kullanıcısına yanıt
    abartmayalim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • almazlar ama şimdi bile çok yararları var

hastaneleri ab yapıyor

geçen sene traktörlerde %50 hibe vermişti ab

almasalarda çok iyilikleri dokundu

• Maalesef bu müzakerelere muhtaciz

ABnin bize faydasi zararindan fazla

• yesilhop Y kullanıcısına yanıt
    Abartmakla alakası yok. Dünyadaki AB'ye girmek isteyen (ya da istiyormuş gibi görünen) en cahil ülkeyiz. Bunun aksini ispatlarsan kendimi banlatabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NoNickMan

Abartmakla alakası yok. Dünyadaki AB'ye girmek isteyen (ya da istiyormuş gibi görünen) en cahil ülkeyiz. Bunun aksini ispatlarsan kendimi banlatabilirim.

5 ulke var; Makedonya,Sirbistan,Kosova,Arnavutluk,Turkiye

Askeriyede hepsinden ustunuz genel siralamalarda da (sitelerde yapilan) ilk 10 dayiz, ekonomide de daha ustunuz siralamalara gore.

Bani bekliyorum

• Şu halde abye muhtacız bu yüzden adamlar bunu bildiği için almıyor ab ile tüm ilişkileri kesersen aç kalırsın ürettiğin 3-4 şeyide ab satın alıyor zaten bir iran-rusya değilsin madenin petrolün doğalgazın ve birbirine bağlı bir toplumun yok ayrıca her ne kadar iyiliğimizi istemeselerde bizi arabistan olmaktan kurtarıyor (bazıları arabistan olmaya can atsada)

• quote:

Orijinalden alıntı: yesilhop

quote:

5 ulke var; Makedonya,Sirbistan,Kosova,Arnavutluk,Turkiye

Askeriyede hepsinden ustunuz genel siralamalarda da (sitelerde yapilan) ilk 10 dayiz, ekonomide de daha ustunuz siralamalara gore.

Bani bekliyorum

Turkçen yok galiba. Cahil dedim gelişmemiş demedim. Ayrıca kanıtla dedim yaz demedim. Simdi ben Bekliyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Hayirdir, cahil olcme otoritesi sen misin ? Sana mi geliyoruz bunu olcmek icin ? O kadar cahiliz ki bu ulkelerden hepsinden daha gelismisiz.

• quote:

Hayirdir, cahil olcme otoritesi sen misin ? Sana mi geliyoruz bunu olcmek icin ? O kadar cahiliz ki bu ulkelerden hepsinden daha gelismisiz.

Bunu herkes ölçebilir. Sokağa çık en egitimlisinden en egitimisizine beyin hücreleri yokmuş gibi konuşuyor.

• quote:

quote:

Bunu herkes ölçebilir. Sokağa çık en egitimlisinden en egitimisizine beyin hücreleri yokmuş gibi konuşuyor.

Diger ulkelerin cahilligini de olctun herhalde boyle bir kiyaslama yapabiliyorsun.

Neyse uzatmayalim cahil olarak en gelismisleriysek iyi bir seymis demek ki bu cahillik.

• quote:

quote:

quote:

Diger ulkelerin cahilligini de olctun herhalde boyle bir kiyaslama yapabiliyorsun.

Neyse uzatmayalim cahil olarak en gelismisleriysek iyi bir seymis demek ki bu cahillik.

Tam diğer ülkelerin cahilliginı ölçme gerek yokmuş bununla ilgili bir hikaye vardır onu anlatacaktim ki en gelismislerden olduğumuzu düşünmekle aktroll olduğunu anladım ve maaşların yatıp yatmaması daha fazla ilgimi cekti. Maaslar kaçında yatıyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NoNickMan -- 25 Mart 2017; 23:59:42 >

parti tutmuyorum aslan, aralarinda en gelismisiz diyorum ayrica, anlama kitligin var sanirsam

• quote:

Asla etmemeli ve asla Türkiye AB ye girmemeli. Dünyanın en cahil toplumunun ABde ne işi var. En yoksul en uyuyan en dünyaya kapalı en eğitimsiz toplumun ABde ne işi var. Gider o dünyanın güzel kalan son yerlerini de kirletiriz. Biz yaşayamıyoruz bari başkaları yaşasın.

Tipe bak ya.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.