Şimdi Ara

--ANKET --2021 tayfa sizce okul açılacakmı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
988
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1

--ANKET --2021 tayfa sizce okul açılacakmı ?

(En Son Oy Tarihi: 3.7.2020)
Giriş
    benim fikrimce 2.dönem anca açılır o zamanda 1.dönem konularını görürüz yks de konular bu seneki gibi olur siz ne düşünüyorsunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-582FADB56 -- 21 Haziran 2020; 15:41:53 >

• up
  • lti olmalı bence üniversitede mühendislik bölümlerinde önemli
  • ben açılacağını düşünüyorum ve bu virüsun değişik bir biçimde ortadan kaybolacağını da düşünüyorum.
  • Türkiye de eğitim bir sektör açılır diye düşünüyorum.Yoksa esnaf isyan eder :).
  • Ortada çok fazla görüş dolanıyor. 2. Dönem açılır ilk dönem konuları işlenir sınavda öyle çıkar diyen var. Eylülde açılır 11 2. Dönem konuları ve 12 1. Dönem konuları işlenir diyen var. Eylülde açılır 12 işlenir diyen var falan. Benim görüşüm eylülde açacaklardır okulu. Birden normalleşme vitesini 5e takıp bir gecede normalleştiğimizi gördükten sonra ertelemezler diye düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim şahsi fikrim ekim gibi aşı bulunur, eylülde okulları açarlar sonra covid vakaları dünya genelinde ve ülkede artmaya başladığı için tatil ederler. aralık-ocak gibi türkiye'ye aşılar gelirse yavaştan okulu açmaya başlarlar. bir hafta uzaktan bir hafta örgün diye. tabi gerçekleşir mi bilmiyorum ama mantıklı geliyor bana. birinci dönemin konuları olmaz fakat 2. dönemin konuları olur belki.
  • majorsnake M kullanıcısına yanıt
    Aşı muhtemelen 2021'in ortalarına doğru bulunur hocam :/ Mümkün değil ekim gibi bulunsun
  • 23 ölü geliyor ölü sayısı 10 lara düşerse domuz gribi gibi olur okul açılır salgın devam eder. Ölüm sayısı düşmezse 11 in sadece 1.dönemi ayt için çok az uzakta verilen derslerden de sorumlu tutulabilir.
    2021 de aşı bulunsa ile aşının dağıtılması çok uzun sürecektir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pandie

Aşı muhtemelen 2021'in ortalarına doğru bulunur hocam :/ Mümkün değil ekim gibi bulunsun
    hocam geçenlerde bir yerde oxford'un yapmaya çalıştığı aşının 4.faz testleri başarılı şekilde geçiyor tarzı bir haber okumuştum aşının yıl sonuna doğru çıkacağı falan yazıyordu tabi üretimi ve dağıtımı uzun olur orası doğru. ben yıl sonuna doğru bulunacağını düşünüyorum tabi yanılıyor da olabilirim
  • up
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.