Şimdi Ara

Anker SoundCore Vortex Kablosuz Bluetooth Kulaklık HB İndirimi (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
143
Cevap
4
Favori
36.738
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: V2

Konuşurken karşıdaki kişiler sesin düzgün geldiğini söyledi.

Alıntıları Göster
    Bu iyi oldu, teşekkürler.
  • Bugün Beats Solo 3 aldım, bu ürünü kaba bulduğum için iade etmiştim. Çok yüzeysel bir kıyaslama yapacağım.

Tasarım, kulakta duruş, görünüm olarak Beats -fikrimce- daha iyi.
    Ergonomi olarak ise Beats de iyi olsa da Anker daha iyi.
    Malzeme kalitesi Beats daha iyi. Anker ise JBL ve Sony kulaklıklara göre (500 liraya kadarki aralıkta) belirgin ölçüde iyi.
    Bağlantı kurmadaki kolaylık ikisinde de eşit.

Ses olarak:

Bass Beats için daha kuvvetli Anker için daha doğal.
    Genelde Anker daha doğal ve temiz ses verirken Beats daha sıcak, dinamik bir ses veriyor.
    Anker sahne genişliği daha iyi.

Açıkçası Anker daha güzel ve doğal bir ses veriyor. Beats ise daha eğlenceli. Türküler Beats için sözgelimi vasatken Anker için muazzam. Yani Beats’in sıcak dinamik yapısı müzik yapaylaştıkça beliriyor, müzik türkü gibi üzerine bilgisayar ile eklemeler yapılmamışsa (leonard cohen, chris rea, bob dylan gibi vokalin önem kazandığı şarkıcılarda da) Anker daha güzel.

Sonuç olarak Anker görünümü dışında daha iyi geldi, Beats belirgin oranda kötü değil ama ben daha uyguna alsam da 1300tl asla etmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben de HB den indirimli aldım.(telekom indirimi kullanmadım 279 a geldi) Dışarıda kullanımı Taşıması zor olduğu için iade etmeyi planlamıştım. Bütçem en fazla 300 tl bu yüzden Daha düşük sony ürünlerine bakmaya niyetlenmiştim. tüm mesajları okuduğumda iade etmemek daha mantıklı gözüküyor.
  • lilithlita L kullanıcısına yanıt
    Dışarıda taşıması zor ve çok da havalı bir görüntüsü yok ama diğer özellikleri için bu fiyat bedava bence.

Rahatlık kişiden kişiye değişir fakat bence çok iyi seviyede. Özellikle kulak yastıkları bayağı konforlu.

Ses kalitesi HD4.50 seviyesindeki kulaklıklardan çok daha iyi. Basslar tam şarkıyı üretenin vermek istediği seviyede, midler son derece net ve tizler de kulağı yormayan tarzda tam kıvamında. Ucuz kulaklıklarda basslar çok yapay olur ve tizler de detaysız olmalarına rağmen kulak tırmalar, s-ç gibi seslerde sibilans denen sinir bozucu durum oluşur. Bu kulaklıkta bunlardan hiç biri yok. Resmen Sony'nin üst seviye kablosuz kulaklıklarına yakın bir ses kalitesi var.

Ayrıca çantası müthiş. Kulaklığı taşımak için de başka şeyleri korumak için de çok kullanışlı.
  • VYC Majoris kullanıcısına yanıt
    Dışarıda kullanılır mı kullanılamaz mı ben de karar veremedim, biraz kaba duruyor sanki ama aşırı rahat. Kullanmak istiyorum açıkçası.
  • Arkadaşıma aldığımı vazgeçtiği için açılmamış olarak iade edeceğim. İsteyen olursa 275.00₺ den verebilirim.

Ankara / Yenimahalle deyim.

Edit: mbesmer arkadaş aldı. Güle güle kullansın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ancyraa -- 10 Eylül 2019; 9:46:57 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • VYC Majoris kullanıcısına yanıt
    Çok detaylı ve net olarak yazmışsınız çok teşekkürler. Ses olarak bas ve tizin denge de olmasını tercihim.. O kuvvetli baslar zaten tercihim hiç olmadı. Teknik detaylara da hakim değilim. Bu neden bir şey alacak isem ya da aldıysam önce buraya yorumlara bakıyorum. Ondan sonra kararımı veriyorum. Bu nesen ile yazdıklarınız çok önemli benim için.
    Bundan önce baslar rahatsız ettiği için hep aldıklarımı geri verdim. En son iyi fiyata jbl 500 bt bulmuştum. Onu da alttan gelen ses nedeni ile sevmedim. Forumlarda yazıyordu ama yok artık jbl de olmaz dedim. Varmış:)) işin özü sesten memnunum ama bir kaç gün daha deneyeceğim, boyutu neseni ile taşıyıp taşıyamama konusuna karar vermem lazım.
  • Arkadaşlar kulaklık çok büyük bende daha önce JBL t500 BT vardı aide ettim arkadan sürekli gelen ses nedeniyle arkadaşın dediği gibi JBL de olmaz öyle şeyler dedim ama oluyormuş aşırı rahatsız etmişti beni bu kulaklıkta hiç yok ama tek eksisi büyük olması spor bir görünümü asla yok dışarda kullanımı çok abes durur mu bilmiyorum.

• Keşke buna denk gelseymişim gittim çöp Xiaomi aldım 155 liraya

• imperial93 kullanıcısına yanıt
    Hepsiburadadan mı

• eyozgurluk kullanıcısına yanıt
    Evet

• erkanaskar E kullanıcısına yanıt
    Aşırı terletiyor. Ama kulaklik çok kaliteli ve şarjı harika. Günlük 3 4 saat dinliyorum 1 hafta gidiyor

• Alıp iade edecek varsa bi haber etsin ya :) bide pc de pubg yada cs falan oynamayı deneyen oldu mu? Bendeki bl dongle dan mıdır anlamadım mikrofon olarak bl kulaklık seçilince tüm sesler kesiliyor.

Yada blutut hoparlör ile takas edecek varsa onlar da yeşillendirsin :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 300 TL altına bu kulaklığı alıp birde sesini beğenmeyen kulak burun boğaz doktoruna gitsin ben başka bir şey demiyorum. 1 sene önce 700tl verdiğim kulaklıklar bariz iyi ses veriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi V2 -- 5 Eylül 2019; 21:21:44 >
  • 300 tlye aldım, terletme durumu haricinde ürünü beğendim. Ses haricinde mikrofonu da işimi görüyor, Discord uygulamasında karşı taraf sesi temiz bir şekilde aldığını belirtti. Kutu içeriği de güzel. Deri yastıklar değişebiliyor mu? Yedeklerini nereden alabilirim?
  • Kulaklığı bende aldım. Şuana kadar pek çok kaliteli kulaklık kullandım ve denedim, halihazırda en çok sevdiğim kulaklıklarım akg k450 ve logitech g533. 300 TL ye aldım ve bu fiyata cidden çok çok iyi bir kulaklık olduğunu söyleyebilirim. Öncelikle bass ına düşük diyen kişiler beats gibi yapay bass veren ve tizleri vermeyen kulaklıkları kaliteli kulaklık sanan kişilerdir. Bass lar tam ayarında, ne az ne çok, nefis ve doğal. Midleri gerçekten çok iyi, dıptıs dıptıs müziklerde müthiş. Tizler gayet yumuşak, kulak tırmalamıyor. Sessiz bir ofiste çalışıyorum ve yalıtım testi yaptım, kulaklık amfisi %100 ve telefon ses düzeyi %80 e kadar çıktım(daha fazlası kulağa zarar) ve ses duymadıklarını söyledi arkadaşlarım.

Gelelim eksi yönlerine... Bence kulaklık daha hafif olabilirdi. Materyal ağırlığını gereksiz artırmışlar diye düşünüyorum, aynı zamanda bağlantılarda ve uzatma bölümünde metal kullanılması kulaklığı hem ağır hem de kafayı sıkan bir hale getirmiş, kulaklığın kafa sıkması daha az olabilirdi. Tuşlar gerçekten kötü olmuş, tuşlar dışarıdan görünmesin diye çabalamışlar ama kulaklık kafanızda olduğu zaman hangi tuşa bastığınızı anlamak gerçekten zor.

Genel bir yorum ile kulaklığın sesi gerçekten çok iyi. 40 mm sürücülere rağmen sesi gayet yüksek. 288 gram olması kötü ve kafayı daha az sıkabilirdi. Bundan iyi kulaklık bakanlar bence direk akg ve bose baksın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guhong01 -- 7 Eylül 2019; 13:50:54 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• lilithlita L kullanıcısına yanıt
    Kullandınız mı dışarda taşıyor musunuz boyutu sıkıntı oluyor mu yani

• Cihazı aldım sadece dış jelatinini açtım baktım bana büyük 1 kere bile kullanmadan kutusuna koydum, almak isteyene 270 liradan Ankara’da oturan birisine devredebilirim, yoksa iade edeceğim.

• glownshow G kullanıcısına yanıt
    Konum neresi

• glownshow G kullanıcısına yanıt
    konum neresi hocam

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.