Şimdi Ara

ANKER SOUNDCORE LIFE Q10 KULAKLIKTA BEKLENEN INDIRIM FIRSATI!(ANKER TR RESMI KONU) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
295
Cevap
11
Favori
43.541
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Anker Strike 3 için dip fiyat bekliyoruz...
  • Soundcore serisinden bir ürün kullanıyorum bence gayet hoş
  • kısa ANKER SOUNDCORE STRİKE 1 incelememi buradan okuyabilirsiniz...
    https://forum.donanimhaber.com/anker-soundcore-strike-1-inceleme--143721134
  • mersinaki M kullanıcısına yanıt
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E5E88FF07 -- 12 Şubat 2021; 20:18:10 >
  • 40 dolarlık kulaklıktan ne istiyorsunuz?! Ekstrem performans felan mı? Güzelim kulaklık, kullanıyorum fazlasıyla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gunpower-storm -- 28 Mayıs 2020; 17:49:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Keşke sorulara da cevap verseniz. Yapılan testlerde airpods pronun en iyi alternatifi gösterilen, Liberty Air 2 modeli neden getirtilmiyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ravenous R kullanıcısına yanıt
    Öncelikle merhaba,
    Mesajınız için çok teşekkür ederiz.Geri bildirimleriniz bizim için oldukça önemli olup, talebinizi ilgili departmanımız ve genel merkezimiz ile paylaşacağız. Anker Türkiye 2018’ den bu yana ülkemizde faaliyet gösterdiğinden, ürün yelpazemiz bölümler halinde planlamaya göre getirilmektedir. Mevcut ürün çeşitliliği, stok, fiyat, talep vb. sebeplerden dolayı ürünlerin tedariki yapılmaktadır. Liberty Air modelinin yerine daha güncel ürünler ile doldurmuş durumdayız, muadil olarak size life note ve liberty 2 pro modellerini öneririz, liberty air 2 için değerlendirmemiz devam etmektedir.
    Kısa süre içerisinde stoklarımızda olması için talebinizi göz önünde bulunduracağız.
    Sevgiler
  • ANKER SOUNDCORE LIFE NOTE indirimini işte olduğumuzdan kaçırdık. Tam gün yapın tekrar alabilelim. 279 TL ye inmişti sanırım.
  • Takip ettiğiniz ürünün son 3 aylık değişimlerini cimri veya akakçe sitelerinden takip edebilir ve maalesef Anker Türkiye'nin sorumsuzca fiyat politikasını görebilirsiniz. Dolar 7 üstünde iken 650 liraya satılan Anker Soundcore Motion+ şu an kampanyalı 989 lira. Bunun her anlamda adı fırsatçılıktır. Bunun sonucu da her daim sadık müşteri kaybıdır. Şuursuz ve takip etmeyen rasgele tüketiciler denk gelip bu fiyatlara alır. Ama asıl koruması gereken bizler gibi markaya sadık ve bu yüzden de ilgilendiği ürünlerin özellikleri yanında fiyatlarını da takip eden, çevresine de öneren kitleden kayıplar yaşar. Şu başlıkta bile bunu göreceksiniz. Hiçbir marka vazgeçilmez değildir!
  • Anker SoundCore Space ANC ve Vortex modelleri stoklara tekrardan girecek mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: competan4

Takip ettiğiniz ürünün son 3 aylık değişimlerini cimri veya akakçe sitelerinden takip edebilir ve maalesef Anker Türkiye'nin sorumsuzca fiyat politikasını görebilirsiniz. Dolar 7 üstünde iken 650 liraya satılan Anker Soundcore Motion+ şu an kampanyalı 989 lira. Bunun her anlamda adı fırsatçılıktır. Bunun sonucu da her daim sadık müşteri kaybıdır. Şuursuz ve takip etmeyen rasgele tüketiciler denk gelip bu fiyatlara alır. Ama asıl koruması gereken bizler gibi markaya sadık ve bu yüzden de ilgilendiği ürünlerin özellikleri yanında fiyatlarını da takip eden, çevresine de öneren kitleden kayıplar yaşar. Şu başlıkta bile bunu göreceksiniz. Hiçbir marka vazgeçilmez değildir!
    yürü başgan..

• Arkadaşlar Anker ürünlerinin fiyatları çok fazla oynaklık gösteriyor, takip edeceksiniz düşünce alacaksınız bu kadar basit neden firmayı suçluyorsunuz anlamış değilim bu kadar kaliteli ürünleri bu kadar ucuza bıraktıkları için teşekkür etmeniz lazım. Fakat siz istiyorsunuz ki fiyatlar hep dipte olsun bu biraz bencillik gibi geliyor bana, hergün 30 sn ayırıp hb ye girip fiyat kontrolü yapın ben bu şekilde Q10 u 275 e, strike 1 i 239 a aldım. Sizin için makul seviyeye gelince alın gitsin...
  • dermeister01 kullanıcısına yanıt
    Mevzu o değil dolar yükselince fiyatları yükselttiler, şu an dolar düşüş eğiliminde ama fiyatlar hâlâ tavan.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ferhatali99 F kullanıcısına yanıt
    Merhaba;
    Bu ürünler yerine performanslarından daha çok memnun kalacağınızı düşündüğümüz Soundcore Life Q10 ve Q20 modellerini önerebiliriz.
  • Merhaba,
    Q10 Modelini Film izlemek yada müzik dinlemek için kullanabilirsiniz. Ayrıca kullanıcılar için geliştirilmiş olan Anker’in patentli BassUp teknolojisi sayesinde müzikleri daha güçlü bas frekansları ile dinleme imkanı sunmaktadır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anker Türkiye -- 29 Mayıs 2020; 12:29:8 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bellamyxc

Mevzu o değil dolar yükselince fiyatları yükselttiler, şu an dolar düşüş eğiliminde ama fiyatlar hâlâ tavan.
    Sizde haklısınız ama bence dolara falan bakılmıyor şuan tavan dediğiniz 400 tl lik bir kulaklık yarın 230 tl ye satılabilir ertesi gün 300 e ondan sonraki gün ise tekrar 400 e satılabilir. Bu kadar değişkenlik gösteriyor fiyatlar. Yapılacak tek şey sabredip takip etmek belkide 1-2 ay her gün siteye girip bakmanız gerekebilir. İstikrarlı ama yüksek fiyat görmektense oynak ama dip fiyatlar görmeyi tercih ederim şahsen
    Problemin kendisini yazıp da neden firmayı suçladığımızı anlamamak da apayrı bir bakış açısı ! Konu alım gücümüz, firmanın ürünlerinin kalitesi falan değil. Zaten firmayı seviyorum ki yaptıklarından rahatsız olmuşum. Umursamadığım ya da sevmediğim bir firma beni nasıl rahatsız edebilir ki?Detaylıca yazdım zaten üstteki mesajımda, ironiktir ki kendiniz de yazmışsınız rahatsızlık sebeplerini! Siz memnunsanız %50 fiyat dalgalanmasından sorun yok. Ben değilim. Bunun için de herhangi birinden onay almama gerek yok, zaten yapılanlar yeterli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: competan4

Problemin kendisini yazıp da neden firmayı suçladığımızı anlamamak da apayrı bir bakış açısı ! Konu alım gücümüz, firmanın ürünlerinin kalitesi falan değil. Zaten firmayı seviyorum ki yaptıklarından rahatsız olmuşum. Umursamadığım ya da sevmediğim bir firma beni nasıl rahatsız edebilir ki?Detaylıca yazdım zaten üstteki mesajımda, ironiktir ki kendiniz de yazmışsınız rahatsızlık sebeplerini! Siz memnunsanız %50 fiyat dalgalanmasından sorun yok. Ben değilim. Bunun için de herhangi birinden onay almama gerek yok, zaten yapılanlar yeterli.
    Ekonomide arz talep dengesi diye birşey vardır. Fiyatlar bu dengeye göre dalgalanır. Bu binlerce yıldır bu şekildedir. Siz bu kafayla çok şikayet edersiniz. İyi forumlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

Fiyat dengesizliğini ve firmanın yaptığı saçma dalgalanmaları kendi mesajında yaz, sonra "ikinimidi irz-tilip dingisi" falan diye saçmala. Siz kendinizle tutarsızsınız. Önce bi kavramları oturtun, sonra mesleği bu oturtamadığınız kavramlar olan ve eğitim veren kişilere bir şeyler öğretmeye yine çalışın hobi olarak. Yine siz yazın ama ekonomi hakkında, 2 ay içinde %50 yukarı-aşağı dalgalanma normal, su akar yolunu bulur falan diye, sonuçta forumda herkes profesör, herkes uzman.
    Neyse cahillerin ukalalığına dayanamadığımdan bloklayacağım. Yazmayı ve insanlara bir şeyler öğretmeyi ihmal etmeyin ama lütfen. Ben göremeyecek olsam da belki bi feyz alan olur, Allah muhafaza.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.