Şimdi Ara

ANKER SOUNDCORE LIFE Q10 KULAKLIKTA BEKLENEN INDIRIM FIRSATI!(ANKER TR RESMI KONU)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (3 Mobil) - 1 Masaüstü3 Mobil
5 sn
286
Cevap
21
Favori
38.395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 ay
  • Cevaplayan Üyeler 112
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 50
  • Ortalama Mesaj Aralığı 10 saat 17 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 32
  • Favoriye Eklediklerim 22
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Anker Türkiye (50 mesaj) mxx777rus (14 mesaj) TheLegendy (12 mesaj) Bellamyxc (9 mesaj) competan4 (8 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (172 mesaj) Mobil (64 mesaj) Mini (11 mesaj) Uygulama (39 mesaj)
  • @
9 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Günlük İndirimler >> ANKER SOUNDCORE LIFE Q10 KULAKLIKTA BEKLENEN INDIRIM FIRSATI!(ANKER TR RESMI KONU)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    0 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Merhaba,
    Detaylı geri bildirimlerinizi bizlerle paylaştığınız için çok teşekkür ederiz. Güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.
    Sevgiler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    numenorian kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    266 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Anker Türkiye

Merhaba;
    öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Kampanya bilgilerimizi bu konu üzerinden güncellemeye devam edeceğiz.
    Neden mesajlarıma cevap vermiyorsunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Off indirim bitmiş eşimede bir tane alacaktım şu an fiyat yükselmiş en azından 1 hafta daha tutaydınız o fiyata iyidi Neyse bir dahaki indirimi bekleyeceğiz
    |
    |
    Anker Türkiye kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Cooler master mb511 rgb, AMD ryzen 3600, Asus b450 TUF gaming pro, xpg spectrix d41 TUF gaming edition 2x8gb 16gb ddr4 3200mhz, Sapphire radeon rx5700xt Nitro special edition, Toshiba OCZ TR200 480gb ssd, Xpg spectrix s40g 512gb m2 nvme rgb, Xpg core reactor 80 gold full modular 750watt psu, Cooler Master Masterfan 120 halo x6, Cooler Master Masterliquid ml240r,Samsung lc27hg70 qhd 2k 144hz hdr600, Asus TUF gaming K5, Asus TUF gaming M5, Logitech Z200 10w rms, Trust gxt313 nero, xmax rio çift mekanizma, ps4 1 tb, ds4 controller
  • Yarbay
    4365 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Yalan Onlar İnanma

Şu an kulağımda soundcore Q10 var. Kulaklık fetisi birisi olarak kesinlikle f/p kralı diyorum.
    Fiyatının 2 katı olan kulaklıkları bile ezer. Çok çok memnunum.

İnsallah bu kulaklık da aynı kalitede olur da beş para etmeyen ama 500 liraya satılan kulaklıkları siler.
    gözlük kullanıyor musunuz? evet ise kulakları ne kadar süreden sonra acıtmaya başlıyor
    |
    |

https://forum.donanimhaber.com/kisisel-ve-firmalar-icin-instagram-takipci-etkilesim-hizmetleri--129610924#129610924
  • Teğmen
    152 Mesaj

Çok şanslısın 2 günde gelmiş 5 gün oldu gelmedi simdi kontrol ettim 3 gün sonra tahmini teslim olur deniyor aldığıma pişman oldum daha g3lmeden ürünler

|
    |

Valla ertesi gün sabahın 10 da kargocuyu görünce sasirmistim. Bende sizin gibi en az 1 hafta beklerim diye düşünüyordum. Sabredin bence beklediginize değecek bir ürün

|
    |
    Darkmessenger kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    897 Mesaj
    Merhabalar nasılsınız?

Ankerin resmi global sitesinde Türkiye resmi satıcısı olarak sizi bulamadım. Acaba siz resmi satıcı mısnız yoksa ürünleri satıyor musnuz?

Çünkü bir çok yurt dışı ürünlerde resmi satıcı global sitede olmak zorundadır. Ve malesef anker-tr.com gözkmüyor.

sanaliletişim diye bir distrübitör var acaba bağınız var mıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jervis -- 16 Mayıs 2020; 23:0:37 >

Kaç gündür istanbulda dagitim yerinde bekletiyorlar 18 en geç teslim edilecek derken şimdide 20 sin de teslim olacak deniyor 100-120 km mesafe var teslim edemiyorlar antalyadan 3 günde kargo geldi bu istanbuldan gelemedi günlerdir umarım beklediğime değer

|
    |

Merhaba;
    Anker’in Türkiye resmi distribütörü Sanal İletişim firmasıdır. Anker ürünlerini detaylıca inceleyebileceğiniz ve sipariş verebileceğiniz online adresi sizinde bahsettiğiniz üzerewww.anker-tr.com adresidir.
    Sevgilerle

|
    |
    jervis kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    234 Mesaj

Nebula capsule 2 ne zaman indirime girecek? Fiyati düşürün azcik alalim artik şunu

Ilk Arac: 2012 AUDI A3 1.6 TDI STronic / Ikinci Arac: 2020 AUDI A3 Dynamic / PHILIPS 50PUS7303 4K AMBILIGHT / Samsung S10 Lite / Logitech z5500 / Lenovo z580 Notebook / iPad 2 128 GB Wifi 3G / LG Gpad 7"
  • Er
    0 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Öncelikle Merhaba

Kampanya bilgilerini güncel tutacağız, takipte kalmanızı rica ederiz, sevgiler.
    |
    |
    Qbert1903 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Merhabalar 2 ay önce 649 lira olup da şu an 1000 lira olan Soundcore Motion + la ilgili bir planınız var mıdır acaba?
    |
    |

Bugüne özel genç müzikseverler için q10larda bi indirim yapsanız çok hoş olur

|
    |
    Merhaba, Anker PowerCore Select 10000 mAh Taşınabilir Hızlı Şarj Cihazı'ndan bir adet aldım kampanyadan, umarım memnun kalırım.
    |
    |

Yakinlarda indirim olur mu hepsiburadadan aldım q10 ve strike 1 ama hepsijet urunu teslim etmedi 1 hafta sonra bana haber vermeden iade etmisler

|
    |

Q10 ya da Q20 indirimi bekliyoruz hocam. Anker markasını uzun süredir kullanırım hiç pişman etmedi
    |
    |
    Cooler master mb511 rgb, AMD ryzen 3600, Asus b450 TUF gaming pro, xpg spectrix d41 TUF gaming edition 2x8gb 16gb ddr4 3200mhz, Sapphire radeon rx5700xt Nitro special edition, Toshiba OCZ TR200 480gb ssd, Xpg spectrix s40g 512gb m2 nvme rgb, Xpg core reactor 80 gold full modular 750watt psu, Cooler Master Masterfan 120 halo x6, Cooler Master Masterliquid ml240r,Samsung lc27hg70 qhd 2k 144hz hdr600, Asus TUF gaming K5, Asus TUF gaming M5, Logitech Z200 10w rms, Trust gxt313 nero, xmax rio çift mekanizma, ps4 1 tb, ds4 controller
  • Er
    0 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Merhaba
    Kampanya bilgilerini güncel tutacağız, takipte kalmanızı rica ederiz, sevgiler.

|
    |
  • Yüzbaşı
    369 Mesaj

Anker Soundcore Life Q10 ve Anker SoundCore Strike 1 alacağım. Geçen hafta yapılan indirimi kaçırdım. Aynı kampanyayı bekliyoruz.
    |
    |
    |
    |
Radyo Dinle
SEO
Canlı Tv izle
Sohbet
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,734
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.