Şimdi Ara

ANKER SOUNDCORE LIFE Q10 KULAKLIKTA BEKLENEN INDIRIM FIRSATI!(ANKER TR RESMI KONU) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
295
Cevap
11
Favori
43.523
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba;
    Kullanmış olduğunuz cihazlardaki bluetooth yazılımı ve donanım kaynaklı olarak problem yaşıyor olabilirsiniz. Güncel bir bluetooth aparatı ile yaşadığınız problemi çözebilirsiniz.
  • Anker Türkiye kullanıcısına yanıt
    Bluetooth aparatı kullanmıyorum. Televizyonum yeni aldığım Sony 55XF9005, notebook da 2,5 yıl önce aldığım HP marka bir notebook.

Kulaklıkta sorun yok, fakat bu cihazların ikisinde de sorun mu var sizce gerçekten?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anker Türkiye

Merhaba,

Sorununuzu çözmek adına size mesaj attık bilginize.
    merhaba, mesajınızda belirttiğiniz numaraya ulaştım whatsapp'tan. ben sizinle görüşürüm diye düşünmüştüm ama "bizden ne istiyorsunuz?" benzeri bir konuşma geçti aramızda, hattın diğer ucundaki yetkiliyle.

bir şey istemiyoruz :] siz bize ulaşın dediğiniz için ulaştık ama bir yere varamadık. düşüncelerim değişmedi ama iyi niyetiniz için teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jeranadam -- 9 Mayıs 2020; 10:47:36 >
  • Life P2 TWS modeli ne zaman Türkiye de satışa sunulacak?

Yurtdışından sipariş çok geç ulaşıyor
  • ariesnet kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

Life P2 TWS modelimiz planlarımız dahilinde en yakın zamanda satışta olacaktır. Muadili olan life note modelini önerebiliriz.
    İlginiz için teşekkürler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • SOUNDCORE LIBERTY 2 PRO kulaklığınız stoklara girdi mi ya da ne zaman girecek, fiyat nedir acaba?
  • kaan4554 kullanıcısına yanıt
    Merhabalar

Ürün stoklarımızda vardır hepsiburada'dan görebilirsiniz

İyi geceler.

• valla Kulaklığı bilmem iyidir muhtemelen ama Höparlör Soundcore Kullanıyorum efsanesin.
    favorimsin anker kesinlikle her yerde işe yarıyor. sarjı uzun gidiyor ses kalitesi baya iyi
  • fiyatı hepsiburadada 259 tl ye düşmüş dayanamadım aldım bir tane q10.Visa kart indirimi ile 209 tlye geldi. İlk bluetooth kulaklığım olacak heyecanla bekliyoruz :)
  • numenorian kullanıcısına yanıt
    Merhabalar

Güzel günlerde kullanmanızı dileriz

İyi günler

• Direk bluetoothla telefona bağlanabiliypr mu? Usb çıkışlı yazılmış yorumlarda olayı anlayamadım...
  • Dun anneler gunu hediyesi hanima lifenote tws aldim 399 tl, bugun 329 tl. Yine kaziklandik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba, soundcore strike 3 için tekrar indirim gelecek mi? Acil 7.1 özelliği olan kulaklık ihtiyacımız var bir arkadaşla beraber alacağız farklı markaya yönelmek istemiyorum, strike 1 indirimde ama 7.1 özelliği yok, ne zaman girer acaba indirime

• Oyunlarda gecikmeyi çözebişmişlermi bi sürü var kulaklık piyasada gecikme en önemli olay

• Hazır indirim gelmişken q10 ve strike 1 aldım umarım android tv de sorun yaşamam yukarda ki mesaj da yazan arkadas gibi birde ps4 destegi q10 da da varmı

• @Anker Türkiye
    Sayın yetkili cevap bekliyoruz sizden

• sercanguven S kullanıcısına yanıt
    Merhaba;
    öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Kampanya bilgilerimizi bu konu üzerinden güncellemeye devam edeceğiz.
  • Darkmessenger D kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Mesajınız ve ilginiz için teşekkür ederiz. Q10 Modelini Film izlemek yada müzik dinlemek için kullanabilirsiniz ancak Soundcore Strike serisi oyuncu kulaklığı kullanımına uygun olarak geliştirilmiştir. Bu sebeple PS4 için strike 1'i kullanmanızı tavsiye ederiz.
  • hepsiburada dan satın aldığım soundcore life q10 bugün geldi. 2 günde gelmesi beni şaşırttı. Valla şu ana kadar bu kulaklık hakkında yorumların abartıldığını düşünmüştüm ancak 8 saattlik kullanım sonucu fiyatına göre yorumlar az bile. Hb 259 tl + 50 tl visa indirimi ile bu fiyata müthiş. Bir tane de eşime almayı düşünüyorum. Umarım dayanıklılık konusunda da üzmez.

Daha önce hiç bluetooth kulaklık tecrübem yoktu. Hep kulakiçi iemler kullandım.

-ATH Cks90
    -ATH Cks77
    -ATH Cks99
    -KZ ZST pro
    -MEMT X5s
    -SENNHEİSER CX475

Kullandığım iemler. Hepsi bass ağırlıklı. Buna rağmen hiçbiri ankerin q10 unu kadar değil. Belki cks90 onda da sesin boğukluğu işi bozuyor ankerde orta mid biraz kısık olsada tizler iyi. Sahne idare eder derdim ama fiyatı aklıma gelip gülüyorum o yüzden iyi dicem :)

İnceleme videolarında belli bir süre kullanınca kafa bandındaki malzeme ince olduğundan baskı yaptığı söylenmiş ama ben 3 saatlik film sonrasında bile bir rahatsızlık hissetmedim. İzolasyon eh işte ancak müzik veya video açıkken dış ortamı duymak mümkün değil, son seste dışarıya az da olsa ses veriyor. Tabi ev ortamında öğle saatlerinde hiç ses yom iken yanımda duyuyorum ama dış ortamda yanında bulunduığunuz kişileri rahatsız edeceğini pek sanmıyorum. Görünüm olarak evet ucuz ama bu ses için umrumda olmaz takarım kulağıma gezerim :)

edit: bahsetmeyi unuttum. Ses seviyesi büyük çoğunluğu tatmin eder ama benim gibi bangır bangır son ses kulakiçi iemlerle müzik dinlemeye alışık olanlar için bir tık daha fazla olabilirdi. Şu an sesi arttırmanın bir yolunu arıyorum ama telefonum one plus 5t android 9 sürümde rootlu değil. Root yapmadan da pek mümkün gözükmüyor.

Temiz, doğal referans ses isteyenler uzak dursun. Günlük eğlenceli elektronik,pop,house,hip hop,low-fi gibi tarzlar dinliyorsanız bir değil 2 tane alın bu fiyata :) Metal dinleyenlere de asla tavsiye etmem ancak alternatif, clasik rock ve indie türlerinde de kaliteli kayıtlarda oldukça eğlenceli.

Gelelim film, video performansına. Arkadaş biraz malzeme kalitesi ekleyin üstüne cicili bicili armalar koyun fiyatını da 600tl ye çekin yemin ederim taparlar bu kulaklığa.

Pcye sıkıntısız bağladım film izledim,youtube ve bir çok platformda gecikme sıfır. Bağlantı kopması hiç yaşamadım. Şarzı da sanırım bu gidişle 1 ayı çıkaracak :)

Şaka gibi bir ürün teşekkürler anker :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi numenorian -- 12 Mayıs 2020; 22:44:11 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.