Şimdi Ara

Anker Soundcore Life Q10 Kablosuz Bluetooth 5.0 Kulaklık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
158
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış Bağlantı Tipi #Kablosuz
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 Anker Soundcore Life Q10 Kablosuz Bluetooth 5.0 Kulaklık
    27 Kasım 2019 tarihinde Hepsiburada üzerinden satın aldım. Daha 14 ay garantisi bulunmaktadır. Çok temiz kullandım. Ağır geldiği için fazla kullanamadan satıyorum. Üzerinde çizik dahi yoktur. Kutusu tamdır.
    Beylikdüzü civarı elden teslim edebilirim. Havale/EFT sonrası kargosu bana ait olma üzere her yere kargolayabilirim. İlgilenen arkadaşlar özelden yazabilir.
    https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-cevre-birimleri-anker-soundcore-life-q10-siyah-bluetooth-kulaklik-857531526/detay/

İyi satışlar.

Ürün Özellikleri
    Yüksek Çözünürlüklü Ses Sertifikalı Kablosuz kulak üstü kulaklıklarla CD kalitesinde sesi elde edin.
    İnanılmaz detay ve zengin tonlar, inanılmaz bir dinleme deneyimi için birleşti.
    BassUp Özel teknoloji, güçlü ses vuruşu eklemek için sesinizin bas frekanslarının gerçek zamanlı analizini ve geliştirmesini sağlar.
    60 Saate Varan Çalma Süresi
    Anker'in güç yönetimi donanımı sayesinde daha uzun pil ömrüne sahip kablosuz kulak üstü kulaklıkları, tek bir şarjla iki aya kadar dinlemenizi sağlar.
    Bluetooth 5.0 Mükemmel denge ve 50 ft'e kadar kablosuz kapsama alanı elde edin. AUX Modu 3,5 mm ses bağlantı noktası üzerinden sonsuz çalma süresi elde edin. Kusursuz Çağrılar Dahili mikrofon üzerinden kablosuz kulaklığınızdaki kulaklıklardan kolayca arama yapın ve konuşmanız bittiğinde, müzik çalmaya devam eder.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 199 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Evet | 5 Kasım 2021 Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Gönderici Öder Kargo Şirketi : Aras Kargo İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• ilan Günceldir.

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• güncel mi hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.