Şimdi Ara

Anker Soundcore Life Q10- Bluetooth 5.0 Kulaklık (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
1.645
Cevap
44
Favori
177.974
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Amacım düzgün indirim olursa Sony WH-CH510 almaktı. Onun için tam gelecek hafta amazonu beklemeye karar vermişken, bu kulaklıktan haberdar oldum. Bende nedense her ikisinden de birer adet aldım geçtim.
  • Aux ile kablolu da çalışması çok güzel detay bence. İhtiyacım olsaydı da alsaydım diyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • akıllı tv lere kullanılıyor mu bu kulaklıklar ? Ekstra bir parça almaya gerek var mı ?
  • tahmini teslim tarihi 5 aralık
  • quote:

Orijinalden alıntı: murty_

akıllı tv lere kullanılıyor mu bu kulaklıklar ? Ekstra bir parça almaya gerek var mı ?
    Tv de bt varsa kullanırsın. Tv de bt yoksa aparatla da olmaz maaleaef

• quote:

Orijinalden alıntı: BreakBeaT

Tv de bt varsa kullanırsın. Tv de bt yoksa aparatla da olmaz maaleaef

Alıntıları Göster
    Bt ne hocam evde 2012 model bi panasonic plazma var onda kullanabilir miyim acaba.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ririii kullanıcısına yanıt
    Bluetooth

• Aldım ama neden hiç bir fikrim yok

• tv de bt yokmuş
    hiç bi şekilde kablosuz kullananmam dimi bunu plazmada. aparati vs yoktur
  • bu ürünü 11.11 hepsiburada kampanyasında sipariş geçip, teslim alıp, kullanan var mı? bana hala ulaştırılmadı. inanılır gibi değil.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 7.1 desteği falan yok sanıyorum bu kulaklıkta ?
  • 01taklamakan01 0 kullanıcısına yanıt
    Hocam 01lerden adanada olduğunuzu varsayıyorum ben de 11.11 zamanı aldım 12sinde kargoya verdiler 14ünde adanaya şubeye geldi. Sizin siparişte bir sıkıntı var arayıp sorun bu kadar uzaması normal değil.

• Mazzini M kullanıcısına yanıt
    günlerdir defalarca aradım. siteden talep oluşturdum. şikayetvara yazdım. hâlâ bir sonuç alamadım. ben de normal olmadığının farkındayım ama en sonunda herhalde en kötü ihtimalle paramı iade ederler diye düşünüyorum. çünkü ürün kargolanmamış bile.

• Kullanan arkadaşlar memnun mu acaba?
    Sözde bu ay kemer sıkacaktım ama o kadar övülmüşki almamak için kendimi zor tutuyorum.

• LacWer L kullanıcısına yanıt
    8 gündür kullanıyorum bence bu yıl ki indirimlerin f/p ürünü ses seviyesi gayet yeterli bass tiz yerinde pil desen bitmiyor aux girişi olması batarya bitince bile bu sayede kullanabilmek gayet hoş ve type-c şarj girişi olması da bence avantaj bu arada bluetooth 5.0 var odadan odaya geziyorum hiç kopma takılma olmuyor. Uzun kullanımda kulağımı acıtmadı bence kaçırmayın.

• Arkadaşlar bunu pcye bluetoothla bağlamak için ne tavsiye edersiniz mümkünse aptx de destekleyen güzel bir model var mı?

• ririii kullanıcısına yanıt
    https://urun.n11.com/tv-kablolari/kn319-bluetooth-ses-verici-alici-adaptoru-P376749919?gclid=Cj0KCQiAiNnuBRD3ARIsAM8Kmluw3clyMOY96-vad7fO4ZQxH1iWSktCjt43RP7ks7kCb6quypxLyeIaAu5FEALw_wcB&gclsrc=aw.ds

https://urun.n11.com/tv-kablolari/rx-tx-10-bluetooth-ses-verici-alici-P386798731?gclid=Cj0KCQiAiNnuBRD3ARIsAM8Kmlt7Oxn95EM7k1J41oaZpSkY7KCprVqB_TB0F-Gp0hRKneBzH2vA5LcaAv3IEALw_wcB&gclsrc=aw.ds

Bu ürünler n11'de listelenmiş ancak TR'den değil yurt dışından geliyor. Aliexpress'den de bakabilirsiniz. Bu ürünleri tv'nin 3.5mm ses çıkışına takarak bluetooth kulaklık bağlayabilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mazzini M kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.