Şimdi Ara

Anker Soundcore Life Q10 279.90 ₺ - HB

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
3.402
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi White Water -- 16 Mart 2021; 15:17:13 >

• Kulaklık fiyatına göre harika ama biraz şansınıza bağlı. Bana gelen üründe sağ ve sol kulaklıktan gelen bas miktarı bariz farklıydı, dinlerken çok rahatsız ediyordu. Bir de şarkı bittikten sonra 3-4 saniyelik bir 'tıss' sesi geliyordu. Ben iade ettim, benzer sorunlarla karşılaşan olursa ürünü fazla kullanmadan iade edebilir. Hepsiburada iade almıştı benden 6-7 ay önce.

Bu arada bu fiyat dip diyebiliriz. Normalde 299 liraya düşüyor ve siyah rengi stoklarda kolay kolay olmuyor.

EDİT: Konuda siyah ve kırmızı renk farklılıklarından bahsedilmiş, benim aldığım siyahtı. Siyahlarda kronik bir problem olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Buİnsansa -- 16 Mart 2021; 19:16:48 >
  • kulakiçi olsaydı almıştım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kırmızısını almıştım beğendim sonra siyahını aldım ama bariz siyahı farklı bir üretim bandından geçiyor kırmızıya göre sesi daha donuk ve leş geliyor. kırmızısı daha iyi.

• TITAN kullanıcısına yanıt

Şansa bak ki sadece kırmızı olan indirimde değil.

• Kirmizi rengini kullanıyorum, ses kalitesi ust seviye kulaklıklara yakin diyebilirim. Siyah renk neden farklı olsun onu anlamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mavide sorun varmı? :P Birde bass perfomansı film izlemek için yeterli midir dostlar? Genellikle film için alacağım, birde spor yaparken kafamdan düşmüyorsa kulakiçi yerine bunu kullanırım gymde.

• geçtim sipariş incelemeleri gördükten sonra teşekkürler fırsat için

• Dumanus kullanıcısına yanıt

Bende q30 var onun sesi bile üst düzey kulaklıklara yakın değil hocam

• Bucephalas B kullanıcısına yanıt
    Bas konusunda tatmin eder bence. Ben gayet yeterli buluyorum ki ekstra bas düğmesi de var ama kullanma gereği duymadım daha.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kimbehicayy

Bende q30 var onun sesi bile üst düzey kulaklıklara yakın değil hocam

Kesinlikle doğru bu arada. Anker Soundcore Life Q10 279.90 ₺ - HB 

• Bas delisi olmayanlara tavsiye etmem.Sesi temiz veremiyor.Onun dışında ergonomisi oldukça kötü.Batarya ömrü çok iyi.Bu fiyata alınabilir ama gereksiz abartılıyor diye düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sta07

Bas delisi olmayanlara tavsiye etmem.Sesi temiz veremiyor.Onun dışında ergonomisi oldukça kötü.Batarya ömrü çok iyi.Bu fiyata alınabilir ama gereksiz abartılıyor diye düşünüyorum.

Katılıyorum, ben de aldıktan sonra tamamen sizinle aynı görüşteyim. Özellikle kulakları ve başı çok ağrıtıyor, uzun süre takamıyorsun.

• kimbehicayy kullanıcısına yanıt

Üst düzey kulaklıktan kastınız nedir, hangi model mesela?

• quote:

Orijinalden alıntı: ocean72

Üst düzey kulaklıktan kastınız nedir, hangi model mesela?

Sennheiser deneyim merkezindeki tüm kulaklıkları denedim
  • Parasının ürünü, ses iyi de yorumlarda uçurmuşlar kulaklığı, fazla beklentisi olanda hayal kırıklığı yaratabilir. Ağır bir kulaklık, online ders için vs olabilir. Temmuzda almışım, pek artmamış, sürekli kampanyaya düşen bir model zaten
    Anker Soundcore Life Q10 279.90 ₺ - HB

• kimbehicayy kullanıcısına yanıt

Q30, istisnasız TÜM sennheiser modellerinden geride mi diyorsunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: ocean72

Q30, istisnasız TÜM sennheiser modellerinden geride mi diyorsunuz?

Amacın ne hocam anlamadım üst düzey kulaklıktan kastın nedir sh nin 1000 tl lik yada sonynin jbl nin 1000 1500 lük kulaklıklarını üst düzeymi sanıyorsun burda hayatında kulaklık görmemiş herkes q10 un güm güm vurmasına hayran kalmış ballandıra ballandıra anlatıyor 200 tl lik tws ler zaten airpods killer biz malız zaten 200 liralık aletler dururken gidip dünya para veriyoruz kulaklığa
  • Amacım bilgi almak HOCAM.
    18:51 de siz yazmışsınız ya, q30 unuzun, üst düzey kulaklık seviyelerine, kalitesine yakın olmadığını yazmışsınız. Onu irdeliyorum.
    Ben de Q30 almayı planlıyorum. Sennheiser 458BT serisi ile bu q30 arasında kaldım. Bu 450BT nin de gerisinde mi q30 onu öğrenmeye çalışıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ocean72 -- 16 Mart 2021; 23:21:50 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.