Şimdi Ara

ANKER MOTION+ ve NEBULA CAPSULE II HB' da FLAŞ İNDİRİMDE!(18-21 SAATLERİ ARASI) ANKER TR RESMİ KONU

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
113
Cevap
12
Favori
11.747
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Günlük İndirimler >> ANKER MOTION+ ve NEBULA CAPSULE II HB' da FLAŞ İNDİRİMDE!(18-21 SAATLERİ ARASI) ANKER TR RESMİ KONU
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    791 Mesaj

Merhaba. Anker Strike 3 modelinde güzel bir kampanya olur mu yakın zamanda? Eğer olacaksa bir süre daha bekleyip Anker tercih etmeyi düşünüyorum.
    |
    |
    Bahsedilenler: Anker Türkiye
    AMD RYZEN 5 2600 CPU - Sapphire RX590 NITRO SE 8GB GPU - ASUS TUF B450-PRO GAMING - XIGMATEK BEAST 650W 80 PLUS KASA - CORSAIR 16GB (2x8GB) Vengeance DDR4 3000MHz CL16 RAM - AOC 23.8" 24V2Q IPS MONİTÖR
  • Firma Yetkilisi
    0 Mesaj

Merhaba,

Maalesef kampanya detaylarını önceden paylaşamıyoruz, takipte kalmanızı rica ederiz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    TheLegendy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    136 Mesaj
    Hep beraber bekliyoruz, çok bekletme bizi eeyyyy Anker
    |
    |
    |
    |
    AMD RYZEN 5 2600 CPU - Sapphire RX590 NITRO SE 8GB GPU - ASUS TUF B450-PRO GAMING - XIGMATEK BEAST 650W 80 PLUS KASA - CORSAIR 16GB (2x8GB) Vengeance DDR4 3000MHz CL16 RAM - AOC 23.8" 24V2Q IPS MONİTÖR
  • Teğmen
    136 Mesaj

Beklediğim ürün olan Anker soundcore motion+ da kampanya yapmışsınız ama haberim bile olmadı. En azından bir daha olup olmayacağını söyleseniz de boşuna beklemesek?
    |
    |
    Anker Türkiye kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Merhaba,

Maalesef önceden kampanya bilgilerini paylaşamıyoruz, bu konu üzerinden kampanya bilgilerini güncellemeye devam edeceğiz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    competan4 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    791 Mesaj

Hocam alternatiflerine bakıp alıp geçin. Anker'in kolay kolay indirim yapacağını sanmıyorum. İlk gelen ürünlerde tek seferlik yapıp geçiyorlar anladığım kadarıyla.
    |
    |
    competan4 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    136 Mesaj

Kaç kere yaptı, en son 2 gün önce %30 indirim yaptı yahu. Birçok ürününü kullanıyorum zaten. Bence siz takip edin
    |
    |
    TheLegendy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    |
    |

ASUS Zenfone 5 (ZE620KL) 2018 Kullanıcı Kulübü
    64 GB || Geceyarısı Mavi
  • Teğmen
    136 Mesaj
    Firma güzel de buradaki temsilcisi ilgisiz, copy-paste yapıp aynı mesajları atıp duruyor.

Orijinalden alıntı: competan4

Firma güzel de buradaki temsilcisi ilgisiz, copy-paste yapıp aynı mesajları atıp duruyor.
    Öyle maalesef. Bakarsınız buraya özel güzel bir indirim yapıp bu düşünceyi bozarlar
    |
    |
  • Teğmen
    214 Mesaj
    Şu capsule 2 de bi indirim olmadi yahu. Surekli artiyor fiyati. Alamiyacagiz bu gidişle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
192.168.1.1
SEO
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,296
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.