Şimdi Ara

ANKER SOUNDCORE LIFE Q10 KULAKLIKTA BEKLENEN INDIRIM FIRSATI!(ANKER TR RESMI KONU) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
295
Cevap
11
Favori
43.523
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar, ürünü tekrar indirime koymak gibi bir düşünceniz var mı?
  • Aylistin A kullanıcısına yanıt
    Öncelikle Merhaba, değerli yorumunuz için çok teşekkür ederiz.

Kampanya bilgilerini güncel tutacağız, takipte kalmanızı rica ederiz, sevgiler
  • Merhaba,

Yurtdışında (amazon usa) macbook pro için bir çok çeşitli usb-c hub ürünleriniz var. Özellikle bu cihazı Türkiye'de görmek çok isterdim. Neden bu cihazları ülkemize getirmiyorsunuz? Maalesef ürün çeşitliliğiniz az olduğundan kalitesiz alternatiflere yönelmek zorunda kalıyoruz.
    https://www.amazon.com/dp/B07X8ZLYLR/ref=emc_b_5_mob_t

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • burgamer kullanıcısına yanıt
    Mesajınız için çok teşekkür ederiz.

Geri bildirimleriniz bizim için oldukça önemli olup, talebinizi ilgili departmanımız ve genel merkezimiz ile paylaşacağız. Anker Türkiye 2018’ den bu yana ülkemizde faaliyet gösterdiğinden, ürün yelpazemiz bölümler halinde planlamaya göre getirilmektedir. Kısa süre içerisinde stoklarımızda olması için talebinizi göz önünde bulunduracağız.
    Sevgiler
  • Anker Türkiye kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.

• Fiyatları rekabetçi tutup ürün yelpazesini çoğaltırsanız iş yaparsınız millet aç aç yetişmiyor rekabetçi fiyatlı ürünler yok satıyorlar :D
  • 20hz - 20khz.

En azından 15 - 30000 olsaydı
  • Merhabalar anker q10 kulaklığımı servise göndermek istiyordum. Servise nasıl ulaşabilirim ve açık mı tabiki de.Teşekkürler şimdiden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yetkiliağabey -- 3 Mayıs 2020; 5:12:56 >
  • yetkiliağabey Y kullanıcısına yanıt
    Merhabalar

Servisimiz hafta içi sabah 09.00 akşam 18.00 arasında açıktır adreside aşşağıdaki linkten bulabilirsiniz

https://www.anker-tr.com/iletisim

İyi geceler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu kulaklıkta sidetone özelliği var mı?
    Nedense üreticiler bu özelliği reklam yapmıyorlar ama benim için aşırı önemli bir özellik, kimse kulaklık kullanırken evdekileri rahatsız etmek istemez, sırf bu yüzden logitech kulaklıklardan vazgeçemiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lütfen HB yerine Amerika'daki gibi Amazon a kayın..

• Guhong01 kullanıcısına yanıt
    Merhaba;

Öncelikle göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Sidetone uygulaması maalesef bu kulaklık modellerimizde mevcut değil. Ancak windows işletim sistemi içerisinde ses ayarları bölümünden, bu cihazı dinle özelliğini aktif ederek bu teknolojiyi kullanabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anker Türkiye

Merhaba;

Öncelikle göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Sidetone uygulaması maalesef bu kulaklık modellerimizde mevcut değil. Ancak windows işletim sistemi içerisinde ses ayarları bölümünden, bu cihazı dinle özelliğini aktif ederek bu teknolojiyi kullanabilirsiniz.
    Windows taki bu özellik ciddi anlamda gecikmeye sahip, bu yüzden kullanan duymadım, kulaklıkların driver ya da firmware leri bunu çok daha hızlı yönetebiliyor. Kimi markalar bunu zorunlu tutup firmware e gömerken kimileri (logitech) bunu driver da opsiyonel yapıyor ve isteyen kişi bunu aktif edebiliyor. Soundcore vortex kullanıyorum ve çok memnunum, ses kalitesi çok iyi. Fakat bir sorunu var, ara sıra nedendir bilmiyorum sanırım anlık olarak farklı bir bluetooth gürültüsü alıyor ve kulaklık aniden patlama sesi gibi çat diye ses çıkarıyor, haftada bir kere filan yapıyor ama aşırı rahatsız edici bir şey.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Übernmenschnietzsche Ü kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    Öncelikle ilginize teşekkür ederiz. Hijyen kuralları sebebi ile kulaklıklarda maalesef iade yapılamıyor. Ancak garanti süresi kapsamında herhangi bir arıza vs. gibi durumlarda ürünü yenisi ile değiştirip müşterilerimizin kullanımına sunuyoruz.
  • Yakın zamanda Anker SoundCore Life Note TWS kablosuz kulaklık modelini aldım sürekli kullanıyorum ve gayet memnunum. Tek eksik yanı Play Store'da bulunan Soundcore uygulaması çok yetersiz ve çoğu modele destek sağlamıyor.
  • Anker urunlerinden oldukca memnunum. 2 tane powerbank ve 4-5 tane apple ve typec kablolari mevcut baska marka kullanmiyorum bu tarz urunlerde. Gel gelelim gamer kulakligida alma niyetim var fakat 450 tlye bu konuda kendini ispatlamis markalara kayiyorum.

• Life Q10 almak için 200tl bandına düşmesini bekleyen ben dahil çevremde çok fazla arkadaşım var. Duy sesimizi Anker bey.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Anker soundcore strike 1 kullanan varmı ses seviyesi ve bass konusun da nasıl arctis 3 aldım iade ettim ses cok az ve bass seviyesi zayıf çok bu anker strike özellikle fps oyunu icin diyor acaba diğer oyunlar da performansı nasıl

• Amazon.com.tr Üzerinden Satış yapın Alalım. Hepsiburadadan Elektronik almam sorun yaşadın mı uğraş babam uğraş Hepsiburada sattığı ürünün arkasında durmuyor malesef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IVANGUARDI -- 5 Mayıs 2020; 2:1:8 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.