Şimdi Ara

Anker’in Airpods rakibi kulaklığı Türkiye’de satışa sunuldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
3.457
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bluetooth kulaklıkları ile son dönemde kullanıcıların radarına giren Anker’in AirPods’a rakip kulaklığı Türkiye’ye giriş yaptı. 20 saate kadar kullanım vadeden Anker Soundcore Liberty Air, rakiplerinin yarı fiyatına amazon.com.tr’de satışa sunuldu.

Anker Soundcore Liberty Air, tıpkı Apple AirPods gibi tamamen kablosuz bir tasarıma sahip. Kulaklığın kendisi 5 saate kadar çalma süresi sunarken, şarj yuvalı taşıma çantasıyla birlikte bu süreyi 20 saate kadar çıkarabilmek mümkün.

Bluetooth 5 teknolojisini destekleyen Liberty Air, IPX5 sertifikasıyla suya karşı dayanıklılık gösteriyor. Çift mikrofon sayesinde arka plan seslerini karşı tarafa iletmeyen gürültü önleme özelliğine sahip. Ayrıca karşı tarafın sesini her iki kulağa birden iletiyor.

Anker Soundcore Liberty Air fiyatı ne kadar?

Bluetooth 5 bağlantı protokolünün yanı sıra FPC anteniyle müzik keyfinin aralıksız devam etmesini sağlayan Liberty Air, tek adımlı eşleştirme özelliği sayesinde ilk kurulumun ardından şarj kutusundan çıktığı anda akıllı telefon ya da tabletlere bağlanıyor. iOS ve Android cihazlarla uyumlu çalışan kablosuz kulaklık, şarj çantasıyla 20 saate kadar aktif kullanım vadediyor. Liberty Air’in dokunmatik kontrolleri, telefon ekranına bakmaksızın çağrı yanıtlamayı ve müzik deneyimini özelleştirmeyi mümkün kılıyor. Anker Soundcore Liberty Air kablosuz stereo kulaklıklar, şık tasarımlı özel şarj çantasıyla birlikte 499 TL fiyat etiketiyle Türkiye’de sadece Amazon.com.tr'de satılıyor. Aşağıdaki bağlantıdan satın alabilirsiniz:

• Anker gerçekten iyi bir marka olabilir fakat bu fiyatlara Bose falan var tam kablosuz. 250-300 lere inersek JBL, Philips dünya kadar sağlam model var. Ustelik garantili. 2 senedir ben de kullanıyorum bu markalardan farklı modeller ses kalitesi, pil noktasında oldukça başarılı şeyler var. Niye gidip 500 liraya Anker diye bir şey alayım ki?
    Herhangi bir markada bir kulaklık çıkardıgında airpodstan 500 lira ucuza satsa aynı şeyimi söyleyeceksiniz yine.Zaten airpods o kadar para edecek bir kulaklık olmadıgı için ankere bu para fazla diyorum.Telefon firmalarının çıkardıkları telefonları fiyatını iphonelere göre paha biçmesi gibi bu iş.
  • 150-200 se alayım diyorum, adam 500 dedi, dağılın.

• Anker SoundCore 6W Bluetooth Hoparlör kullanan birisi olarak firmanın ses konusunda tatminkar işler yaptığını rahatlıkla söyleyebilirim. Fiyat konusu tartışılır ancak haketmeyecek bir ürün değil.

• İyi olmuş, kullanıcı yorumlarıyla şüpheler giderilecektir. Apple fiyat/kazıklama uygulamasına cephe oluşuyor artık.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 200 verilir de 500 çok fazla :(

• Anker in Soundcare Pro Bluetooth hoparlörünü kullanan biri olarak söylüyorum. Almaya değecektir. Anker gerçelten çok çok kaliteli bir firma. Hoparlör için gönderdirkleri şarj kablosunu saklıyorum o derece kablosu bile çok iyi.

• En ucuzu ve iyi ses veren hangisi işe alın geçin kullanım ömürleri 2 yıl anca.

• Amazon USA fiyatı 80 dolar , bu dolar kurunda TR fiyatının uygun olduğunu düşünüyorum muhtemelen yakın zamanda yükseltirler fiyatını.
    Bu arada unbox therapy inceleme videosu yayınlamıştı merak edenler göz atabilir.

• Kalitede rakip olacak sandım meğerse fiyatta rakip olmuş.500 tl.Doları adres gösteren arkadaşlar bu dolar sadece türk lirası karşısındamı üstün sanki çoğu firma ülkeye göre fiyat politikası var bu tamamen satıcı firmanın kurnazlıgı başka bişe değil.

• eğer söylendiği gibi performanslı ise fiyatı bence gayet iyi duruyor qcy t1 pro kullanıyorum qcy marka ürünleri de öneririm f/p konusunda bir numara diyebilirim

• Anker için 500 fazla diyenler var. Hayatlarında hiç Anker marka ürün kullanmamış olanlar yorum yapmasın bence...

• Anker’i bilmeyenler yine uçuşta. Dolar cinsine göre bu fiyat gayet uygun bile, bünye çinliye alışınca ters etki yapıyor tabi

• OverClocK1ng kullanıcısına yanıt
    Ankerin birçok ürününü kullanıyorum, ürünleri f/p diyebilirim. Ancak garantisiz ürün alıyorsunuz gibi düşünün, anker Türkiye ile muhatap olmak istemezsiniz. Tek eksisi bu bence.

• Galatas4ray kullanıcısına yanıt
    Airpodsun yarı fiyatına satılıyor ürün , sizin açınızdan uygun fiyatlı olması için bedavaya versinler istiyorsunuz herhalde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GAJU

Airpodsun yarı fiyatına satılıyor ürün , sizin açınızdan uygun fiyatlı olması için bedavaya versinler istiyorsunuz herhalde.
    Herhangi bir markada bir kulaklık çıkardıgında airpodstan 500 lira ucuza satsa aynı şeyimi söyleyeceksiniz yine.Zaten airpods o kadar para edecek bir kulaklık olmadıgı için ankere bu para fazla diyorum.Telefon firmalarının çıkardıkları telefonları fiyatını iphonelere göre paha biçmesi gibi bu iş.
  • Ses kalitesi bakımından Meizu ep52 den cok üstünmüdür ? Yakın zamanda garantiye verdim paramı iade etmiş meizu ama kulaklıkdan cok memnun oldugum için tekrar sipariş vermeyi düşünüyorum , üzerine 300 tl koyacak kadar kalite farkı var mıdır sizce ?
  • Galatas4ray kullanıcısına yanıt
    Evet aynı özelliklerde ve kalitesi olarak bir eksisi olmayan bir ürün olduktan sonra neden söylemeyelim ?

Neyse uzatmaya gerek yok bence 80 USD böyle bir kulaklık için iyi bir fiyat.
  • Kulaklığı kullanan var mı yorum alalım

• Boşverin radyasyon direkt beyninize gitmesin. Çok zararlı çooook

• Anker gerçekten iyi bir marka olabilir fakat bu fiyatlara Bose falan var tam kablosuz. 250-300 lere inersek JBL, Philips dünya kadar sağlam model var. Ustelik garantili. 2 senedir ben de kullanıyorum bu markalardan farklı modeller ses kalitesi, pil noktasında oldukça başarılı şeyler var. Niye gidip 500 liraya Anker diye bir şey alayım ki?

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.