Şimdi Ara

Ankastre Set Secimim (Shopsiemens araciligi ile) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
244
Cevap
11
Favori
24.817
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba.
    Alıntı yapmadan konuşulunca da cevap vermem gecikebiliyor, insanlık hali yoğun zamana veya uygun olmadığımız bir ana denk geldiğinizi falan hiç düşünmüyorsunuz sanırım. =)
  • shopsiemens S kullanıcısına yanıt
    Almanya veya İspanya uretimi ocak ve davlumbaz lazim gri yada beyaz olur cam yada paslanmaz celikte olur Bosch yada siemens farketmez model no alabilirmiyiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: canakan

Almanya veya İspanya uretimi ocak ve davlumbaz lazim gri yada beyaz olur cam yada paslanmaz celikte olur Bosch yada siemens farketmez model no alabilirmiyiz
    Merhabalar,
    Hangi şehirdesiniz ürün nereye teslim olacak?
  • Merhabalar...HB43GS256-556 modeli ile HB43GS656 modeli arasında ne gibi farklılıklar? Ürünler İspanya üretimi mi? Davlumbaz olarak Lc67BD532T yi önerir misiniz?Yoksa yerine Avrupa üretimi başka bir davlumbaz mı önerirsiniz? Yerli üretim olmayan Ocak olarak hangi model veya modelleri önerirsiniz? @shopsiemens

• quote:

Orijinalden alıntı: metuva

Merhabalar...HB43GS256-556 modeli ile HB43GS656 modeli arasında ne gibi farklılıklar? Ürünler İspanya üretimi mi? Davlumbaz olarak Lc67BD532T yi önerir misiniz?Yoksa yerine Avrupa üretimi başka bir davlumbaz mı önerirsiniz? Yerli üretim olmayan Ocak olarak hangi model veya modelleri önerirsiniz? @shopsiemens
    Merhaba,

HB43GS256-556 modeli ile HB43GS656 modeli arasında hiçbir fark yok aynı modelin değişik panel renkli olanları bunlar.
    256 beyaz / 556 inox / 656 siyah panelli.

Bu modellerin üretimleri bitti, yerlerine artık Türkiye'de üretilen modeller çıktı. Fakat biz bu İspanya üretimleri güncelken şuanki yerli muadillerinden daha uyguna satıyorduk haliyle.

LC67BD532T - Bu da Almanya üretimi çok güzel bir davlumbaz, fakat yine akıbeti yukarıdaki fırınlar gibi. Üretimi bitirildi.

Siz hangi şehre teslim istiyorsunuz ürünleri, buna göre size çözüm sunabilirim.

Saygılar.

• Ürünleri Antalya iline istiyorum...Hb43gs656 modelini 1.800 tl ye buldum sizin görüşünüz nedir bu konuda ... alternatif önerilere de açığım...@shopsiemens

• quote:

Orijinalden alıntı: metuva

Ürünleri Antalya iline istiyorum...Hb43gs656 modelini 1.800 tl ye buldum sizin görüşünüz nedir bu konuda ... alternatif önerilere de açığım...@shopsiemens
    Ürün %99 açık ambalajlı ya da sonradan kapanmıştır. Ürünün üretimi biteli ciddi bir süre geçti açıkcası bu kadar süre kapalı kutu cihaz kalması imkaansız gibi benim görüşüm.

İzmir'de Siemens HB43GS556 Ankastre Fırın ( İnox panelli olanı ) Nakit: 1400 Tl lere var. ( Ambalajsız ) bende değil fakat tanıdığım bir bayinin elinde. İlgilenirseniz irtibat kurmanızı sağlarım.

Saygılar.
  • Tabiki neden olmasın ... garantisi var mı ürünün? İrtibat kurabilir miyiz? Veya bana inox hangi modelleri önerirsiniz?@shopsiemens

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metuva -- 7 Eylül 2019; 14:4:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: shopsiemens

Ürün %99 açık ambalajlı ya da sonradan kapanmıştır. Ürünün üretimi biteli ciddi bir süre geçti açıkcası bu kadar süre kapalı kutu cihaz kalması imkaansız gibi benim görüşüm.

İzmir'de Siemens HB43GS556 Ankastre Fırın ( İnox panelli olanı ) Nakit: 1400 Tl lere var. ( Ambalajsız ) bende değil fakat tanıdığım bir bayinin elinde. İlgilenirseniz irtibat kurmanızı sağlarım.

Saygılar.

Alıntıları Göster
    Merhaba...

Bu günlerde ankastre fırın olarak bize önereceğiniz hesaplı ve kaliteli bir model varmıdır acaba?

• D@rbeli M@tk@p kullanıcısına yanıt
    MERHABALAR. ÖNCELİKLE SİEMENSSİN FIRINLARINI DİĞER MARKALARLA KIYASLAMAK ÇOK ZOR. 25 yıl önce Almış olduğum saatli 6 programlı fırınımdan çok memnunum. 25 yıldırda satıcısıyım. Sizlere şuan en çok sattığın ürünleri yazayım.
    Hb013fbs0t siyah inox 5+1prog
    Hb013fbs2t inox 5+1 prog(aynı şekilde beyazı mevcut)
    Hb114fbw0t beyaz 8+1 prog yapışmaz iç haznesi mevcut
    Hb514fbr0t siyah 8+1 prog yapışmaz iç haznesi mevcut
    Hb134few0t beyaz 8+1 arka panel katalitik kendini temizleme özelliği mevcut. İstediğiniz başka model olursa her türlü yardımcı olabilirim.
    Ürünlerin linklerini aşağıya bırakıyorum.
    Daha detaylı ürün ve fiyat bilgisi için
    0533 324 8004 Sefa Önal. TÜRKİYENİN HERYERİNE FABRİKADAN SİGORTALI GÖNDERİMİMİZ MEVCUTTUR. ŞİMDİDEN HAYIRLI OLSUN.
    https://www.siemens-home.bsh-group.com/tr/urun-listesi/pisirme-grubu/firinlar/ankastre-firinlar/HB013FBW0T
    https://www.siemens-home.bsh-group.com/tr/urun-listesi/HB013FBS0T
    https://www.siemens-home.bsh-group.com/tr/urun-listesi/HB013FBS2T
    https://www.siemens-home.bsh-group.com/tr/urun-listesi/pisirme-grubu/firinlar/ankastre-firinlar/HB114FBW0T
    https://www.siemens-home.bsh-group.com/tr/urun-listesi/pisirme-grubu/firinlar/ankastre-firinlar/HB514FBR0T
    https://www.siemens-home.bsh-group.com/tr/urun-listesi/pisirme-grubu/firinlar/ankastre-firinlar/HB134FES0T

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Teşekkürler...Çalışmaya başlayalım o zaman...
  • merhaba. İstanbul'da yaşıyorum. mutfak tadilatına başladım. ankastre fırın araştırıyorum. bütçeyi fazla zorlamadan, kullanışlı fiyatı makul model tavsiyeniz olabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mr.isson76

merhaba. İstanbul'da yaşıyorum. mutfak tadilatına başladım. ankastre fırın araştırıyorum. bütçeyi fazla zorlamadan, kullanışlı fiyatı makul model tavsiyeniz olabilir mi?
    Merhaba,

Ankastre biraz da görsele dayalı bir zevk işi,
    Şahsi fikrimi sorarsanız; HB514FBR0T modelini incelemenizi tavsiye ederim. Şuan hem ulaşılabilir bir rakamda hem de güzel bir model.

Detaylı görüşmek isterseniz. Serdar Çetin 05533976676 dan bana ulaşabilirsiniz.

Saygılar.
    evet öncelikle bütçe sonra zevk işi. sanırım üç aşağı beş yukarı özellikler benzer. kalite,marka ve sunum değişiyor.
    tavsiye için teşekkürler. bu modeli inceleyeceğim.
  • mr.isson76 kullanıcısına yanıt
    Bu aralar almayı planlıyorsanız 30 una kadar alırsanız zamdan etkilenmezsiniz.
    HB514FBR0T Söz konusu model de bu aya özgü 220 tl bir kampanya indirimi var, kampanyalar aylık değişiyor bunun bitmesi durumu da olabilir. Son günler olduğu için bizim açımızdan biraz sorunlu oluyor son anda yapılan alışverişler =)
    Şimdiden hayırlı olsun sizin için.
  • Arkadaşlar merhaba,

Siemens Ankastre ve diğer tüm model beyaz eşyalar için fiyat ve ürün bilgisi verebilirim.

09:00 / 18:00 arasında müsaitim.

Serdar Çetin
    05533976676

Saygılar.
  • Merhaba,
    Bosch
    DWK68AK20T davlumbaz
    HBJ558YW0T fırın
    POP6C2B11O ocak
    İçin peşin ve taksitli olarak fiyat verebilir misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Mechatronik

Merhaba,
    Bosch
    DWK68AK20T davlumbaz
    HBJ558YW0T fırın
    POP6C2B11O ocak
    İçin peşin ve taksitli olarak fiyat verebilir misiniz?
    Merhaba, Bosch satışım yok maalesef Siemens muadillerine bakabilirim isterseniz.
    Saygılar.
    merhaba aynı ürünler için fiyat alabilir miyim beyaz olacak şekilde.Erzurum,Parafcard
  • quote:

Orijinalden alıntı: püsür

merhaba aynı ürünler için fiyat alabilir miyim beyaz olacak şekilde.Erzurum,Parafcard
    Merhaba, size PM olarak ilettim fiyatları.
    Ben de Bosch değil Siemens var Muadillerini önerdim.
    Saygılar.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.