Şimdi Ara

Ankastre Set Secimim (Shopsiemens araciligi ile) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
244
Cevap
11
Favori
24.735
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Siemens ankastre ocak firin (beyaz renkli) buzdolabi kombi olmayan( disaridan elektronik panelli) bulasik makinesi (en ust katta catal bicak yeri olan) camasir makinesi (almanya uretimi olan 9 kg a+++ olan) bakiyoruz limit 10 bin tl ne onerirsiniz?? Yer manisa merkez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TwiNChiL -- 18 Şubat 2019; 2:13:48 >
  • ankastre set tavsiye lütfen
  • BYYUNUSX kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

HB514FBR0T Fırın
    EO6C6PB11O Ocak
    LC66KAJ60T Davlumbaz

Bu Seti inceleyebilirsiniz.
    Genelde bayanlar tasarım açısından bu davlumbaz ve ocağı beğeniyorlar. Fırın da özellik olarak kesinlikle iş görecek bir ürün.
    Tabi ankastre biraz görsel zevk işi, ben burada bu renkleri önerdim fakat beyaz set ya da inox değişebilir bu tamamen size kalmış.

Bana hangi şehre teslimat yapılacağı ve ödemede kart kullanacaksak hangi banka kartını kullanacağımızı iletebilirseniz size fiyat çalışabilirim.

Saygılar.
  • shopsiemens S kullanıcısına yanıt
    pm lütfen
  • Whtsapptan kac kere yzdim bi kere bile donus yapmadiniz mantiginizi anlayamiyorum
  • BYYUNUSX kullanıcısına yanıt
    Hocam size modelleri yazdım yukarıda.

HB514FBR0T Fırın
    EO6C6PB11O Ocak
    LC66KAJ60T Davlumbaz

Bu modellere bakabilirsiniz, üzerine görüşelim.
    Saygılar.
  • TwiNChiL T kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    Hocam ne zaman yazdığınızla ilgili bir fikrim yok ama bazı dönemler de maalesef dönüş yapacak vakit bulamayabiliyorum.
    Eğer henüz birşey almadıysanız yardımcı olmaya çalışayım, Saygılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: shopsiemens

Merhaba,
    Hocam ne zaman yazdığınızla ilgili bir fikrim yok ama bazı dönemler de maalesef dönüş yapacak vakit bulamayabiliyorum.
    Eğer henüz birşey almadıysanız yardımcı olmaya çalışayım, Saygılar.
    DG80015TR Termisifon
    LI63TCA20T aspirator
    KG56NVW30N buzdolabi
    EO6C2PB110O ocak
    HB114FBV0T firin
    SN25L231TR bulasik makinesi

Nakit ne olur? Tesekkurler
  • TwiNChiL T kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    Aspiratör ve bulaşığın üretimleri bitti.
    Size fiyatları ilettim pm olarak, hangi şehirde olduğunuzu bilemedim fakat İzmir de değilsiniz sanırım. İzmir olursa fiyatlar düşüyor biraz daha, çünkü izmir dışına fabrika direkt evinize yolladığında ürün başı 50 tl sigortalı taşıma bedeli kesiyor.
    Telefonumu da ilettim uygun görürseniz görüşelim.
    Saygılar.
  • Arkadaşlar merhaba,

Ankastre almanın tam zamanı, bu aya özgü her modelde olmasa da iş görecek modellerde indirimler var.

Siemens Ankastre düşünen arkadaşlara yardımcı olabilirim,

Serdar Çetin
    05533976676
  • ben hala cevap bekliyorum sizden ama siz burdan yardımcı olabilirim diyorsunuz
  • dessa D kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    Buradaki isimden tanıyamıyorum =) İsim neydi whatsapptan attıysanız numara iletirseniz hemen dönüş yaparım
  • merhaba

ankastre ocak ve fırın tavsiyeniz nedir?
    yazlık için alacağım..
  • Merhaba

Fırın,ocak,davlumbaz ve mikrodalga alacağım.Tavsiyeniz nedir ?
    Bütçe 10 bin Ykb word kredi kartı ile ödeyeceğim.
  • onedix O kullanıcısına yanıt
    Merhaba, aşağıdaki modelleri inceleyebilirsiniz.
    Fakat ankastre biraz da görsel açıdan zevk işi tam ihtiyacı anlamak adına bana ulaşabilirseniz yardımcı olmak isterim.
    Tatildeydim kusura bakmayın geç yazıyorum, saygılar.

Serdar Çetin 05533976676

HB514FBR0T
    EO6C6PB11O
    LC65KA670T
  • Davlumbaz LC68KAK20T karar vermiştim fakat piyasada yok toplatılmış diye duyum aldım. Onun yerine LC66KAJ20T modeli beğendim. Benim için emiş gücü yüksek ama ses seviyesi düşük olmalı.

Fırın HB557JYW0T modeli beğendik.

Ocak olarak Electrolux KGG6436W modelini beğendik.

Siemensde hem cam olup hemde ızgaranın büyük olan modeli yok yada biz bulamadık.(tencereyi tek elle karıştırırken ızgaradan kayıp araya devrilme ihtimali)

Bu seçimlerde yanlış/eksik durum var mıdır ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: onedix

Davlumbaz LC68KAK20T karar vermiştim fakat piyasada yok toplatılmış diye duyum aldım. Onun yerine LC66KAJ20T modeli beğendim. Benim için emiş gücü yüksek ama ses seviyesi düşük olmalı.

Fırın HB557JYW0T modeli beğendik.

Ocak olarak Electrolux KGG6436W modelini beğendik.

Siemensde hem cam olup hemde ızgaranın büyük olan modeli yok yada biz bulamadık.(tencereyi tek elle karıştırırken ızgaradan kayıp araya devrilme ihtimali)

Bu seçimlerde yanlış/eksik durum var mıdır ?
    Merhaba,

LC66KAJ20T modeli yeni bir model LC65KA670T'nin üst modeli olarak çıktı. Kağıt üzerinde evet daha sessiz ve güçlü görünüyor fakat mağaza teşhirine alıpta denemedim açıkcası. Ama bu tipi beğendiyseniz en mantıklı duranı bu model.

HB557JYW0T model Yerli üretim fırınların en üst modellerinden birisi, sattığım kişilerde hiç sorun yaşatmadı bana da seçim güzel.

Electrolux KGG6436W modelin dizaynı çok hoşmuş,

Diğer arkadaşlar da görebilsin diye şunu şuraya koyalım :)
    Ankastre Set Secimim (Shopsiemens araciligi ile)

Siemens'te de şöyle bir model var denk gelebileceğini düşündüğüm ama bilmiyorum tabi ankastre biraz da görsel olduğundan zevke de hitap etmesi lazım.

Model: EP6A2PB20O

Ankastre Set Secimim (Shopsiemens araciligi ile)

Ürünü Siemens sayfında görmek isterseniz tıklayın lütfen

------------------------------------------------------------------------------

Ürünlere bir de ben fiyat vermek isterim sizin için de uygunsa iletişime geçelim, Serdar Çetin 05533976676
    Saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shopsiemens -- 27 Haziran 2019; 12:51:18 >
  • Yüklü miktar paranız yoksa arkadaşla iletişime geçmeyin, cevap vermiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: shopsiemens

Merhaba, aşağıdaki modelleri inceleyebilirsiniz.
    Fakat ankastre biraz da görsel açıdan zevk işi tam ihtiyacı anlamak adına bana ulaşabilirseniz yardımcı olmak isterim.
    Tatildeydim kusura bakmayın geç yazıyorum, saygılar.

Serdar Çetin 05533976676

HB514FBR0T
    EO6C6PB11O
    LC65KA670T
    Bu setin fiyatı nedir toplamda?
  • xiamen kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Hangi şehre teslim olacağı konusunda bana pm atabilirseniz bir de numaranızı çok daha hızlı dönüş yapabilirim.
    Saygılar.

Serdar Çetin
    05533976676
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.