Şimdi Ara

Ankastre kablosunun ankastre kutusuna bağlanması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
411
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Uzun süredir sinyal zayıflığı ve kopma yaşadığım ve kaynağı ankastre kablom olduğu için evime yeni cat6 kablo çektirdim. Ancak elektrikçi kabloyu kutuya bağlamak için yetkisi olmadığını ayrıca bu işlemi doğru şekilde yapacak kişinin ttnet ekipleri olduğunu söyledi. Binada 12 daire olduğu için hangi kablo hangi yere giriyor belli değil. TTnet ise bunun için para istiyor ve destek ekibi göndermiyor. Bu durumda ne yapabilirim? Kendim yapabilir miyim?

• Eski kablonuzu biliyorsanız,onu çıkarıp yenisini takın. Maket bıçağının keskin olmayan yönü ile.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Mecbur ücret karşılığı Türk Telekom yapıcak. Elektrikçi çağırıp para vermek yerine Türk Telekom'a verin doğru yapıp giderler. Elektrikçi yanlışlıkla bir hata ile bir internet gitmesine sebep olabilir.

• Ttnet bu iş için para isteyemez

• Çektiğiniz kabloyu ankastrenin yanında bırakın, arıza kaydı bırakın internetiniz ile alakalı. Gelen ekip ilgili yeri tespit edip bağlantıyı yapacaktır. Bu arada ne kadar ücret talep ediyorlar?

• miskindvd kullanıcısına yanıt
    Bende de istemişlerdi hocam. Modern tefeci olmuşlar, usta çağırdım yaptım. Hatırlarsaniz eski Vdsl konumu.

• Ücreti Elitt hizmet kapsamında istiyorlardır. Modemin kablosunu çekip arıza kaydı bırakın gelen ekibe kablo çektiridğinizi söyletip ankasterye çakmasını rica edin, ücret almadan yapacaklardır.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.