Şimdi Ara

Ankaranin en iyi temel lise ve dershaneleri?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
3
Favori
39.117
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu ara bu konuları çok görmeye basladim ,mezuna kalma ihtimalimi düşününce ben de araştırmak istedim.Malum bu senenin başında bir çok öğretmen özel kurumlardan mebe atandı ,iyi bilinen bir çok kurum vasat kaldı.Sizin deneyimleriniz nasildi gittiğiniz dershane/temel lise den memnun kalmis miydiniz ?
    --Mumkunse kişisel indirim fiyatiniz olmadan dönem ücretini de paylaşabilir misiniz?
    Edit:Üçgen temel lisesiyle ilgili bildiklerimi de paylasatim;YGS ve lys nin son haftalarında gece etütleri yaptılar 70 80 soruyla tüm konuları tekrar ettiler,soru çözümlerine pek kalan yoktu bu yüzden rahat soru soruluyorxu ama hocalardan pek memnun değillerdi(sevgilim buradaydı sene boyunca gozlemlediklerime gore yazıyorum )
    Uzak durulacaklar listesi
    -Kızılay final temel lisesi (şahsen deneyimledim öğrenci fazla olduğu için sadece para olarak görüyorlar sizi)
    -Final VIP (bugün forumda bir arkadaşla konuştuk dershanesini yetersiz bulduğunu soyledi memnun değildi)
    -Üçler temel lisesi (SS ekledim ,memnun kalmayan 11.sınıf arkadaşım da vardı)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reyb -- 6 Haziran 2017; 22:51:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Matfen

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Matfen diyorum gidip fiyat falan soracaksan pm at senden bir şey sormamı isteyecem

• Matfen harika iki üç tane iyi vardir biri de oradir

• matfen bence de ama sayısalsan beşgen vıp var temel lise olarak orası da kaliteli
  • Matfen +1 verelim ayıp olmasın

Umarım lys de yüzümüzü kara çıkarmaz

• Nesibe aydin la besgen de iyidir lakin nesibe baya pahalı

• Nesibe ve beşgen mezun almıyor tabi..

• Matfen iyidir dershane fiyatı 12bin TL ama haftaya başlıyorlar onlar ilk ay sosyal ağustosta sadece fen okul zamanı da matematik olacak sadece malum tek derse indi temel lisesinde yer yok sanırım o da 21 küsur bir şeydi

• Matfen mezun dersane fiyati 11.250 idi bu sene icin bilmiyorum

• Kesinlikle matfen diyorim temel lise mu dershane mi gitceksin ?

• meraklibalik M kullanıcısına yanıt
    --bu sene 12ydim-- Hocam ben mezuna bırakmayı düşünüyorum, isler yolunda gitmedi bu sıralar.. o yüzden şimdiden araştırmak istedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reyb -- 6 Haziran 2017; 22:38:42 >
  • Uzak durulacaklar listesine bu da eklensin

Ankaranin en iyi temel lise ve dershaneleri?

• bende mezuna kalıcam gibi kardeşim bu yıl sınav temel lisesine gittim mezun olarak oraya gitmeni tavsiye ederim bi rakibimi daha elemiş olurum :D
  • reyb kullanıcısına yanıt
    Hocam cidden artık kaLiteli yer qa zaten kaliteli hoca sayısı coj çok az matfen le görüşün bi inşallah halledersiniz

• migap1 kullanıcısına yanıt
    Yok hocam bana sökmez artik büyük kurum hatası (matfene ve fen bilimlerine bakmayı düşünüyorum gerçi)

Öyle yapicam hocam fiyat biraz yüksek çok şükür annemler laf etmiyor ama ben de cekiniyorum bi sene daha ayni parayı odetmeye

• reyb kullanıcısına yanıt
    Temelin iyise ebde çalışmak daha mantikli cubku soru çözümleri fln dershaneler okullar kalabalık

• MATFEN dershaneyken bu kadar meşhur değildi, şimdi baya popüler olmuş lise olunca. 6 yıl MAT-FEN'e gittim, oturmuş bir sistemleri var. Hocaları da kaliteliydi, kaynakları da. Kantindeki karışık da güzel

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Haklisiniz hocam,temelim iyi duzen saglayamamak gözün korkutuyor ama halledebilirim.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.