Şimdi Ara

Ankara'nın Dikmeni (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
152
Cevap
0
Favori
5.717
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • En fazla 5 bölüm o kadar berbat bir dizi.Recep İvedik işte bildiğin.Ona dizi yapmışlar.net.Ayrıca Üsküdar'a Giderken gibi çok iyi bir diziyi aptal gibi sadece 13 bölüm yaşatan Kanal D bu diziyi hayatta 5 bölümden fazla yaşatmaz,yaşatmamalı.
  • Gani mujde yeter artık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • türk dizi sektörü su adam gibiler yüzünden gelişemiyor ya komedi resmen

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çöp gibi geldi bana

• Gece özeti denk geldi izledim birâz, İyi değildi sanki. Göreceğiz bakalım kaç hafta sürecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bay Bilgiç

En fazla 5 bölüm o kadar berbat bir dizi.Recep İvedik işte bildiğin.Ona dizi yapmışlar.net.Ayrıca Üsküdar'a Giderken gibi çok iyi bir diziyi aptal gibi sadece 13 bölüm yaşatan Kanal D bu diziyi hayatta 5 bölümden fazla yaşatmaz,yaşatmamalı.

Laf açılmışken, Üsküdar'a Giderken dizisi gerçekten çok iyiydi. Zaten hep bitecek korkusuyla izlemiştim ki zira öyle oldu. KanalD ye zaten uyuzum. Abuk subuk dizilerle neyi amaçlıyor ise.
  • Yahşi Cazibe ve Hayat bilgisi gene kötü değildi bence izlenebiliniyordu, ama pis yediliyle ve Selena ve Harem'le bitti Gani Müjde, zaten adam kaka değil dizi dışkılıyor
  • tutmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Professional Geek

Yahşi Cazibe ve Hayat bilgisi gene kötü değildi bence izlenebiliniyordu, ama pis yediliyle ve Selena ve Harem'le bitti Gani Müjde, zaten adam kaka değil dizi dışkılıyor

+1

• Abi kafasından dizi uyduruyor önem vermeden sürekli

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • akasya durağı 300 bölüm çıktı ona kalırsa.
    kaliteye değil reytinge bakar kanal d

• quote:

Orijinalden alıntı: inexo

akasya durağı 300 bölüm çıktı ona kalırsa.

İşte bende o yüzden aptal gibi kaldırdı dedim Üsküdar'a giderken dizisini neymiş reyting azmış.Sen gece 11e korsan tabi izlenmez.Neyse bu dizide reytingde batar 1-2 bölüm yayınlanır sessizce yayından kaldırılır.

• Biraz baktım da resmen Recep İvedik olmuş bu
  • sevemedim
  • çok uç karakterler var burak kuta üzülüyorum tek
  • Kafa dağıtmak için açtım , başım ağrıdı kapattım .Fazla abartı geldi dizi genel itibariyle .

• Konusu tam olarak anlayamadım keza fazla da izlemedim ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: inexo

akasya durağı 300 bölüm çıktı ona kalırsa.

akasya durağı bu diziden iyidir ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: De La Conte

Forumdaki bu artistlik niye arkadaş ? Tamam eleştirin ama hakkınıda verin. Herkes ön yargıyla " Gani Müjde " v.s. yazmış ama diziyi izleyenlerin çoğu ters köşe olmuştur eminim. Bide izleyenlerle dalga geçmeye çalışan canlılar var. Bu nasıl bir çekememezliktir, madem beğenmiyosun niye başkasına mani oluyosun girme konuya olsun bitsin. Bir de Recep İvedik'e benziyor diye eleştirenler var ama onlara sorsan Recep İvedik diye "ayy tırt ya çok kaba :S :S" diye "tepki" verirler. Naptı Gani Müjde size ? Çok mu canınızı yaktıda adamı bu kadar yerin dibine geçirmişsiniz.

Dizinin ilk bölümü güzeldi. Uçaktaki sahne bölümün en iyi sahnesiydi. Espriler gayet yerinde, Recep İvedik'e benzesin benzemesin önemli değil. Günün 3'üncüsü olmuş. 15-20 bölüm rahat çıkarır.

Gani Müjde beyde teşrif etmiş aramıza Adamın yaptığı saçma sapan işler ortada o yüzden ön yargılı yaklaşmak gayet doğal , zaten şöyle saçma sapan işlere gülerek,beğenerek izlediğiniz için bu gibi adamlarda nasılsa seyirci ucuz şeyleri çok seviyor daya gitsin saçma sapan bir konuyu diyorlar ve senin gibilerde o saçma sapan işleri ayıla bayıla izliyor , ulan herşeyi geçtim normal dizi bile 2saat olmamalıyken komediyi 2saat yapmak hangi mantığın işi? Her hafta 2 saatlik komediden kalite mi bekliyorsun sen ? Eğer öyleyse izlemeye devam , biz zaten recep ivedik gibi işleri yüceltenler yüzünden umudumuzu kestik türk sinema sektöründen , size her hafta 2 saatlik dizilerle bol kahkahalı ve mutlu zamanlar..

• 4/10
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.