Şimdi Ara

Ankaradan bir tuning sitesi daha...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bir Ankaralı olarak uzun zaman önce başladığımız bi proje tuning sayfası...
    Eğer bakarsanız memnun oluruz...

Anasayfa için tıklayınız....
    Direk Foruma gitmek için tıklayınız...

• umarım beğenmişsinizdir biraz yorum yaparsanız sevinirim .
  • Site güzel olmuş elinize sağlık
  • Tamamdır misafir girişini kesinlikle kapatmamanızı öneriyorum güzel site bi şeyler yazdım... seviyeli bir forum olacak eminim...
  • teşekkürler yorumlarınız için ileride büyümeyide düşünüyoruz siz otomobil tutkunlarını aramızda görmekten hoşnutluk duyarım...
  • Kardeşim bişi sorayaımmı ???

Ford cobrayı kim nasıl kaça nerden getirdi

Plaka aldımı birde araba kaç yaşında ????

Ayrıntılı bişiler yazarsan sevinirim...
  • araba bizim değil sahibinide forumdaki mod arkadaşlarımızdan mertcanY tanıyor. Eğer merak ettikleriniz varsa ona ulaşabilirsiniz ne diyim yalan konuşmak istemiyorum ancak arabanın ankarada olduğunu biliyorum gerekli açıklamayı yapamadım sanada arkadaşım ama mazur gör lütfen :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: nymphetamine

araba bizim değil sahibinide forumdaki mod arkadaşlarımızdan mertcanY tanıyor. Eğer merak ettikleriniz varsa ona ulaşabilirsiniz ne diyim yalan konuşmak istemiyorum ancak arabanın ankarada olduğunu biliyorum gerekli açıklamayı yapamadım sanada arkadaşım ama mazur gör lütfen :)

Unutma yeter benim için çok onemlide...
  • fazla ilgilenen yok galiba tuning işleriyle üzüldüm şimdi :( bu arada drahte 1905 üzgünüm ama foruma bu yazıyı yazana kadar arkadaşımın ne telefonu nede msn de online gördüm soramadım ama gördüğüm anda sorcam emin olabilirsin
  • Site çok güzel olmuş fakat arşiv içerik.... bunlarda zamanla hallolur diye düşünüyorum..
    Biraz yazılar kucuk mu olmuş ne ? pek dikkat çekici degillerdi.
  • böyle yorumlar yapıldığı sürece herşey düzelecektir saol attractivegipsy içeriğe gelince açıkcası etraftan çalıntı yazıları sitemize koyarak göz boyamak istemiyoruz şuandada sırayla hepsini yazıyoruz. yazıların küçüklüğüne gelince bunlar değişebilecek şeyler
  • drahte ford cobra hakkında bikaç bişi geçti elime hemen iletiyim
    Aracın sahibi: Bilal Cansın Özcan
    Aracı getirdiği yer: Florida/ABD
    Aracın modeli: 2004 Ford Mustang SVT Cobra V8 4.6L
    Aracın fiyatı: (ikinci el) $32.740
    bu arada plaka alınmış ama feci bir vergi ödenmiş şimdi ise araba satılmış almanyadaymış ve tekrar yabancı birinin üstüne yapılmış ruhsatı
  • bizim siteye rakip geldi desene :) tam olarak rakip sayılmayız, tuning alanında siteyi ilerletmeye bak dostum zamanla oyun geyik alıp başını gidiyor o zaman site amacını aşar, bizimki biraz o yönde ilerliyor mesela.. Ama bizimkinin amacı tuning modifiye üzerine kurulu değil zaten ya da sadece öyle değil :) Herneyse başarılar dilerim.
  • teşekkürler helper zaten ankara 7 yede bakıyodum ben :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.