Şimdi Ara

Ankara'daki ALFA yetkili servis/satış bayisi (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
239
Cevap
0
Favori
18.633
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende dün önünden geçtim. Servis kısmının önünde lancia ve alfanın levhaları vardı. Servise devam ediyorlar anlaşılan. Vincent senin juli hangisi:)
  • up...

Son durum nedir, bilen var mı?

Saygılar,
  • ben bir değişiklik olduğunu sanmıyorum açıkçası ama kimseden de birşey duymadım. .
  • Arkadaşlar son aldığım bir duyumu sizinle paylaşıyorum, sanırım bu seferki duyum doğru:)

Bildiğiniz gibi üstün oto alfa romeo servis olayına devam etmekte, alfa romeo su olan bir yakınım aracını üstün otoya geçen gün servise bırakmış ve bu yeni bayinin neresi olacağı konusunda bilgi almaya çalışmış ve yeterli bilgide almış:)

Yakınıma, yeni bayinin çok büyük olasılıkla eskişehir yolu toyota aktan otonun yerine açılacağı söylenmiş. Alfa romeo ve Lancia hizmeti verilecekmiş ve haziran ortasında açılması bekleniyormuş. Bu sefer ki duyumdan son derece umutluyum, benim iş yerim zaten bayinin dibinde, sizleri haberdar ederim
  • hadi inşallah nispeten daha yakın bir yer sanki. . gerçi toyotayı orada tam olarak hatırlayamadım ama istanbul yolundan her halukarda iyidir. .
  • Tarif edeyim hemen;

Eskişehir yolunda bilken köprüsünü geçtikden sonra hacettepe köprüsüne gelmeden yolun en sağında yol ayrımı var. Hatta ayrımın içerisinde varan tesisi bulunmakta. Bu bayi varan tesislerini geçer geçmez hemen sağa dönen bir yol var orda giriyorsunuz az ilerde solda. Dün eve dönerken yoldaki tabelalarına baktım AKTAN yazısı silinmiş. Sanırım bu haber doğru gibi.Hatta bugün fırsat bulursam bir uğrayım bayiye ya, en iyi bilgiyi öyle alırız
  • Eyvallah... Güzel haberler...
  • gerçekten diğerine göre yakınmış (benim için tabi ama yine de genel olarak da daha merkezi bir yer) gerçekten haziran gibi açılacak bu durumda acaba şu suv dan ve gulia da tanıtılacak mı artık? o tarz birşeyler söylemişti galiba bir yönetici hatta bu başlıktaydı sanki. .
  • Arkadaşlar bu arada bahsettiğim yer AKTAN değil AKOTA olacak, aklımda nasıl aktan olarak kalmış anlamadım ama doğrusu akota.Gerçi o kadar da mühim değil
  • inşallah servis de o tarafa geçer. . üstün otodakiler bizde kalabilir diyorlardı. .
  • Yakınım o durumuda sormuş. Üstün otodaki ustaların bu yeni bayiye geçme ihtimali yüksekmiş. Üstün, alfayı servis anlamında da bırakmayı iyicene kafasına koymuş olabilir
  • hadi inşallah diyelim ona da. . umarım bu yeni yer servisi de alacaktır. .
  • Toyota fan klübü sitesinde aşağıdaki açıklamayı buldum. Hayırlısı olsun hepimize...

1 Nisan itibari ile Akota kapanmış arkadaşlar.

Sitesinde yapılan açıklama;

01.04.2011 İtibarı ile TOYOTA bayiliğimiz sona ermiştir.

Göstermiş olduğunuz güven ve destek için tüm TOYOTA dostlarına ve ailesine teşşekkür ederiz.

01.06.2011'de ALFA ROMEO - LANCIA bayisi olarak yeni yerimizde sizlere hizmet vermeye devam edeceğiz.

AKOTA
  • Aha da resmi yazı. Hayırlı olsun herkese arkadaşlar..
  • yani bugun başlayacaklar bu yazıya göre haydi hayırlı olsun. .
  • merhaba,

dün bir arkadaşım uğradı oraya. dediğine göre daha uzun bir süre açılmazmış orası. daha tüm toyota yapıştırmaları filan duruyormuş, pek bir hareketlilik de yokmuş. ne zaman açılır bilmem ama dün açılmadığı kesin
  • 1 Haziran geçeli 2 hafta oldu, hala bir değişiklik yok?? Nedir son durum acaba??
  • Alfa Türkiye Temmuz sonu diyor. Yarın birdaha arayacağım.
  • Geçen önünden geçerken tekrar şöle bir baktım, herhangi bir hareketlilik yok arkadaşlar. Maalesef temmuz sonunu bulur gibi
  • bir kez daha konuştum, temmuz sonu cevabını tekrar aldım...
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.