Şimdi Ara

Ankara'daki ALFA yetkili servis/satış bayisi (12. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
239
Cevap
0
Favori
18.633
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • yeni açılan bayı chrysler alfa ve lancıa satacak chrysler bildiginiz gibi fiat tarafından alındı
  • Açıldı mı yani açılan dediğine göre ? :)
  • şuanda daha açılmadı,yıl sonuna kadar açılacakmış.
  • Yarın 1 Kasım bakalım neler olacak
  • AKOTA OTOMOTİV TİC. VE SAN. A.Ş.
    Adres: ERLER MAH. DUMLUPINAR BULVARI NO:416-B
    santral tel: 0312 287 4040fax: 0312 287 6767
  • satıs ve servıs akota olmus .alfa sıtesınde yazıyor
  • Tarih 1 kasımı gösterince herşey ortaya çıktı:):) Benim Ankarada satış bayi aramaya başlamamın üzerinden tam 1 yıl sonra:):)
    http://www.facebook.com/pages/Alfa-Romeo-Lancia-Akota-Ankara/305703636111835?sk=wall#!/pages/Alfa-Romeo-Lancia-Akota-Ankara/305703636111835?sk=info
  • sonunda . .
  • hayırlı olsun.giulietta QV 235 beygir - john cooper work 211 beygir arasında kaldım.hangisini tercih edeyim.
  • hayırlı olsun.giulietta QV 235 beygir - john cooper work 211 beygir arasında kaldım.hangisini tercih edeyim.
  • Nihayet bayramdan sonra bi uğrayalım bakalım
  • bizede 29 ekim de açılcak dıye davetiyeler geldi bizim yanımızda calısan bazı ustalar orda bos oturduklarını soyledıler daha acılma surucek gıbı parça olmadıkları ıcın servıs yapamıolar diye biliyoruz..Koç gibi birileri varken alfa romeo üvey evlat olayını yaşar bizim zamanımzıda zeytinoğlundakı gıbı kalsaydı bu halde olmazdık zaten bızımde yetkılıyı bırakma sebebımızdır koça gelmesi iyi akşamlar daha sürer gibi
  • Ankara servisi ile ilgili yorumlar yok mu?
  • daha 5 bindeyim, bakım haricinde bir işim de olmadı çok şükür. O yüzden yorum yapamıycam.

Ama Xenon sordum, hala bi ses yok...
  • Arkadaşlar Akota'da 10.000km bakımı yaptıran oldu mu acaba? Maliyet nedir?
  • Ben 2 kere 159'umu götürdüm Akota'ya, sorun çözümü için. Memnun kaldım.
    Mehmet usta var eski yetkili servis Üstün Oto'dan. Sağlam usta.
  • Özel servis derseniz ALfaline Metin Usta'yı tek geçerim.. Gerçek bir Alfa tutukunu ve köylü kurnazı esnaflardan değil
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.