Şimdi Ara

ANKARADA YABANCI DİL KURSU TAVSİYEEE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
557
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Arkadaşlar buralarda yeniyim :) Ankarada ingilizce öğrenebileceğim iyi kaliteli fiyatıda uygun olan bi kurs varmıdır? Tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler

• Güncel
  • Beyler kızılayda bir tane var benim gittiğim.Seviyem çok düşüktü şuan üst seviyelerdeyim.Tavsiye ederim.Grammer+Projeksiyonlu Eğitim+Konuşma Yabancı hocayla
  • Veysigz kullanıcısına yanıt
    Adi nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SerhatC.

Adi nedir?

Özelden atayım.
  • İSMİNİ SÖYLERMİSİNİZ
  • Arkadaşlar uzun araştırmalar sonucu Perfect English e yazıldım yeni başladı kurs şimdilik bi sıkıntı yok devam ettiğim sürece buraya yorumlarımı yazacağım.
  • Fiyatı hakkında bilgi verirsen mutlu olurum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hasanhuseyin1919 H kullanıcısına yanıt
    nası lgidiyor kurs hocam memnun musunuz
  • Fiyatlar kabaca nasıldır? Bilen alıntılayabilir mi ?
  • Hocam Merhabalar,

Biraz geç oldu ama bayadır giremedim yoğunluktan dolayı valla şu anda çok iyi gidiyor bi problem yok tertip düzen çok iyi Derse giren Hoca uzman sanırım düşünürseniz tavsiye ederim fiyatlarıda gayet uygun.
  • hasanhuseyin1919 H kullanıcısına yanıt
    Ben 5 seviyeye kayıt yaptırdım 3+2 2 seviye onlar hediye ediyorlar 2970 tl sanırım yaz programları var onların fiyatı daha uygun 1+1 toplam 2 seviye 1250 yanlış hatırlamıyorsam
  • Yeniden Merhabalar,

Geçen sene yazılmış olduğum Perfect English dil kursundaki eğitimim yarın bitiyor.

Verdikleri eğitimden gayet memnun kaldım tavsiye ederim, 5 seviye eğitim aldım hiç bir sıkıntı yaşamadım aksine derse geldiğim günlerde sıkıntı oldu günleri değiştirdiler konuşmaya bile başladım.Mutlaka gidin ve yerinde görün derim çok tecrübeli bir ekip eğer buradaki yorumu da görüyorlarsa hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum.
  • tavsiye;
    kursa gittiğiniz günler haricinde,her 2 günde bir düzenli olarak ders çalışmayacaksanız
    kursa boşuna para vermeyin.
  • perfect iyi bir kurs değil burada 0 mesajla yazanların hepsi de oranın çalışanı ora harici her yere gidebilirsin. durduk yere kendilerini batırıyolar bu saçma fake hesaplarla
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.