Şimdi Ara

Ankarada spot telefon satan yerler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
2.057
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar basliktaki gibi, bildiginiz garantisiz telefon satan yerler varsa paylasirsaniz sevinirim. Kast ettigim çakma telefonlar degil, garantisiz telefonlar. kizilay piyasasina hakim olan bi kac telefon modeli var(kapakli samsung, fenerli nokialar felan gibi) onlar haricinde model bulamadim. Yardimlariniz icin şimdiden tesekkurler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Balıkçıoğlu Pasajı var Sıhhıyede. Kızılayda Sakarya Telefon borsası mı mağazası mı öyle bir yer var.
  • telefon borsasinda pek birsey yok, diger yere bakacagim. baska bilen varmi?

• quote:

Orijinalden alıntı: muhlisgöktaş

telefon borsasinda pek birsey yok, diger yere bakacagim. baska bilen varmi?

Netacibeydeki telefonculara baktin mi. Telefon borsasinda heriflere bulasma bu arada hepsi cakal

• ahmetsalih37 kullanıcısına yanıt
    necatibeye o niyete hic gitmedim, bikac servislik isim olmustu sadece. sorma arkadasim ya telefondan anlamiyorlar, paranin olmadigini anlayinca adam yerinede koymuyorlar. birisine telefonun fiyatini sordum 400 dedi, benim telefonu takasa versem kac sayarsin dedim "senin telefonu 40 liraya satarim, benimkini 600 den" dedi bende dalga mi geciyon dedim gittim.

• Necatibey e git umduğundan daha fazlasını bile bulabilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: muhlisgöktaş

necatibeye o niyete hic gitmedim, bikac servislik isim olmustu sadece. sorma arkadasim ya telefondan anlamiyorlar, paranin olmadigini anlayinca adam yerinede koymuyorlar. birisine telefonun fiyatini sordum 400 dedi, benim telefonu takasa versem kac sayarsin dedim "senin telefonu 40 liraya satarim, benimkini 600 den" dedi bende dalga mi geciyon dedim gittim.

Ankarada nerde karaktersiz serefsiz ahlaksiz adam varsa toplanmis oraya. Dedim 1 aylik note 3 u ne kadara aliyon. 1200 dedi kendide baska bi adama 3 aylik note 3 u 1600 e satmaya calisiyodu. Cok sasirdim. Daha hayatta onunden bile gecmem oranin. Birde her gun on tane bozuk telefon vakasi gelir oraya. Adamlarda gecistirir sana sattigimda birsey yoktu sen bozmusundur diye

• ahmetsalih37 kullanıcısına yanıt
    boyle karaktersizler yuzunden kimseye guvenemez hale geldik

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.