Şimdi Ara

ANKARADA SENETLİ TELEFON ACİL YARDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
11.391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • MERHABA ARKADAŞLAR ANKARADA SENETLE TELEFON SATAN BİLDİĞİNİZ KİMSE MEVCUTMUDUR? EVKURA GİTTİM LAKİN ÖĞRENCİ OLDUĞUM İÇİN İLLA EMEKLİ YADA EV SAHİBİ KEFİL İSTEDİLER EVİM YETERLİ DEĞİLMİŞ MALUM ÖĞRENCİLİK HAYATI TANIDIK KİMSE YOK EĞER FORUMDAN BİRİLERİ YARDIMCI OLURSA ÇOK SEVİNİRİM 2 TANE NOTE 3 ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM KIZ ARKADAŞIM VE KENDİM İÇİN AYLIK 400 LİRA ŞEKLİNDE ÖDERİM LÜTFEN YARDIMCI OLUN KIZA DA SÖZ VERDİM KALDIM ORTADA VE KONUYU YANLIŞ YERE AÇTIYSAM ŞİMDİDEN ÖZÜR DİLERİM

• Hocam yapmayın etmeyin mantıklı düşünün çok fazla para vereceksiniz senetli satış yapan yerlerde gerek yok bu kadar vermeye. Ayrıca öğrenci olduğunuz için kolay kolay vermeyecekler telefonu size de. Bende öğrenciyken yüksek model telefon almak istemiştim ama limit olmadığından kredi kartında alamamıştım senetle de almak istemiştim ama kefil vs. gibi sebeplerle alamamıştım iyiki alamamışım o kadar parayı verecektim.

İkinci el Windows Phone aletlere bakın derim çok ucuz oluyorlar idare edersiniz artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahbaz061

Hocam yapmayın etmeyin mantıklı düşünün çok fazla para vereceksiniz senetli satış yapan yerlerde gerek yok bu kadar vermeye. Ayrıca öğrenci olduğunuz için kolay kolay vermeyecekler telefonu size de. Bende öğrenciyken yüksek model telefon almak istemiştim ama limit olmadığından kredi kartında alamamıştım senetle de almak istemiştim ama kefil vs. gibi sebeplerle alamamıştım iyiki alamamışım o kadar parayı verecektim.

İkinci el Windows Phone aletlere bakın derim çok ucuz oluyorlar idare edersiniz artık.

Hocam iyi diyorsunuz da işte uzun süreli bir telefon almak istiyoruz hani Windows Phone alıp gelecek sene tekrar bir telefon almak pek mantıklı gelmiyor iyi niyetiniz ve düşünceniz için teşekkür ederim gerçekten ama malum günümüz şartlarında pek kanaatkar olamıyoruz açgözlü olduk çıktık.
  • emrullahhaltunn E kullanıcısına yanıt
    Doğru diyorsun hocam şu medimarkt ve vatan bilgisayar da kredi başvurusu yapıyorsun telefon alırken 5 dakika da çıkıyor kredi. Bugün Medimarkt da gördüm içeride de Denizbank görevlisi vardı insanlar telefon için kredi başvurusu yapıyorlardı çokta uygun fiyata geliyor kredi alımlarda bir bakın derim

• Senetle alıp faiş fiyat ödeyene kadar operatör taahütlü alıp faiş fiyat öde daha iyi. En azından dksından internetinden etinden sütünden faydalanırsın bir devi teselli ikramiyesi olur. Madem böyle bir şey yapmak istiyosun aylık 400 tlde ödiyebileceksen 8 ay bekle biriktir parayı 2 tane pararel ithalat note 4 parası çıkar yada 6 ayda yine pararel ithalat 2 tane note 3 parası çıkar. 18 ay 400 400 ödiyeceğine 6-8 ayda kurtulursu .

• sahbaz061 S kullanıcısına yanıt
    Bugün gidip bakicaz hocam mediamarkt la vatana eger olursa alicaz olmazsa dedigin gibi ucuz yollu 2. El Windows Phone alip para biriktirmeye baslicaz bu kadar yardimci olmuşken birde ucuz Windows Phone onerirsen cok minnettar olurum

• cedric... C kullanıcısına yanıt
    Hocam kiz arkadasimla konustuk ve soylediginiz gibi yapmaya karar verdik sahbaz061 arkadaşın dediği gibi mediamarkt a falan bakicaz olmazsa 2. El windows phone alip para biriktirmeye baslicaz yardiminiz icin cok tesekkurler

• emrullahhaltunn E kullanıcısına yanıt
    Hocam Lumia 1320 fena cihaz değil ekran büyük, bataryası oldukça iyi 1 gb rami var ki WP bir cihaz için fazlasıyla yeterli ki 2 gb ram li doğru dürüst telefon yok zaten( ben lumia 820 kullanıyorum gayet yeterli yani)

Zaten fazla seçenek yok WP cihazlarda 1 gb rami olsun bataryası iyi olanlara bakın tasarımı hoşuna gideni alın.

• Hocam bana kalırsa öğrencilik hayatın içinde boyundan büyük bir işe kalkışmayacaksın kesinlikle yanlış anlama belki çalışıyorsun belki ailenin durumu iyidir onu bilemem ama şu bir gerçek ki o kadar para verecek bir durumun var ise al kız arkadaşını 2-3 haftada bir bir yerlere gezmeye gidin ne bileyim size 10 yıl sonra iyikide buralara gitmişim dedirtecek şeyler yapın şuan bir telefon alıp 10 ay boyunca gerektiğinde bazı masraflarını kesip bir taksite ödemek bana mantıklı bir seçenek gelmiyor. Eğer iş kız arkadaşına verdiğin söz ise 100 150 tl ye çok güzel sürpizler yapabilirsin. Bunlar benim şahsi fikirlerim, hem icracı biri olarak hiç abartısız söylüyorum her gün açılan dosyaların %60 ı nı 2000-3000 tl lik krediler oluşturuyor.
  • sahbaz061 S kullanıcısına yanıt
    hocam 1320 600 lira seviyelerinde telefon çok hoşuma gitti ama sizce 600 lira civarı iyi mi? 2. eli ucuz demiştiniz sıfırı 900 lirayken 2.elin 600 olması pahalı gibi geldi bana ama kredi kartı geçen 450 500 liralık bulursam 1320 yi kesin alıcam yada 1320 gibi daha uygun fiyatlı büyük ekranlı bir wp öneriniz varmıdır?
  • freestyler17 F kullanıcısına yanıt
    kesinlikle haklısınız hocam zaten vazgeçtik öyle pahalı bir telefon almaktan şuan uygun bir şekilde 2. el telefon bakıyoruz ama sağduyunuz için gerçekten teşekkür ederim sizler olmasanız az kalsın cahilce gibi 2 telefona araba parası erip 2 yıl taksitle uğraşıcaktık
  • Senetle telefon almak mı ? Hemde evkur'dan ? Hiç unutmam iPhone 5 ilk çıktıgında evkura fiyatını sormaya girdim.iPhone 64 GB 5000 TL dedi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrullahhaltunn

kesinlikle haklısınız hocam zaten vazgeçtik öyle pahalı bir telefon almaktan şuan uygun bir şekilde 2. el telefon bakıyoruz ama sağduyunuz için gerçekten teşekkür ederim sizler olmasanız az kalsın cahilce gibi 2 telefona araba parası erip 2 yıl taksitle uğraşıcaktık

Estağfurullah kardeşim, ben orada kendi şahsi fikirlerimi yazdım, hatalı bir hareketten kurtardıysam ne mutlu bana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrullahhaltunn

hocam 1320 600 lira seviyelerinde telefon çok hoşuma gitti ama sizce 600 lira civarı iyi mi? 2. eli ucuz demiştiniz sıfırı 900 lirayken 2.elin 600 olması pahalı gibi geldi bana ama kredi kartı geçen 450 500 liralık bulursam 1320 yi kesin alıcam yada 1320 gibi daha uygun fiyatlı büyük ekranlı bir wp öneriniz varmıdır?

Hocam Lumia 1320 için 600 TL kesinlikle çok diye düşünüyorum. Ankara'da oturuyorsunuz şu Kızılay'da ki telefon pazarı olan yerlere gidin sorun pazarlık yapın 500 TL'den fazla vermeyin derim.

Lumia telefonlar fazla farklılık sunamıyor neredeyse birbirinin kopyası niteliğine dönüştü ayrıca WP'ler de şarj süresi çok çok kötü bu sebeplerle ekranı büyük bataryası kaliteli tüm modellere bakabilirsiniz ve hoşunuza gideni alın çünkü dediğim gibi neredeyse birbirinin aynı nitelikte.

Fakat unutmadan bir Android kalitesinde değil uygulama çeşitliliği var ama kalitesi yetersiz fakat 500 TL'nin de hakkını verir bunları da unutmayın.
  • MutluEvim sitesinden internetten online senetli alışveriş yapılıyor.
    Cep Telefonu, Bilgisayar, Beyaz Eşya, Saat, Ps4http://www.mutluevim.com.tr
  • quote:

Orijinalden alıntı: MutluEvim

MutluEvim sitesinden internetten online senetli alışveriş yapılıyor.
    Cep Telefonu, Bilgisayar, Beyaz Eşya, Saat, Ps4http://www.mutluevim.com.tr

Git başka yerde reklam yap

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.