Şimdi Ara

ANKARADA OPEL İYİ OPEL USTASI (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
58
Cevap
2
Favori
45.004
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Şaşmaz'da Özbekler Servis'i Tavsiye ederim. 1963'ten beri Opel Servisi olarak çalışıyor.

http://www.ozbekservis.com/
  • OTS'ye gitmeyin de nereye giderseniz diyesim geliyo artık ya neyse.....
  • arkadaşlar opel astra h aracım için subap değişimi için acil yardıma ihtiyacım var konu ile ilgili açtığım aşağıdaki başlığa cevaplarınızı yazarsanız sevinirim. teşekkürler.

http://forum.donanimhaber.com/m_96089347/f_//tm.htm#96089347
  • konu resmen arkadaşımın ustası reklam başlığına dönmüş
  • opelciler merhaba benım b kasa glsem var normal gezerken hararet 90 larda kalıyor bugun trtafikte baya kaldım hararet kırmızıya yanasacaktı saga cektım kaputu anormal bir şey göremedım sorun ne olabilir
  • Şaşmazda değil Çankaya'da Opel Başer servisi var. İsmail usta. tevsiye ederim ben oraya götürüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KOJIMA06

opelciler merhaba benım b kasa glsem var normal gezerken hararet 90 larda kalıyor bugun trtafikte baya kaldım hararet kırmızıya yanasacaktı saga cektım kaputu anormal bir şey göremedım sorun ne olabilir

İlk aklıma gelenler (ilk 2 madde kaput açıldığında herhangi bir şeyi söküp takmaya gerek kalmadan yani bakarak da kontrol edilebilinir, dolayısyla onlar es geçilebilinir):

1) Suda eksilme var mı o kontrol edilecek.

1) Su sıcaklığı arttığında Fan açıp açmadığını kontrol edin.

2) Termostat arıza yapmış, kapalı kalmış olabilir.

3) Devridaim pompası arızalanmış olabilir.

4) Belki sıcaklık sensörü arızalıdır, aslında sıcaklık artmamıştır ama sıcaklık artmış gibi yanlış bildiriyordur.. Çekişde düşme, bayılma var mı ?

...veya bu saydığım ana maddelerin belli oranlarda bir kombinasyonu da olabilir...

• serdarkok S kullanıcısına yanıt
    Arkadaslar opel astra h kasa 2005 model 1.6 enjoy twinport lpg li aracım var.

aracımda teklemeler ve bazen ani patlamalar(atiklik) oluyordu bayırları çıkarken stop edecek gibi oluyor ve gaz yemiyor bende forumlardan araştırdım opel garage gittim. Bu sorun hem benzinde hemde lpgde oluyordu önce bobini değiştirdiler ve lpg ayarı için biyere yönlendirdiler araç düzeldi sonra bujiler ve devirdayım kasnağının değişmesi gerektiğini söylediler değiştik benzinde sıkıntı yoktu ama sonrasında tekrar lpg ayarı yaptırmamı söylediler birtürlü lpg ayarı tutmadı işlerimden fırsat bulup aracımı 3 hafta sonra hem lpg de hemde benzinde uzun yolda deneme imkanım oldu ama aracımda hala teklemeler ve ani patlamalar oluyor devir saati hiçbir viteste 5000 i geçmiyor (benzindede lpg dede) 150 km hıza ulastıktan sonrada asırı bi sarsma ve tekleme oluyor aracımda gaz yememe sorunu var aynı sorunu daha önce yasayanlar çözüm bulanlar bana nasıl çözüldüğünü ve ustasını tavsiye ederse cok memnun olurum opelden soğudum artık lütfen yardımcı olunnn

• Merhaba,

1999 B kasa Opel Omega 2.5 v6 araç sahibiyim. İstanbul'da aracımın bakım onarım gibi işlerini güvenle yaptırabileceğim bir yer var mı?
  • Opel astra gl 2000 model aracim var aracim yolda giderken ayağımi hafif gazın ustundeyken tekleme yapiyor bu sorun benzinde de var.bujive ateşleme yi de değiştirdim gitmediğim usta kalmadı.sorun çözülme di opel servisinde gittim oranın bilgisayar ına soktuk orda Arza çıkmadı bir yol gosteririmisiniz ve yardımcı olurmusunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Özgürcan Otomotiv Muharrem Usta'yı tavsiye ederim. Opel'in House MD'si resmen.

Opel Garage'ı kesinlikle tavsiye etmem, balon mesajlara kanıp gitmeyin.
  • Astra H aracımın bakımlarını 2 yıldır Ahmet Usta yapıyor. Aracın her türlü sorununu mutlaka çözer, muhabbeti de çok iyidir. Kesinlikle tavsiye ederim.

Opel OTS Ahmet usta
    0 (555) 227 37 55

Yol yarifi için Google mapsten yerini yazayım:

https://goo.gl/maps/F6TeJfnDGG42

• sakın özgürcan otomative gitmeyin adamlar bildiğin dolandırıcı başka bir şey değil değiştirdik dedikleri parça bile yalan muammer ustaymış gidinde görün
  • arkadaşlar en iyisi yine yetkili servise götürmek hiç değilse takılıp takılmayan parça konusunda birşeyler iddaa edebilirsin şikayet filan hakkını ararsın öteki türlü katil olursun bir gün ağzım yandı benim biraz fazla olsun yetkili servis olsun.yoksa herkes sahtekar.
  • Seçim opel işçilik nasıl bilemem ama aşırı kazık.. Felaket kazık.. Arabaya 2 dk göz ucuyla baksınlar. 70 liraya veda edin. Başkası 700 den açıyor ağzını bunlar 1500 den açtı

• Seçim Opel de Yasin Ustanın ustalığına asla lafım yok
    AMA: İşçilik çok pahalı, hadi işçiliğe de lafım yok, güvenilir adam, güvenilir servis eyvallah işçiliğe de razıyım. Ama kardeşim zaten işçilikten kazanıyorsun yeterince değiştirdiğin parçadan da fazlasıyla kar etmeye çalışmak hatta yağdan dahi para kazanmaya çalışmak nedir? Bir de elektrikçi arkadaşın: şurada şu problem var diyorum, ben şu diğer araca da bakayım onunki de öyle mi? sonra baktım ben onunda öyle demesi (baktı mı bilmiyorum) geri görüş kamerası sinyal yok yazıyor ara sıra diyorum, biraz ilerleyince görüntü geliyor diyorum. O bozulmak üzeredir tam bozulunca gel demesi. muhtemelen sadece bir temassız var ama diyelim ki tam bozulmamış azıcık bozulmuş, Kardeşim ben geriyi göremeyeceksem neden kamera taktırayım. Bir bak bozuksa değiştir, bozuk değilse de değiştir. Çöz problemi. Adamlığına lafım yok ama iyi bir yer bulabilirsem gitmem daha

• stranger0609 kullanıcısına yanıt

EasyTronic kavrama ve yağ değişimi için Ankara'da kimi önerirsiniz ?

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.